- Poruka
- 10.741
и певао песме љубавне
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
sto pises cirilicom?

I sta je bilo kad si sjahao?
никад нисам сјахао,и док ово пишем ја јашем.

pa jednom ces morati![]()
осећам потребу,а што тебе то занима ?
pa, mozes li mi odgovoriti ili ne? Zasto osecas potrebu za tim?
pa nisi čuo, sveti gral je neka pljoska puna rakije
zato što je lepša, oblija i srpskija
Свети грал је негде,на неком трошном столу,вековима чека да га неко нађе и попије и створи бољи Свет.
ne seri, sveti gral je kristal duhovne supstance, kalio se eonima
materija višeg reda, neupisana u periodni sistem elemenata i nevidljiva svevidećim okom mikroskopa
stvorićeš novi k urac od ovce eventualno
ali najverovatnije ćeš završiti na ispiranju želuca i infuziji
pa ti piši peticiju da se otvori ad hoc sud pri MSPu da mi sude za vulgarnost

и певао песме љубавне
Јахао сам бескрајним пољима
и певао песме љубавне
je l iz Brčko distrikta?
