Jako usko stopalo-kakve štikle?

Ako su ti udobne, lepo stoje i imaš para,..onda je ok.
Boja je zahvalna, može se kombinovati uz bilo koje boje.
Meni se čine preskupe. A ne volim plaćanja marke...a pvo mi djeluje. Ako jeste, ne bih otišla ni probati 😁

Ne znam kako se kreću te cijene kožnih štikli, ali ja zimsku, dobru obuću, kožnu, doduše uvijek sniženu - kupim i za 70KM, 40EURA
 
Meni se čine preskupe. A ne volim plaćanja marke...a pvo mi djeluje. Ako jeste, ne bih otišla ni probati 😁

Ne znam kako se kreću te cijene kožnih štikli, ali ja zimsku, dobru obuću, kožnu, doduše uvijek sniženu - kupim i za 70KM, 40EURA
Možeš sigurno naći jeftinije i lepše.
Moja preporuka su ti klasične kožne, crne salonke.Sa njima nema greške,...ja imam jedan takav par, traju mi godinama i stvarno sam ih mnogo puta nosila.
Za mene to nije obuća za svaki dan,...ali kad ti zatrebaju, onda dođu kao spas!
Možeš se lepo u njima skockati, bez da te bilo šta steže, žulja, ispada noga,...i sl.
Ako nisi navikla na štikle, pa i ne moraš ih kupiti pošto-poto.Imaš i lepih ravnih modela, napr.mokasina sa platformom i sl.
 
Pogledajte prilog 1155612

Pozdrav, manastirka.
Nadam se da si dobro!

Da li su cipele, sa slike, OKej? Tj. Da li je okej da je iza kaiščić, a da nije zatvoreno?

Kožne su i savršene, ali su i jako skupe, za cipele koje ne znam koliko bih često nosila.
Sigurno, neke prigode i ovako neobavezno kad se želim srediti.
Ali ne treba mi za posao uopšte, tako da neće biti svakodnevnog nošenja cipela...
A i glede izlazaka, često više volim plesati i zabaviti se, nego da nosim štike. A i u pabove izlazim. 😂

Ne kontam se, pa je li puno ili je OKej što su oko 105 EUR-a?
Имаш и отворене прсте на овај фазон, али не широко отворене, него плиће сечено, да тако кажем. Па нога не може да пролети. Погледај и то.
Мени је сада скупо. Све ми је сада скупо. Не знам да ли сам реална или сам почела да штедим на себи, у смислу да бих пре узела нешто за кућу. Стари се :lol:
А некада смо давали 100 марака за ципеле и купаћи, а 200 за чизме. Сећам се тог периода :lol:
 
Meni se čine preskupe. A ne volim plaćanja marke...a pvo mi djeluje. Ako jeste, ne bih otišla ni probati 😁

Ne znam kako se kreću te cijene kožnih štikli, ali ja zimsku, dobru obuću, kožnu, doduše uvijek sniženu - kupim i za 70KM, 40EURA
Gledajuci sliku, meni deluje kao da je to model za malo sire stopalo. Ja obicno biram takve.
Tako da mi se cini da ti svakako ne bi odgovarale.
A i jesu skupe za par obuce koji nemas nameru da nosis kasnije
 
Имаш и отворене прсте на овај фазон, али не широко отворене, него плиће сечено, да тако кажем. Па нога не може да пролети. Погледај и то.
Мени је сада скупо. Све ми је сада скупо. Не знам да ли сам реална или сам почела да штедим на себи, у смислу да бих пре узела нешто за кућу. Стари се :lol:
А некада смо давали 100 марака за ципеле и купаћи, а 200 за чизме. Сећам се тог периода :lol:
Jeste,...vredi kupovati samo kad su popusti i sniženja, ako baš naletim na nešto.I to ako mi stvarno treba, ko sada ima para za "bacanje"?!
Realno,...ako nisu markirane, može naći kožne salonke i za 50e.
Ja bih dala za dobru cipelu i više para, ako sam sigurna da je to šta sam tražila.
 
By the way,...ni markirano nije kao što je nekad bilo. Imam utisak da mnogi sada fušare, ne bi li nadoknadili gubitke u krizi
Jedino me Zara za sada nije izneverila, mda obuću ne kupujem tamo.Što se farmerica tiče, imaju pristojne cene i drže kvalitet.
Levi's je napr. totalno razočarenje.
Iluzorano je baciti 100 e, na nešto u šta nisi siguran, da toliko vredi.
 
