Quantcast

Jadna deca, još jadniji roditelji...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Slušao sam i gledao danas protest porodice uhapšenih tokom Parade ponosa ispred Ministarstva pravde.
Šta reći, ne mogu da verujem da nema bar jednog heroja, badze, koji će priznati svoju krivicu i reći: jeste ja sam taj bahati momak, ja sam taj koji je lomio grad, pljačkao prodavnice, gadjao policiju kamenicama.
Jok, svi su nevini, svi su te nedelje izašli u grad da bi doneli lek tetki, i svi imaju alibije i spremne skupe advokate, e jadni li ste i vi i vaši roditelji, ali stvarno. Fujjj bre.

Anđa

Aktivan član
Poruka
1.028
Hahaha, pa neće valjda da priznaju? Naravno da će sada da se izvlače na raznorazne stvari. Da roditelji nisu loši ne bi ni deca radila to što su radila. Nisu ih pazili, razmazili ih ili ih sasvim odbacili. Kako ko, ali sigurno su oni kiksnuli. Bolje bi bilo da su na vreme pomagali da postanu ljudi, a sada moraju da se krpe. Svi imamo samo jedan život.

Poruka
17.145
Slušao sam i gledao danas protest porodice uhapšenih tokom Parade ponosa ispred Ministarstva pravde.
Šta reći, ne mogu da verujem da nema bar jednog heroja, badze, koji će priznati svoju krivicu i reći: jeste ja sam taj bahati momak, ja sam taj koji je lomio grad, pljačkao prodavnice, gadjao policiju kamenicama.
Jok, svi su nevini, svi su te nedelje izašli u grad da bi doneli lek tetki, i svi imaju alibije i spremne skupe advokate, e jadni li ste i vi i vaši roditelji, ali stvarno. Fujjj bre.
Ma budale ....

RoccoS

Veoma poznat
Poruka
11.396

Kakva logika - zato sto se taj koji je kriv ne javi, onda znaci da su svi krivi i da nema nevinih. z:shock:

Direkt

Elita
Poruka
17.564
Glupo je sto su lomili grad,ali oni bar imaju muda da krenu na policiju,i vidimo tu da moze lepo da se organizuje protest..
Svejedno vlast ne mozemo promeniti mirnim putem,nego lomljavom i batinama...ko god da ih dobija :lol:
samo da postoji neko da usmeri tu huligansku gomilu u pravi smer
Sudan,moja poenta

Petar BSK

Poznat
Poruka
9.983
Glupo je sto su lomili grad,ali oni bar imaju muda da krenu na policiju,i vidimo tu da moze lepo da se organizuje protest..
Svejedno vlast ne mozemo promeniti mirnim putem,nego lomljavom i batinama...ko god da ih dobija :lol:
samo da postoji neko da usmeri tu huligansku gomilu u pravi smer
Sudan,moja poenta
Ma brate da li su ****** castan protivnik? O tome niko ne razmislja jer casti u Srbiji vise nema...

Sanovnik

Buduća legenda
Poruka
33.595
Isti je fazon bio i sa anarhistima...6 meseci u pritvoru bezveze...sudovi su retardirani...
El oni sto su bacili mlotovljev koktel na grcku mbasadu . Da bezveze su ih drzavli toliko u pritvori . Trebali su da ih u roku od 3 dana osude na po 5godna robije i mirna Backa . Al obzirom da su anarhisti u Srbiji jedan proojekat nemacke drzave , onda nisu mogli na sudjenje . da se nemacki ambasador ne naljuti .
Nit su Grci icim zas;uzili da im u Beogradu gori ambasada , nit su ti anarhisti nesto dobro za Srbiju .
A upravo su nanrhisti i bili jedan dobar deo setaca na toj Gej paradi . Nosili su transparente Smrt drzavi i jos neke take .

al bundy

Legenda
Poruka
61.100
Meni nije jasno gde su silne hiljade demonstranata koje su isto ucestvovale tog dana u demonstracijama i desetina hiljada onih koji su ih podrzavali , da sada zajedno sa roditeljima uhapsenih protestvuju protiv njihovog zadrzavanja u pritvoru ?
Vec na 10 protesta nije dolazilo vise od 50 -80 ljudi , samo roditelji i oni cirkuzanti iz 1389 sto na njima prave marketing , a ostalih ni od korova , opet najmaloumniji nayebali i niko nije briga za zatvorenu omladinu sa posebnim potrebama .

Poruka
4.286
Meni nije jasno gde su silne hiljade demonstranata koje su isto ucestvovale tog dana u demonstracijama i desetina hiljada onih koji su ih podrzavali , da sada zajedno sa roditeljima uhapsenih protestvuju protiv njihovog zadrzavanja u pritvoru ?
Vec na 10 protesta nije dolazilo vise od 50 -80 ljudi , samo roditelji i oni cirkuzanti iz 1389 sto na njima prave marketing , a ostalih ni od korova , opet najmaloumniji nayebali i niko nije briga za zatvorenu omladinu sa posebnim potrebama .
Svaka cast.
Dugujem ti jos jednu reputaciju.

picololeone

Legenda
Banovan
Poruka
51.781
Zato sto je ocigledno neko iskoristio taj protest (kao i moleban za Kosovo svojevremeno) da krade i pljacka. Takvi su sramota ove drzave i njih niko nece da podrzi (kao one 2 devojke sto su krale patike).

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.