Јакне за прелазни период.

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
54.837
videla sam juce u Pepco obicnu crnu musku softshell jaknu za 1700 din...da li su dobre ne znam...

g-13-776x943.jpg

inace sta za prolece....:think:
moza neka teksas jakna?

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.046
Ili ovako nešto,..bomber jakna.
Pogledajte prilog 1129499
Tanko to za mene..

Ja imam za prelazni period jakne od s do xxxxl....
Da vidimo , s bi bila ova na slici...
M bi bila neka pamucna lepa , sa onim dugmicima sto se pritisnu...laganica kupljena kad je 3 januara bilo 18C..
L bi bila teksas
XL bi bila neka izmedju jakne i gunja...etno jaknica...ali je vunena..
XXL bi bio djubretarac
XXXL bi bio neki postavljeni djubretarac...
To je za ono 0 ujutro...

DarkMoon

Veoma poznat
Poruka
14.058
Људи.....купио сам пре пар месеци преко нета неку јакну за прелазни период али сам се зајеббо, као што то обично и бива кад купујеш преко нета. Јакна је од неког материјала где се презнојиш у осам вода. Јел зна неко где има да се купи нека памучна јакна за прелазни период кад су температуре 17-18 степени. Ако имате неки сајт, дајте да погледам.
C&A ima dobre jakne ,ja imam jednu koju cesto nosim ,odlicna ventilacija ,nema znojenja a topla ne pretopla ,da se kuvas ….nosio sam u minusu -8 ,-9 do 20 c

https://www.c-and-a.com/eu/en/shop/men-transition-jackets

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
21.721
Људи.....купио сам пре пар месеци преко нета неку јакну за прелазни период али сам се зајеббо, као што то обично и бива кад купујеш преко нета. Јакна је од неког материјала где се презнојиш у осам вода. Јел зна неко где има да се купи нека памучна јакна за прелазни период кад су температуре 17-18 степени. Ако имате неки сајт, дајте да погледам.
To ti je mac sa dve ostrice... Ako je nepromociva ili ne produvava, u vecini slucajeva je u njima efekat saune, nevazno koja je temperatura... A pamucna te nece zastititi od kise, a od vetra zavisi od materijala.
Ja licno na +20 vec nosim majicu, a jakne ne volim pamucne ili teksas, ne bih znao da ti preporucim. Osim da probas da pogledas u velikim radnjama tipa C&A kako rece kolega ili po sportskim radnjama, probaj Decathlon, oni u Srbiji imaju samo tanje jakne. Imam zimsku jaknu kupljenu kod njih, odlicna je, ventilacija je sjajno smisljena, pretopla je za nasu zimu ali ok, i ne nosim je cesto. Tanje jakne su im bas predvidjene za aktivnosti na otvorenom, takvi su i materijali.
U krajnjem slucaju mozes sako da nadjes, ne klasican naravno, moj pokojni drug ih je nosio, za njega nije bilo velicina skoro nigde od standardne garderobe.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.046
Pa vise ne mora tako....
Bajkerske jakne cak i kad su za -25 , kao ona moja prva neprezaljena, ne izazivaju znojenje osim na +30, nosio sam je na +25 i nisam se nesto oznojio , samo malo ispod miske , ali ne smrdljivo nego vlazno...

Tako da cudno ili ne cudno , ja verujem da je moguce naci jeftinu jaknu koja dishe i to vrlo dobro , da nije gumenjak (najjaci primer za jaknu koja ne dishe a cak nije ni topla posebno...).

Moja tema o zimskim jakim a neznojivim jaknama je primer da toga ima, samo sto naj naj malo vise, a ne puno vise kosta..
Tako podrzavam i ovu temu o laganijim jaknama koje su isto odlicno regulisane po pitanju disanja...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.