Јанковић објавио документа о пребијању Андреја Вучића

Bas je jedan pripadnik te narodne vojske (i to bas iz "Kobri"), nekoliko meseci pre ovog incidenta, dok se vozio automobilom u svadbenoj koloni, zapucao iz kalasnjikova kroz centar BG. Tek da se zna o kakvim se likovima radi.

Tog jednog treba nogirati iz vojske i poslati na robiju.
Kakvi god da su jos nisu poceli da ubijaju gradjane zbog duga i spaljuju u autima.
Ja licno mislim da samo kompletan retard ne postuje svog vojnika i da je izmedju vojske i policije razlika kao nebo i zemlja, to je to.

Moreee..., nijedan od vas sviju nije ništa pročitao , ali ja jesam , nema ništa od potvrdi bilo kakvih optužbikoje je Janković izneo , o špijuniranju ? praćenju i prisluškivanju- nema ni govora o tome!
prikazani su samo:
- kako izjave svih učesnika u incidentu tako i izjave svih svedoka incidenata
- snimci sa kamera kako iz televizije n1 tako i policijske kamere i kamere iz okolnih banaka koje su snimile incident
- zaključci njihovih nadređenih kako u policiji tako i u vba kao i u unutrašnjoj kontroli policije i pokretanju prijava i suspenzija za svakoga ponaosob
jankoviću smeta što je VBA uzela svu dokumentaciju i snimila na cd-u , a vba je samo pokrenula unutrašnju istragu i napravila i svoje zaključke koje je dodala istoj dokumentaciji pa sada janković viđa i duhove .

Meni lično smeta što uopšte Janković radi taj posao zaštitnika građana a i napisaću i zašto , jer sam više puta pokušavao po medijima u blic i u b92 da ubacim odgovor na tim temama ali sam stalno bivao cenzurisan od moderatora istih i nikada mi nije objavljen niti jedan post.

Zašto lično smeta meni Saša Janković?
- do 2007-e godine je bio član DS-a po raznim funkcijama pa čak je bio i u vladi od 2007-je poverenik za zaštitu građana- znači od 2007-e se uglavio na to mesto i sedeo i ćutao i nikada nije zucnuo o stanju u ovj državi do 2012-e godine, a danas usta ne zatvara , većinom napada vladu i svuda govori kako je on nezavistan od politike- malo morgen. Ali izgleda da mu je ugovor pri kraju pa je postalo sasvim jasno da neće iti opet izabran pa sada udario u kuknjavu -e ja tako doživljavam ove njegove napade na vlast iz besa ii nemoći , što je najgore kada negde to napišem nema šanse da bude objavljeno kao komentar niti u blic-u niti na b92 - mislim toliko o cenzuri u medijima , ne da postoji ali je u vlasti opozicije kao i moderacija po tim listovima.

inače isto ovo mislim i o Rodoljubu Šabiću - povereniku za informacije i ....
- do 2007 prvo bio osnivač SDPS-a sa Rasimom Ljajićem da bi posle se uglavio u DS zatim 2007-e postao poverenik , dobro obrisao tragoe za sobom a sada se preserava kako je on nezavistan -ali u lakat!

Poslednja izmena:
Jeremija kazi nam konacno gde je snimak legitimisanja koje je tvoj idol danima najavljivao na svakom mediju?

Jer to je po njemu trebao da bude dokaz da vucici pricaju istinu a to je i prica koju ti ovde zastupas?

ко си бре ти или ко је Блиц да вам је неко дужан давато некле снимке?па суђење је у току,све што има презентоваће се тамо...па шта ће вама снимци,ви и без њих осудисте пребијене људе....

Moreee..., nijedan od vas sviju nije ništa pročitao , ali ja jesam , nema ništa od potvrdi bilo kakvih optužbikoje je Janković izneo , o špijuniranju ? praćenju i prisluškivanju- nema ni govora o tome!
prikazani su samo:
- snimci sa kamera kako iz televizije n1 tako i policijske kamere i kamere iz okolnih banaka koje su snimile incident
- zaključci njihovih nadređenih kako u policiji tako i u vba kao i u unutrašnjoj kontroli policije i pokretanju prijava i suspenzija za svakoga ponaosob
jankoviću smeta što je VBA uzela svu dokumentaciju i snimila na cd-u , a vba je samo pokrenula unutrašnju istragu i napravila i svoje zaključke koje je dodala istoj dokumentaciji pa sada janković viđa i duhove .

Meni lično smeta što uopšte Janković radi taj posao zaštitnika građana a i napisaću i zašto , jer sam više puta pokušavao po medijima u blic i u b92 da ubacim odgovor na tim temama ali sam stalno bivao cenzurisan od moderatora istih i nikada mi nije objavljen niti jedan post.

