Ja volim samo sebe...

Da li trazite sebe u svojim partnerima/ partnerkama, tj. neshto shto volite kod sebe?
pa ne, nekako su me uvek privlacili meni dijametralno suprotni muskarci. ja reagujem naprasito i mogu da pricam do beskonacnosti , oni su uvek bili cutljivi i stalozeni.
takvi me nekako drze na zemlji kad treba i smiruju me, a i njima je lepo da im povremeno razbucam preterani unutrasnji mir..:mrgreen:
.malo da se iznerviraju cisto da im ne bude dosadno u toj stalozenosti i ispravnosti z:lol:
 
Poslednja izmena:
pa ne, nekako su me uvek privlacili meni dijametralno suprotni muskarci. ja reagujem naprasito i mogu da pricam do beskonacnosti , oni su uvek bili cutljivi i stalozeni.
takvi me nekako drze na zemlji kad treba i smiruju me, a i njima je lepo da im povremeno razbucam preterani unutrasnji mir..:mrgreen:
.malo da se iznerviraju cisto da im ne bude dosadno u toj stalozenosti i ispravnosti z:lol:

ne zelenish se vishe?
 

Back
Top