Quantcast

Jad i beda srpske crvene SLUŽBE!

frootsman

Buduća legenda
Poruka
25.350
Ако сте у кафани, погледајте мало пажљивије: око вас су све удбаши. Зато лакше мало с тим пићем, може да вам се деси да се следећег јутра пробудите као удбаш, а да тога нисте ни свесни и да се не сећате тренутка кад сте се неком потписали на салвету - а то је била приступница.

Mystic+

Legenda
Poruka
60.095
Ако сте у кафани, погледајте мало пажљивије: око вас су све удбаши. Зато лакше мало с тим пићем, може да вам се деси да се следећег јутра пробудите као удбаш, а да тога нисте ни свесни и да се не сећате тренутка кад сте се неком потписали на салвету - а то је била приступница.

хаха...

али мораш проћи и кроз тест да си социопата са револуционарним пореклом...

toz972

Poznat
Poruka
7.990
Moguće:lol: lupio sam ime kafane random, znam da je popularna bila pre medju raznim njuškama , bio jednom samo na solidno klopi, na Dorčolu negde ako se sećam.
Jeste na Dorćolu. Mislim da je tu negde oko ulice Djure Djakovića.Tj.ulica se nekada zvala Djure Djakovića. Sada se zove ako se ne varam Venizelosova. Pre petnaestak godina sam tamo često bio na poslovnim ručkovima. Vodio nas neki Hercegovac koji je imao štampariju i sa kojim smo poslovno sarađivali. Kada kod bi bili u Beogradu on nas vodi u Staru Hercegovinu na ručak. Kasnije smo i mi vodili njega tamo, pošto smo videli da voli klopu u tom restoranu. Dobra klopa je bila tama, ali mi je zanimljivo da je on uvek, ali uvek a bili smo jedno desetak puta na ručku naručivao neki raštan sa mesom tj.hercegovački specijalitet od neke vrste kupusa koji oni zovu raštan. Uvek mi je bilo čudno da neće da naruči ništa drugo a bilo je stvarno dobrih jela.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.