- do 2007-e godine je bio član DS-a po raznim funkcijama pa čak je bio i u vladi od 2007-je poverenik za zaštitu građana- znači od 2007-e se uglavio na to mesto i sedeo i ćutao i nikada nije zucnuo o stanju u ovj državi do 2012-e godine, a danas usta ne zatvara , većinom napada vladu i svuda govori kako je on nezavistan od politike- malo morgen. Ali izgleda da mu je ugovor pri kraju pa je postalo sasvim jasno da neće iti opet izabran pa sada udario u kuknjavu -e ja tako doživljavam ove njegove napade na vlast iz besa ii nemoći , što je najgore kada negde to napišem nema šanse da bude objavljeno kao komentar niti u blic-u niti na b92 - mislim toliko o cenzuri u medijima , ne da postoji ali je u vlasti opozicije kao i moderacija po tim listovima.

Odličan post, naročito drugi deo. I meni taj lik nije simpatičan, ni najmanje, znam za njega mnogo godina i uvek je negde a niko živ ne zna šta radi i za šta je plaćen. Ovo je prvi put da se oglasio, al to ne znači da nije u pravu. Janković ne viđa duhove u ovom slučaju, traži taj famozni snimak koji čuvaju kao najveću državnu tajnu. Šta je nama svima taj premijerov brat da ga tako štitimo? Nije nam ništa. I nije nikakva politička faca, što ne znači da mu nije potrebno obezbeđenje, ali dok god ne prikažu taj snimak (nemontiran) neće se smiriti situacija.

Izgleda da je taj snimak toliko grozan da ne mogu ni da ga montiraju onako kao im odgovara.

- - - - - - - - - -

И што стиме

Ja ovu patetiku od ljudi od 2 metra, sportista, ne mogu da svarim, u stvari, baš mi se gadi.

Ne pise Andreju, ali je vojna policija sigurno imala dokumenta i tu je kraj, nemas ti sta da tuces vojnog policajca cak i ako te nije sramota takve pomisli.
Idioti medju zandarmerijom su pokusali da isprovociraju veci incident u kojem je neko mogao da pogine, kao npr. premijerov brat.
To je izbegnuto jer je vojska dopustila da primi batine.
Svako ko digne ruku na svog vojnika mora da robija, a ko to ne razume treba ga mlatiti dok ne shvati.

Ja se sa tobom principijelno slazem. Ali, pod uslovom da mi imamo zaista jasan stav i regulaciju o nadleznostima vojske i policije. Ovi iz Kobri nisu tu bili na legitimnom zadatku vec su i oni privatizovani. Tako su se i branili od pitanja otkud vojno obezbedjenje bratu.
Naravno da mi je mucno gladati scene gde velika grupa zandarma nemilosrdno bije usamljenog coveka i to nikada i nicim ne mogu pravdati.

prikazani su samo:

inače isto ovo mislim i o Rodoljubu Šabiću - povereniku za informacije i ....
- do 2007 prvo bio osnivač SDPS-a sa Rasimom Ljajićem da bi posle se uglavio u DS zatim 2007-e postao poverenik , dobro obrisao tragoe za sobom a sada se preserava kako je on nezavistan -ali u lakat!

баш тако...жути промене ад хок закон после педерске поараде 2010,похапсе све које стигну и држе их,по 6 месеци у притвору без оптужнице и овај папан се НИЈЕДНОМ НИЈЕ ОГЛАСИО !!!а ја сам био на неколико скупова које су покушали да организују родитељи похапшених а које полиција забранила и растерала(а најупорниоје привбела)?и сада овај гомнар диже фрку не да би заштитио ПРЕБИЈЕНЕ ЉУДЕ већ оне који су тукли?и зове себе *заштитником грађана*...срамота једна...заједно са овофорумашким папанима који то подржавају....

баш тако...жути промене ад хок закон после педерске поараде 2010,похапсе све које стигну и држе их,по 6 месеци у притвору без оптужнице и овај папан се НИЈЕДНОМ НИЈЕ ОГЛАСИО !!!а ја сам био на неколико скупова које су покушали да организују родитељи похапшених а које полиција забранила и растерала(а најупорниоје привбела)?и сада овај гомнар диже фрку не да би заштитио ПРЕБИЈЕНЕ ЉУДЕ већ оне који су тукли?и зове себе *заштитником грађана*...срамота једна...заједно са овофорумашким папанима који то подржавају....

Ne nego ću da se slažem s tobom i Informerom, a da mozak isključim kao da ne postoji. I da poverujem u onu priču o ručku kod roditelja. Važi.

Moze neko ukratko da pojasni na kraju o cemu se ovde radi-Jankovic brani zandarmeriju ili vucicevog brata? Jbt zakukuljili tekst svuda ne znas ko pije ko placa.

