Quantcast

Jaja

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
227.584
Kako nacešce jedete i spremate jaja?
Mutite li zumance sa medom i limunom i to jedete za imunitet ili pijete celo jaje ujutro
Vise volite kajganu ili na oko.
Barena jaja volite tvrdo kuvana, meko kuvana, rovita ili poširana

Dakyorlando

Elita
Poruka
19.388
Nisam neki veliki ljubitelj. Uglavnom samo ubacim dva u tiganj, iseckam uz to neku šunku ili pečenicu i dodam da se prže zajedno s njima, a posle dodam i neki začin, tipa beli luk u prahu, alevu. Tvrdo kuvana ne jedem takoreći nikad.

Ali dobro mi dođu kad spremam palačinke ili pohovanu piletinu.

mina68

Buduća legenda
Poruka
46.414
Толико се ужелим куваних јаја током године, доручак купујем, не вечерам, за викенд нешто умесим или је проја на менију...једва чекам тај Ускрс.
Нина, мртва си.

mina68

Buduća legenda
Poruka
46.414
Ууу, па има нас који уживамо у куваним јајима...
Ја једино гушчја не волим много, имају другачији укус.
Али, госпођица их обожава.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
227.584
Како неко не воли кувана јаја :sad2:
Ја не смем ни да кажем колико офарбам за Ускрс за нас троје :rotf:
za mene nema lepših i boljih jaja nego za Uskrs...pa se kuckam , pa oljustim i malo posolim i pojedem :lol:
jedva cekam Uskrd
inace volim jaja..to mi je kompletan obrok ako su przena na oko ili sa sunkom ili na vec koje nacine

mina68

Buduća legenda
Poruka
46.414
za mene nema lepših i boljih jaja nego za Uskrs...pa se kuckam , pa oljustim i malo posolim i pojedem :lol:
jedva cekam Uskrd
inace volim jaja..to mi je kompletan obrok ako su przena na oko ili sa sunkom ili na vec koje nacine
Чак не морам ни да их солим, ја, којој је све неслано...е, то је љубав :rotf:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.