Quantcast

Jadranka Joksimović: Verujem da Srbija može da postane punopravni član EU 2026. godine.

Srboskizborim

Poznat
Poruka
7.073
Aha.
Vidi se iz tema koje otvaraš
Da vidi se, svaka je manje ili više korektna , posebno na podforumu "politika" a to što ti imaš "tešku političku dioptriju" nije do mene, trebaš poraditi sam na tome "da bolje vidiš".
Pametnije bi bilo da "radiš svoj posao na forumu" da brišeš prostakluke i uvrede , čak i teške pretnje, koji određeni tvoji "povlašteni komentatori" šire po forumu a kojima si "sponzor ili protektor", može i "simpatizer i zaštitnik".

Poslednja izmena:

Sasha Smirnoff

Aktivan član
Poruka
1.729
Српски народ ће ући у европску породицу народа и почети нормално да се разбија онда када угаси ријалити, а у руке узме књигу... скине са зида слику председника и на исто место врати славску икону (коју, иначе, користи само када се лажно заклиње жени да ће престати да пије и коцка)... престане да баца смеће у потоке и на тек очишћену улицу... престане да води бригу о томе где је то отишао комшија и шта то комшиница тражи на ФБ у 2 ујутро... И наравно, почне да размишља својом главом и са критичком ставом прихвата изјаве политичара, па их још, касније, позове на одговорност за сваку лаж. ;)

Мани ти народ који се тако гради да сам свом брату рођеном само мери речи и поступке и тражи разлике да би га повредио.
Мани ти, бре, народ који само живи по принципу "усе, насе и подасе".
Па међу нашим народом је постала срамота читати књигу. То је, мислим, невиђено нешто у овом времену.

Srboskizborim

Poznat
Poruka
7.073
Српски народ ће ући у европску породицу народа и почети нормално да се разбија онда када угаси ријалити, а у руке узме књигу... скине са зида слику председника и на исто место врати славску икону (коју, иначе, користи само када се лажно заклиње жени да ће престати да пије и коцка)... престане да баца смеће у потоке и на тек очишћену улицу... престане да води бригу о томе где је то отишао комшија и шта то комшиница тражи на ФБ у 2 ујутро... И наравно, почне да размишља својом главом и са критичком ставом прихвата изјаве политичара, па их још, касније, позове на одговорност за сваку лаж. ;)

Мани ти народ који се тако гради да сам свом брату рођеном само мери речи и поступке и тражи разлике да би га повредио.
Мани ти, бре, народ који само живи по принципу "усе, насе и подасе".
Па међу нашим народом је постала срамота читати књигу. То је, мислим, невиђено нешто у овом времену.
Misliš da je baš toliko situacija loša? Ja ipak mislim da je srpski narod častan i dobar i da je znatno bolji od proseka u svetu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.