JAJOOOOOOO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.297
Srbija je zatvoreno i kinzervativno drushtvo koje se sporo okretje ka inostranstvu...
Zelim neku paraellu izmedju nas i svih ostalih..Zanima me kako to rade u drugim drzavama..KAKO SE PROVODE ,I ZLAZE , VOLE...
KOLIKO SE MUCHE OKO DEVOJAKA I OBRATNO...
SHTA VI MISLITE O RAZLIKAMA...
 
Dosao mi drug iz LAs Vegasa (bio na nekom koledzu) zabezeknut.
Kaze upoznam neku crnkinju na zurci,
kresnemo se sutradan, furamo nedelju dana i ona mene pita posle toga?
Jeli jesmo li mi u vezi ili ne. PA ebote kresemo se nedelju dana a ti me pitas ovo.
Sta reci Sodoma i Gomora,
Kaze da su im sve zurke tipa, narokamo se, poyebe** se i probudimo gde stignemo.
Nema razloga da mu ne verujem.
 
Gryphon:
Dosao mi drug iz LAs Vegasa (bio na nekom koledzu) zabezeknut.
Kaze upoznam neku crnkinju na zurci,
kresnemo se sutradan, furamo nedelju dana i ona mene pita posle toga?
Jeli jesmo li mi u vezi ili ne. PA ebote kresemo se nedelju dana a ti me pitas ovo.
Sta reci Sodoma i Gomora,
Kaze da su im sve zurke tipa, narokamo se, poyebe** se i probudimo gde stignemo.
Nema razloga da mu ne verujem.


Ha, pa to sto ti pricas nije pravilo nego se desava kao sto se desava i ovde, prema tome ista je prica cini mi se svuda. Jedina razlika je sto su u nekim zemljama ljudi opusteniji pa lakse inesputanije ulaze u kombinacije ..............
 
Ne kapiram nachin i neznam kako bih se snashao u takvim situacijama...Naviko sam da se bukvalno
raspadnem od muvanja ne bi li osvojio (voleo sam da bude teze a ne lakshe)i neznam kako bih se
snashao da ne treba da se trudim oko devojaka...
 
AntunTun:
ne znam....al mi bash delujesh kao psiholog koji vlada svojim mislima i delima...smeran i odmeren...

de si bre lazhov a?...kako ide u svome malenome svetu?....
Sad mi je jasno kako je nakalemio tolike postove.
c035.gif
 
Psihologue:
Srbija je zatvoreno i kinzervativno drushtvo koje se sporo okretje ka inostranstvu...
Zelim neku paraellu izmedju nas i svih ostalih..Zanima me kako to rade u drugim drzavama..KAKO SE PROVODE ,I ZLAZE , VOLE...
KOLIKO SE MUCHE OKO DEVOJAKA I OBRATNO...
SHTA VI MISLITE O RAZLIKAMA...
recimo da su sponzorushe iskljuchivo nash specijalitet, mozda i ruski. nigde na svetu nemaju prodju, bar ne u toj meri. a i ne dopushtaju sebi da padnu na tako niske grane.
 
Lucky Luck:
recimo da su sponzorushe iskljuchivo nash specijalitet, mozda i ruski. nigde na svetu nemaju prodju, bar ne u toj meri. a i ne dopushtaju sebi da padnu na tako niske grane.
Greska. Sponzorstvo je samo novi izraz za nesto sto postoji otkad je sveta i veka. Radi se o stavu da zensko treba dobro da se uda, jer se u ranija doba zene nisu bavile poslom koji donosi novac. Udajom se tako pokusavala obezbediti egzistencija.
Danas je drugacije, zene rade, zaradjuju i svoje su gazde. Svoj novac veoma cene, usudjujem se reci i vise nego muskarci. Vreme krize, kriminalaca, turbo folk pevacica i nedostatak perspektive kod nas doprineli su da odredjeni broj devojaka zanemari vlastito obrazovanje, kvalitetne momke i „preobrati” se u lovce na novac. Ovo je naravno donelo stete svima, jer je nametnulo neke nove, iskrivljene standarde po kojima svi sada pokusavaju da „igraju” (muskarac mora biti „baja” sa stanom, kolima, dobrim poslom, nezan, pazljiv, ali i krvozedan kad zatreba, a ona riba „do jaja”, majka, domacica, ***** u krevetu, obrazovana, po mogucstvu iz dobre kuce itd).
Sta sam ono `teo da kazem...a da: sponzoruse nisu nas izum, a pogotovu ne ruski. Pre bih rekao angloamericki, cista trgovina, lepota ima svoju cenu, ti imas pare plati bajo...Hju Hefner npr, treba li dalje?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top