Jakna na poklon koja mi se bas ne svidja.

Evo gledam nešto o ww2. Kako je nazi germany pokorila Francusku za 6 nedelje dok se Rusija cima sa Ukrajincima godinama. z:mrgreen:
A i nije to isto. Francuska je bila slaba. Njemci do tada već razvili strah kod drugih, svi ih se već i plašili. Francuska tada došla na red kad su Njemci već uzeli pola Evrope i mislili da se uzalud i boriti protiv švaba :D

A i nije to isto. Francuska je bila slaba. Njemci do tada već razvili strah kod drugih, svi ih se već i plašili. Francuska tada došla na red kad su Njemci već uzeli pola Evrope i mislili da se uzalud i boriti protiv švaba :D
Imali su dovoljno vremena da se spreme, međutim, Nemci su znali da klasičnom metodom ne mogu da se probiju brzo i lagano jer su naučili iz prvog svetskog rata. Zato je prolaz kroz Arden bio ključan. Jednom kad su se probili, avijacija se zaletela, tenkovi su pičili bez stajanja i po 3 dana. Vojnici su uzimali neku drogu da ne spavaju po 3 dana. z:mrgreen:

Imali su dovoljno vremena da se spreme, međutim, Nemci su znali da klasičnom metodom ne mogu da se probiju brzo i lagano jer su naučili iz prvog svetskog rata. Zato je prolaz kroz Arden bio ključan. Jednom kad su se probili, avijacija se zaletela, tenkovi su pičili bez stajanja i po 3 dana. Vojnici su uzimali neku drogu da ne spavaju po 3 dana. z:mrgreen:
Idi bolan na LjiS ko svi normalni :D

Dobio sam jaknu koja mi se bas ne svidja zbog sitnih detalja. Nema dzepove na zakopčavanje. Imam racun, imam sve, samo sam etiketu skinuo.

Ko jos kupuje jaknu bilo kome na "slepo" ?

Pre ce biti da se neko resio jakne koja se njemu ne sivdja :lol:

Imas dve najbrze opcije kupindo/limundo ili kad vec imas racun
pravac radnja i uzmi nesto sto ti se dopada.

Ko jos kupuje jaknu bilo kome na "slepo" ?

Pre ce biti da se neko resio jakne koja se njemu ne sivdja :lol:

Imas dve najbrze opcije kupindo/limundo ili kad vec imas racun
pravac radnja i uzmi nesto sto ti se dopada.
Kupili mi moji. Zvali me oces evo slika lepa je. Ja reko ok uzmite. Rekoh da se ne cimam samo idem da je vidim nek donesu. 😂

Pa samo kazem. Ja ne vracam stvari inače.

No Way Reaction GIF by Tennis TV

Back