Quantcast

Jack Russell Terrier stene na poklon

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jacqueline

Veoma poznat
Poruka
10.267
Ma ne ,nego patuljasti mesanci terijera,jaze..Kad vec ne moze da priusti psa od 500e i vise,zasto ne bi potpuno besplatno spasao nekog psa iz ovog pakla.
Ma znam ja ali on isistira na JRT pa rekoh mozda i njih ima u azilima :whistling:

To nije tvoj problem.
Ma samo pokusavamo da ti damo savet da je to takoreci Mission: Impossible

U pravu si, nije. Ali biće tvoj kad ne dobiješ to što si tražio. Pogledaj po azilima, možda nađeš nešto interesantno, psa koji će ti se svideti, a pritom ćeš i da učiniš dobro delo.
Mislim da njemu nije to nije prioritet ;)

Poslednja izmena:

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.450
Niko nece da ti pokloni rasno stene ovako retke rase kod nas.

Parenje ne kosta manje od 500 eura, vakcina za leglo dodje minimum oko 100 eura, ko je vec upario ovo rasu 100 % izvadice i rodovnike a to mu dodje jos oko 200 eura, Uracunaj tu i hranu za stence i zenku u dva meseca koja ne izadje manje od 200 eura i ti trazis da ti neko pokloni oko 1000 eura?

Probaj kod Dinkica...

P.S. sta mislis koliko kosta nega za takvog psa? Sve i da ti ga neko pokloni, da li ti uopste imas uslova za negu tog psa?

Hranjenje hlebom od prekjuce i koskama od krmenadli ne racunam u negu...

Poslednja izmena:

Animo86

Aktivan član
Poruka
1.387
Do sada sam imao cetiri psa i svi su bili mesanci i dobijao sam ih kao stenad i svako je bilo vakcinisano i toplo udomljeno.
Ne idem po azilima jer me ne interesuju istraumirani i odrasli kucici, volim da se vezem za njega kao i on za mene jos kada je mali.
Hocu ovog psa JRT jer mi se bas svidja i nisam do sada imao patuljastog ili nekog manjeg, uvek sam imao vece ali ne mogu da ga priustim.

Bolje mi prosledite neke vesti ukoliko saznate da neko poklanja JRT musko stene nego sto mi drzite lekciju.
Musko iz razloga jer su zadnja tri psa bile zenke i imao sam problema sa njima dok su imale teranje i stenad, tako da bih to zaobisao ovaj put.
Hvala.

tamarabg

Primećen član
Poruka
708
Jakobe svaka cast na objasnjenju,lepo si sve rekao!Hocu i ja patuljastu pudlu pa ne trazim na poklon,jer sam realna.Skupljam novac,cekam.Niko ti ne drzi lekciju,realnost je to :) U azilima ima mnoogo stenadi ,neki imaju srecu da odu u topli dom,neki budu uspavani iako su zdravi, zbog kapaciteta.Necu vise nista pisati ,jer se samo nerviram a ti nastavi da mastas.

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.450
Do sada sam imao cetiri psa i svi su bili mesanci i dobijao sam ih kao stenad i svako je bilo vakcinisano i toplo udomljeno.
Ne idem po azilima jer me ne interesuju istraumirani i odrasli kucici, volim da se vezem za njega kao i on za mene jos kada je mali.
Hocu ovog psa JRT jer mi se bas svidja i nisam do sada imao patuljastog ili nekog manjeg, uvek sam imao vece ali ne mogu da ga priustim.

Bolje mi prosledite neke vesti ukoliko saznate da neko poklanja JRT musko stene nego sto mi drzite lekciju.
Musko iz razloga jer su zadnja tri psa bile zenke i imao sam problema sa njima dok su imale teranje i stenad, tako da bih to zaobisao ovaj put.
Hvala.
Niko ti ne drzi lekciju samo ti kazu da od tvoje zelje 99 % nema nista.

Ko ce danas da ti pokloni 1000 eura??? I ja bi arapskog konja na poklon al nema nikog da poklanja :D

Elem, sto bi imao problema sa zenkom ako pazis na nju da se ne upari u toku teranja tj. 9 dana plodnosti? Uostalom uvek mozes da ih sterilises...

lavicazar

Veoma poznat
Poruka
13.614

Hvala.
Sta bi ti falilo da je mesanac, mislim, bilo jako nezahvalno kada bi trazio i rodovnik:roll:
ko zna, mozda nadjes nekog mesanca jrt na poklon, a o cistokrvnom samo sanjaj:lol:

mimi's mom

Buduća legenda
Poruka
32.800
Ej, narode JRT, niti bilo koji drugi pas neke skuplje i ređe rase, se ne poklanja, niti se prodaje za 50 evra bez nekog veeelikog interesa, ja sam lično pre par meseci odbila ženku od mesec ipo jer znam da bi posrednik u poklanjanju želeo nešto zauzvrat, jednostavno je takav čovek. A ruku na srce, Džekiji imaju toliko dvojnika u avlijanerskom svetu da je barem meni, pa da su još 1000 puta tako genijalni, suludo utrošiti toliki novac za nešto što može da se nađe iza svakog ćoška.

S obzirom da smo svi rekli šta smo imali i niko nikoga nije ubedio da se predomisli, ako nemate ništa protiv, zaključaću temu na par dana a ako i ima neki ponuđač, neka pošalje pp, mada čisto sumnjam.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.