Имаш и отворене прсте на овај фазон, али не широко отворене, него плиће сечено, да тако кажем. Па нога не може да пролети. Погледај и то.
Мени је сада скупо. Све ми је сада скупо. Не знам да ли сам реална или сам почела да штедим на себи, у смислу да бих пре узела нешто за кућу. Стари се :lol:
А некада смо давали 100 марака за ципеле и купаћи, а 200 за чизме. Сећам се тог периода :lol:

Ja sam baš štedljiva, zbog štednje tokom odrastanja, studiranja, i to mi je postao neki manir. A nije to ni uvijek najpametnije. Desi se na sniženju jedna cipela malo probavana i šira. A znači i par milimetara, kad imaš usko stopalo. :mrgreen:
Učim se racionalnijoj štednji. Samo neke stvari, ne mogu iz principa - da nešto zbog marke uzimam. Neka, hvala.


Ne mora značiti da je samo do starenja i mijrnjanja vrijednosti. I kada se stari, ženstvenost ostaje. Ali mijenjaju se spoljne stvari. Mnogo inflacija se dešava, Ameri štampaju bez pokrića, prave korone, ratove, zabrane dostave bližim državama, skupo sve, monopoli u kapitalizmu....
Pravi pravi jaz među onim bogatim maso... I nama, običnima.
Eto, koliko pročitah dosada tvoje poruke, mislim da ćemo se dobro ovdje razumjeti.
Ako ne, zanemari.
Inače, po porukama što čitah od tebe, većina kao da ja sama pišem. Haha
I draga si mi jer se naziru tvoje čestite vrline koje izrazito cijenim u ljudima.

Svako dobro želim!
 
Ма и то за маркирано...
Квалитет је једно а покондиреност сасвим, сасвим друго.
Вратио се син зимус са распуста, отац му донео неки Адидас дукс, а дукс срамота за мој појам, цео је у Адидас натписима, то му је дезен.
Брате, треба теби они да плате што их рекламираш а не ти да плаћаш ту одећу.
Оне ствари које и имам а да су као цењене :roll: то се на њима не може прочитати, ако има лого он је невероватно дискретан.
А те форе да вришти реклама, а папрено скупо код мене не пролази. Ове зиме су биле баш модерне хулахоп чарапе са дезеном марке коју носиш. Знаш када бих то купила? Никад.
 
Оне ствари које и имам а да су као цењене :roll: то се на њима не може прочитати, ако има лого он је невероватно дискретан.
Ja neću da kupim ono što ima vidljiv i upadljiv logo. Meni je to neprihvatljivo iz mnogo razloga. Ne interesuje me forma ni u čemu, veeć suština. A to zaista mislim, da neću da ih plaćam da ih reklamiram.
Danas je sve apsurdno, pa i to.
Ako baš treba nešto markirano, onda da je unutrašnjost cipele kožne, ili eventualno na patici one linije adidas/kvačica. I to samo zato što im na sniženju bude te patike i imaju kvalitetne đonove...
 
A glede štrampli, najbolje su mi one najjeftinije, što budu u velikim marketima. Još nemaju ni sjaj u sebi, izgleda kao noga a toplije bude i pristojnije, i baš me je mnogo njih pitalo koje štrample nosim, jer se većini ne dopada onaj sjaj.
Skuplje dugo stoje u trgovinama i onda pucaju brzo. Prvo sam takve probavala, kao marka neka, i nije dobro.
Ali te imaju dezen. Pa zbog dezena, hajde.

A prije par mjeseci sam vidjela neke kao Gucci, Prada ili slično, štrample koje su basnoslovno skupe.
Meni te štrample puknu i dok ih samo navlačim. Pitam se, kuda idemo?
 
A glede štrampli, najbolje su mi one najjeftinije, što budu u velikim marketima. Još nemaju ni sjaj u sebi, izgleda kao noga a toplije bude i pristojnije, i baš me je mnogo njih pitalo koje štrample nosim, jer se većini ne dopada onaj sjaj.
Skuplje dugo stoje u trgovinama i onda pucaju brzo. Prvo sam takve probavala, kao marka neka, i nije dobro.
Ali te imaju dezen. Pa zbog dezena, hajde.

A prije par mjeseci sam vidjela neke kao Gucci, Prada ili slično, štrample koje su basnoslovno skupe.
Meni te štrample puknu i dok ih samo navlačim. Pitam se, kuda idemo?
Да, на те сам и мислила.
 

Back
Top