Quantcast

Jadranka Barjaktarević

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
228.112
"Ovo je otislo predaleko"
Na ovaj nacin menadzer brani Jadranku Barjaktarevic koja je razbesnela javnost kad je u Podgorici pevala: "Ne može nam niko ništa, jači smo od Srbije.Pojedine srpske televizije kao sto su RTS, Pink, Prva i Happy donele su odluku da ne emituju njene spotove, niti da se reklamira na njima.

ceo tekst je na linku
https://www.blic.rs/zabava/jadranka-barjaktarovic-zabrana-na-televizijama-menadzer/7cz834p

Drugi put ce da vodi racuna sta peva i radi

fobos11

Ističe se
Poruka
2.955
Istina je da je ovo bruka sto je radila, ali na zalost nije ni prva niti poslednja koja je sr/ala po Srbiji a ovde dolazi da zaradi za hleb. Pre nje su mnogi navedeni radili slicno, a meni pada na pamet popularna Severina Kojic, koja je, ako se ne varam, pevala i na proslavama Oluje i slicnim zaj.ebancijama. Problem je sto smo mi Srbi sa memorijom zlatne ribice pa zaboravimo na svo to pljuvanje i krenemo da im punimo dzepove kada dodju.

Inace nisam nikada za bilo koju vrstu zabrane jer to postize kontraefekat, odnosno to pevaci postaju jos popularniji. VIdite u NDH, zabranjivana Ceca, narodnjaci, a to je sada ispade najslusanija muzika. Ko voli pesme i Dina i Hanke, Jadranke i slinih neka slusa, ali neka ne ide na koncerte, nastupe. I to je dovoljno.

To sto se sada digla ovakva frka oko Jadranke a nije oko svih ranije pomenutih, to ili znaci da se mi Srbi polako dozivamo pameti pa cemo poceti malo vise da cenimo sebe i da imamo vise samopostovanja, ili je u pitanju cinjenica da milogorcima ne prastamo mnoge stvari koje smo oprostili drugima, jer smo do skoro sa ovima bili iskrena braca. Plasim se da je ovo drugo u pitanju.

Inace, koliko smo znali da se ponizavamo, kada sam polagao vojnicku zakletvu u decembru 2004, godine na kasarni na Petrovaradinu su pustali grupu "Magazin". Mene kao srpskog vojnika bila sramota. Ali eto, bilo je i toga.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
228.112
Namrno nisam htela da pominjem pevace iz drugih tadasnjih republika koji su odrzavali bombardovanje Srbije,
a posle su redom dolazili id rzalikoncerte po Beogradu
i uvek sam se pitala da li je moguce da ima toliko ljudi bez mozga da su placali karte za koncert i isli na takve koncerte

Smartanabil

Elita
Moderator
Poruka
21.165
Ja ne razumem zbog cega se ova "pevacica" (ako uopste i moze da se tako nazove s' obzirom na to da ne mogu da prebrojim 10 pesama koje je snimila) i dalje siri po medijima
Koga boli uvo za njom ; nek ide i nek peva kome hoce ; koga mrzi, lepo ne odes na taj koncert i resen problem.

zlatko01

Elita
Poruka
20.674
Namrno nisam htela da pominjem pevace iz drugih tadasnjih republika koji su odrzavali bombardovanje Srbije,
a posle su redom dolazili id rzalikoncerte po Beogradu
i uvek sam se pitala da li je moguce da ima toliko ljudi bez mozga da su placali karte za koncert i isli na takve koncerte
koliko se sećam, njemu je garantovano da će dobiti 200 000 evra, bez obzira na posećenost koncerta

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.