Jada mi se lik

Lilac

Primećen član
Poruka
506
Prica mi ocajan lik, od zene koja ga je napucala, kaze na kraju da li me je ikad volela. A ja sam mu rekao da zene mogu ceo zivot provesti s nekim koga ne vole. A on me cudno gleda i jos vise se u ocaj bacio. Jesam mu dobro rekel ili u tim situacijama ne treba biti iskren?
Nemoj da potcenujes muskarce, ima i od njih takvih koji mogu da provedu ceo zivot sa nekom koju ne vole.
Muskarci su sposobni za sve sto su sposobne i zene.

A za ovaj slucaj konkretno, kako mislis da si bio iskren? Mozda si iskreno rekao to sto mislis, ali kako se to odnosilo na njihov slucaj?
On je tebe pitao nesto sto ti ne mozes da znas. Kako bi znao sta je ta zena osecala prema njemu?
Nekada ljubav jednostavno nema prostora da se razvije, nekada napustis i one koje volis. Razlozi mogu biti razni, nijedna ljubav ili odnos nije isti.

A evo da ja tebe pitam. Da si ti u ocajnom stanju i poveris se nekome, pretpostavljam da bi odabrao coveka u kojeg imas poverenja i verujes da ces naici na razumevanje, dobiti utehu, tako?
Kako bi se ti osecao da te ta osoba ladnokrvno dotuce? Da li bi vise voleo nekakvh utehu, ohrabrivanje ili neko ladnokrvno relativiziranje cele situacije?

Heidfeld fan

Veoma poznat
Poruka
13.148
Чувај се кума, ја ћу ти рећи !

Један колега ми је стално причао о неверствима своје бивше жене,
па је умео да каже и да сумња да је син његов ...

Једном сам га питао, а чији је твој син ?
А он ми рече,
право да ти кажем, највише сумњам на кума !

Тек касније
у некој прилици дође његов син и ја га видех,
наравно, био је пљунути колега ...

Ни до данас не знам да ли је колега био скривено духовит и стално сумњичио своју бившу жену из зезања,
или је стварно био болесно љубоморан.

Ја сам се наравно смејао
и задиркивао га :hahaha::hahaha::hahaha:
а он је сумњичаво вртео главом :ljutko::ljutko::ljutko:

Не треба се с’ так’им стварима зајебават’! Мука је то.