Јачање веза са Кином спас Србије

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Кина је данас економски гигант, дала нам је повољне кредите и помоћ без иживљавања као америка и брисел што одавно чине Србији.

Ако се реално погледа стање у свету, Кина је данас суперсила а ускоро биће и једина. Било бих добро да имамо власт која ће откачити иживљотине са запада и фолиранте из Русије. Примедби аргументовано зашто не, а не само ма какви Кинези то су жути и сличне глупости.
 
Треба јачати везе са свима могућима с тим да се одреди неки минимум услова који ће обезбедити интересе државе Србије у таквим везама.
Најгоре је неселективно склапати "стратешку сарадњу" без интереса Србије у таквим односима.
"Ако се понашаш као црв, немој да се чудиш када те људи згазе."
 
To samo govori koliko ste nemoćni, čim tražite od Amerike, preko Rusije do Kine
Ugledajte se na Holandiju ili Švedsku ili Finsku i radite, a ne samo da kukate, sedite i čekate da vam neko pošalje pare
Лупеташ. Никад Србија неће имати третман у америци и бриселу као што има шведска, финска и холандија. Например шведска иако уствари је део натоа инофицијално, она има велику сарадњу са Кином, Волво је продат кини и сад ће Саб. Само идиот негира чињеницу да са Кином треба имати највећу сарадњу. Србија треба да се реши иживљотина са запада и фолираната из Русије и то наравно је немогуће спровести са садашњом власти која све чини западу на штету Србије.
 
Лупеташ. Никад Србија неће имати третман у америци и бриселу као што има шведска, финска и холандија. Например шведска иако уствари је део натоа инофицијално, она има велику сарадњу са Кином, Волво је продат кини и сад ће Саб. Само идиот негира чињеницу да са Кином треба имати највећу сарадњу. Србија треба да се реши иживљотина са запада и фолираната из Русије и то наравно је немогуће спровести са садашњом власти која све чини западу на штету Србије.

Prvo, Srbija nema šta da ponudi Kini sem lopova političara.
Drugo, Srbija nema šta da ponudi Kini
 
Кина је данас економски гигант, дала нам је повољне кредите и помоћ без иживљавања као америка и брисел што одавно чине Србији.

Ако се реално погледа стање у свету, Кина је данас суперсила а ускоро биће и једина. Било бих добро да имамо власт која ће откачити иживљотине са запада и фолиранте из Русије. Примедби аргументовано зашто не, а не само ма какви Кинези то су жути и сличне глупости.

Ja ne znam dokle će se ići u tom veličanju i mišljenju da nama neko pomaže, zato što je eto dobar pa mu se može:roll:...ništa nema za džabe ljudi!!!...pa ta njihova ‚‚pomoć‚‚ se ogleda u propasti više naših industrijskih grana, kada smo im dopustili da uđu na naše tržište i da im naša zemlja bude tranzit ka zapadnim zemljama...i onda se nađe ovako neki hvalospev kako oni nama pomažu:dash:...hoćete li se ikada neki dozvati pameti da svaka država ima svoje interese i da neće stati na stranu neke druge ako nema neke koristi od toga..aman!:roll:
 
Каква Кина и Русија?...а тек Америка и ЕУ.Измислите себи посао ако га нема,препродајите,окопавајте башту,садите цвеће,пеците ракију,гајите пчеле,бавите се молерајем,учите стране језике...било шта.Ако будете чекали Бориса Тадића,завршићете у контејнеру.
 
Кина је данас економски гигант, дала нам је повољне кредите и помоћ без иживљавања као америка и брисел што одавно чине Србији.

Ако се реално погледа стање у свету, Кина је данас суперсила а ускоро биће и једина. Било бих добро да имамо власт која ће откачити иживљотине са запада и фолиранте из Русије. Примедби аргументовано зашто не, а не само ма какви Кинези то су жути и сличне глупости.

Једнина:
1. Ја бих
2. Ти би
3. Он/она/оно би

Множина:
1. Ми бисмо
2. Ви бисте
3. Они би

Нећу да коментаришем вест ... :roll: :roll: :roll:
 
Треба јачати везе са свима могућима с тим да се одреди неки минимум услова који ће обезбедити интересе државе Србије у таквим везама.
Најгоре је неселективно склапати "стратешку сарадњу" без интереса Србије у таквим односима.
"Ако се понашаш као црв, немој да се чудиш када те људи згазе."

You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.
 
Back
Top