Ma ne brani ni jedne, podneo čovek optužnicu i protiv jednih i protiv drugih, ali je naprednjacima u redu to što podneo protiv jednih, ali nije u redu to što je podneo protiv drugih. Razumeš sad?

Odličan post, naročito drugi deo. I meni taj lik nije simpatičan, ni najmanje, znam za njega mnogo godina i uvek je negde a niko živ ne zna šta radi i za šta je plaćen. Ovo je prvi put da se oglasio, al to ne znači da nije u pravu. Janković ne viđa duhove u ovom slučaju, traži taj famozni snimak koji čuvaju kao najveću državnu tajnu. Šta je nama svima taj premijerov brat da ga tako štitimo? Nije nam ništa. I nije nikakva politička faca, što ne znači da mu nije potrebno obezbeđenje, ali dok god ne prikažu taj snimak (nemontiran) neće se smiriti situacija.

Izgleda da je taj snimak toliko grozan da ne mogu ni da ga montiraju onako kao im odgovara.

- - - - - - - - - -

Ja ovu patetiku od ljudi od 2 metra, sportista, ne mogu da svarim, u stvari, baš mi se gadi.
koji snimak ?
- snimak tvn1?
- snimak policijske kamere?
- snimci kamera iz okoline (banke , kafići prolazi)
to je sve zavedeno u izveštajima
- ne postoje drugi snimci
- vba nikoga nije prisluškivala ni snimala to je čak i njihov direktor rekao

- VBA je jedino sve dokaze narezala na cd i uz njih dodala i svoj zaključak o incidentu i to priložila uz dokazni materijal i to je to
Janković viđa duhove gde ih nema .

Ne nego ću da se slažem s tobom i Informerom, a da mozak isključim kao da ne postoji. I da poverujem u onu priču o ručku kod roditelja. Važi.

па јесте..шпто да верујеш СНИМКУ бруталног пребијања КОЈЕ ВИДИШ кад можеш да верујеш у нешто што нигде не видиш (а што би и самом здравом разуму било тешко да узме здраво за готово) али које ти каже неки БЛИЦ да је тако било НЕ НАВОДЕЋИ НИКАКАВ ДОКАЗ ЗА ТО....наравно...логичније је да је у недељу ишао да се урчи пред оклопљеним нервозним жандармима него да се сетио да оде до родитеља на ручак.....проста логика...самотреба да ставиш хејтерске антивучић цвикере и овакве ствари теку ко вода....и свака будала која има приступ медијима може да пласиора нову...важно је само да је Вучић крив и онда је све логично...

Poslednja izmena:
koji snimak ?
- snimak tvn1?
- snimak policijske kamere?
- snimci kamera iz okoline (banke , kafići prolazi)
to je sve zavedeno u izveštajima
- ne postoje drugi snimci
- vba nikoga nije prisluškivala ni snimala to je čak i njihov direktor rekao

- VBA je jedino sve dokaze narezala na cd i uz njih dodala i svoj zaključak o incidentu i to priložila uz dokazni materijal i to je to
Janković viđa duhove gde ih nema .

Žandarmi su izjavili da je snimak zaplenjen, nisam ja to izmislila.

ona je mnogo verovatnija od bilo čega drugoga jer su išli ka njihovom stanu , msm nije mi jasno stavi se u njihovu poziciju:
-u gradu se održava pederski skup kome ne želiš da prisustvuješ
- na to,m skupu niko od tvojih ne prisustvuje
- imaš dovoljno samosvesti da ne budeš pretučen bez razloga , - stalno pričamo ovde o Vučićevom bratu a brat Gradonačelnika je bio isto sa njima i bio prebijen

ništa od tebe ne tražim nego samo da uključiš svoj mozak.

ona je mnogo verovatnija od bilo čega drugoga jer su išli ka njihovom stanu , msm nije mi jasno stavi se u njihovu poziciju:
-u gradu se održava pederski skup kome ne želiš da prisustvuješ
- na to,m skupu niko od tvojih ne prisustvuje
- imaš dovoljno samosvesti da ne budeš pretučen bez razloga , - stalno pričamo ovde o Vučićevom bratu a brat Gradonačelnika je bio isto sa njima i bio prebijen

ništa od tebe ne tražim nego samo da uključiš svoj mozak.

Ајде доста јадни небили

Žandarmi su izjavili da je snimak zaplenjen, nisam ja to izmislila.
pa da snimci kamera iz banaka i okoline su zaplenjeni da se ne bi našli na internetu i policijski snimak takođe , od tv-a nisu mogli jer su oni imali dozvolu za snimanje -ali je jedan primerak kod njih.
VBA nije zaplenila ništa nego je samo narezala snimke na cd kao i skenirane izjave i jedan primerak zadržala za sebe i to je normalna stvar prebijeni su i njihovi ljudi.

Back