Jaja skuplja 20%

gost 204907

Elita
Poruka
22.648
Htela sam da kazem da lage...Novo poskupljenje ce biti oko Uskrsa, a sledece novo je ono redovno letnje. Znaci, dva poskupljenja nas cekaju do kraja avgusta, a ne jedno.

Па јесте, као што народ то не прати и не узима за озбиљно ако не буде објављено у новинама ;)
И не само за јајца..

Prisoner

Elita
Poruka
21.018
Па јесте, као што народ то не прати и не узима за озбиљно ако не буде објављено у новинама ;)
И не само за јајца..

ne mogu da verujem da na politici raspravljam o jajima...:confused: zadnje vreme doslo...:lol:

ma, sta ima novine da me obavestavaju ...u toku leta kokoske slabije nose jaja, zato uvek u to vreme poskupljuju..

cave man

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.318
ne mogu da verujem da na politici raspravljam o jajima...:confused: zadnje vreme doslo...:lol:

ma, sta ima novine da me obavestavaju ...u toku leta kokoske slabije nose jaja, zato uvek u to vreme poskupljuju..

To bi trebala da bude politika za gradjane da kad jedan proizvod kao sto je jaje poskupi 20% krene otpor potrosaca tj. gradjana a ovde sve zivo poskupi od 1. januara i to od minimum 20 do 100% i potrosaci i dalje cute,kupuju manje,na komad,pasteta i virsle im postaju luksuz...