Jaculus orientalis (skocimis)

I meni izgledaju super :) Voleo bi da imam par ali sam procitao na vise mesta da je jako retko da imaju male u zatocenistvu, a ja ako imam neke zivotinjice volim kad imaju mlade i kad ih gledam kako rastu.

Citat: http://www.geocities.com/efexotics/greaterjerboa.html
"For 2 G jerboas the minimum sized enclosure they would need is 2'w x 3'l x 3'h. They are active and need a lot of space to move around in, so the bigger the enclosure the better. If breeding is desired you will need an enclosure around 2'w x 6'l x 3'h."

^
Ovo je jedino mesto gde sam nasao koliki im prostor treba za zivot, a koliki za reprodukciju. Moze li neko da protumaci koliko je ovo u cm - 2'w x 6'l x 3'h. Pretpostavljam da je ovo W, L i H na engleskom sirina, duzina i visina a sta mu znaci ova crtica gore desno od broja 2' 6' 3' nemogu da provalim.

Inace, koliko si ih platila i gde si ih kupila?
 
Ja sam ih dobila od drugarice iz Bg-a za rodjendan,tako da nisam pitala za cenu.Pa mislim da ne bi trrebalo da bude vise od 500 po komadu.Mozda ih je kupila u Pet Centru,pa ako si iz Bg-a pogledaj tamo ih ima 100% pa mi javi koja im je cena da porucim zenkice
 
Nisam iz BG, iz rume sam. Mislis da je samo 500 din. Ako ih ti negde nadjes po toj ceni javi mi odma cu ih uzeti pa makar samo zbog njih morao da idem za BG, NS ili neko drugo mesto u blizini :)

Ahh... sad vidim da si iz Aleksinca. Dosta daleko. U svakom slucaju ako ih negde vidis ajde molim te javi ovde. Moze zivotinja da se posalje i nekim autobusom ili tako nesto.
 
Poslednja izmena:
Kod mene su u kavezu 60x50x40.Ne treba im mnogo prostora jer nisu toliko aktivni unutar kaveza.I mnogo su pedantniji od hrcka.Kod njih je sve cakum-pakum

A,da moze da se posalje autobusom nije nikakav problem

A preporucujem kavez NIKAKO aqvarium jer oni skacu
 
Poslednja izmena:

Back
Top