BLAJBI
Zaslužan član
- Poruka
- 103.496
Pre neki dan postavi ovde moj veliki prijatelj i politicki protivnik Pobedonoscev jedno cudno pitanje:
ZASTO U SRBIJI NE POSTOJI RADNICKA STRANKA, PARTIJA koja ce se boriti za prava radnika?
Ovde citamo mnostvo zalbi i tuzbi kako kapitalisti biznismeni (tajkuni) iskoriscavaju radnike, kako radnici tesko zive, gladuju, seku sami sebi prste - a nikako da urade ono sto bi bilo najprirodnije: DA OSNUJU STRANKU koja ce se boriti za njihove interese!
To niko drugi nece uraditi ako radnici SAMI NE URADE!
Nije tu kriv ni Tadic ni vlada ni kapitalisti: krivi su radnici jer su NESPOSOBNI da sebi olaksaju teret!
ZASTO U SRBIJI NE POSTOJI RADNICKA STRANKA, PARTIJA koja ce se boriti za prava radnika?
Ovde citamo mnostvo zalbi i tuzbi kako kapitalisti biznismeni (tajkuni) iskoriscavaju radnike, kako radnici tesko zive, gladuju, seku sami sebi prste - a nikako da urade ono sto bi bilo najprirodnije: DA OSNUJU STRANKU koja ce se boriti za njihove interese!
To niko drugi nece uraditi ako radnici SAMI NE URADE!
Nije tu kriv ni Tadic ni vlada ni kapitalisti: krivi su radnici jer su NESPOSOBNI da sebi olaksaju teret!




