• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Jahači magle

gost 431298

Elita
Poruka
16.697
Hvala na inspiraciji...
Danas je imam.
Odakle to silno šuplje samopouzdanje koje imaju jahači magle?
Patološki zavodnici, zavisni od toga da izazovu pažnju, dokažu svoju neodoljivost, nestalni...
I kad se oslobodis njihovog prisustva i distanciras, vidis sasvim jasno, forma bez sadržine i biva ti čak i žao ljudskog bića koje u svojoj suštini nikada nije upoznalo ljubav, te je nije kadar ni pružiti...
I koliko god da imaš nešto Don Kihotovsko u sebi, zaista dođe momenat i shvatiš da je beznadežno...

krompir 2.1.

Buduća legenda
Poruka
41.538
svaka krpa nadje zakrpu ali takodje i praziluk svog gospodara koji ga ne vadi iz usta :)

elem nekada je ta samoreklama magnet za slicne mentalne sklopove
tako da zanimljivi su dok ne pocnu da stalkuju.

primetices da je to odlika ovih nasih jahaca koji imaju 50+ u d00petu
i dalje seju neke price koje su davno prosle i za mene sa 44 a tek za njih.

evo mala pomoc septembar 2022. je trenutno :mrgreen:

gost 431298

Elita
Poruka
16.697
Nemam nista protiv iskrenih ljudi.
Kazes tako je i tako, neobavezno, vidjam se sa strane, muvam sve sto mrda, pa drugoj strani das prostora da sama odluci da li zeli ili ne zeli da se upusti u avanturu.
A znas da neko ima ili je imao osecanja prema tebi, i znas da si ga povredio, ali ne, ti hoces jos, i na sve to neiskren si i pravis se da ne znas nista a bolujes od toga da zavodis sve jednu.
I ok, distanciram se, i evo ga, tu je, da me ubedi da je crno zapravo belo...
A mene vise ne zanima...

Samo razmisljam uz kaficu 🙂

Manastirka

Elita
Poruka
24.483
Kazes tako je i tako, neobavezno, vidjam se sa strane, muvam sve sto mrda, pa drugoj strani das prostora da sama odluci da li zeli ili ne zeli da se upusti u avanturu.
A znas da neko ima ili je imao osecanja prema tebi, i znas da si ga povredio, ali ne, ti hoces jos, i na sve to neiskren si i pravis se da ne znas nista a bolujes od toga da zavodis sve jednu.
A mene vise ne zanima...

Kad im je domet ili life motiv u tom smislu,..."poj.e'bo sam toliko i toliko žena"!
Msm, na to im se svodi uspeh kod žena.

4thman

Poznat
Poruka
7.399
A mene vise ne zanima...

Nije ti lako...

Svakom je sopstvena muka najteža...

Обилић

Poznat
Poruka
7.543
Hvala na inspiraciji...
Danas je imam.
Patološki zavodnici, zavisni od toga da izazovu pažnju, dokažu svoju neodoljivost, nestalni...
I kad se oslobodis njihovog prisustva i distanciras, vidis sasvim jasno, forma bez sadržine i biva ti čak i žao ljudskog bića koje u svojoj suštini nikada nije upoznalo ljubav, te je nije kadar ni pružiti...
I koliko god da imaš nešto Don Kihotovsko u sebi, zaista dođe momenat i shvatiš da je beznadežno...

Покушаћу сад да ти дам контра тезу, не би ли ти унутрашњи живот учинио лакшим !

Дакле зашто све гледаш преозбиљно
и очекујеш неке дубине, и везе вечне !?

Не треба баш "с цвета на цвет" (у било ком смислу),
али не треба ни тражити сијамског близанца !

gost 431298

Elita
Poruka
16.697
Покушаћу сад да ти дам контра тезу, не би ли ти унутрашњи живот учинио лакшим !

Дакле зашто све гледаш преозбиљно
и очекујеш неке дубине, и везе вечне !?

Не треба баш "с цвета на цвет" (у било ком смислу),
али не треба ни тражити сијамског близанца !
Ne trazim blizanca, ali hvala.
Samo nekoga ko mi nece nabijati rogove 🙂
Ali da, komentar ti je sasvim na mestu.
Jos sam mlada, naucicu 😆

marzivu

Aktivan član
Poruka
1.668
Hvala na inspiraciji...
Danas je imam.
ima nade za njih, samo je pitanje iskustva i vremena

Quotefancy-10911-3840x2160.jpg

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.