od pre nekog vremena narocito otkad se motam po "fejsu" nerviram se zbog postupka jedne moje prijateljice...Nisam nikakav nacionalista imam prijatelje medju svim nacijama i ne zelim uopste da sa njima o politici i ratu pricam...od toga sam se ogradila i samo u tom slucaju nasa poznanstva i druzenja se odrzavaju...ali ovo sto radi ova moja natralo me da je danas nagrdim na sva usta pa nek misli sta hoce...naime udala se za muslimana ima dete sa njim, kaze ljubav njenog zivota i sl. Od pocetka je hvalila njegovu familiju kako su tolerantni i eto kako je vole bez obzir asto je srpkinja a eto nasi nikako njega da prihvate i blabla...On joj j epolako ali sigurno "isprao" mozak time sta su kao njima srbi uradili i kako izmedju ostalog grad u kome je rodjen slavi jedan dan a to je dan oslobodjenja od mrskih mu srba koji su ih napali porobili poubijali i sta ti ja sve znam...Ok kazem ja nek on mrzi nas koliko hoce i nek misli sta hoce ali me ona ljuti definitivno...S jedne strane kuka kako je vise n epostuje i kako vodi neki svoj zivot a ovamo uvlaci im se u d... gde god stigne...Tako je vec pocela po fejsu da salje samo neke njihove sevdalinke nase pesme zaboravlja a danas je bio vrhunac kad je poslala da se velike licnosti radjaju na dan kad je grad u Bosni u koji odlazi s njim oslobodjen od srba...Nazvala am je i nagrdila posteno ne mareci vise da li cemo se druziti...to me je bez obzira na moju neutralnost izbacilo iz takta...Smatram to izdajom i srba i srpstva...Rekao bi neko tipicna svadja medju zenama ali pitam vas jeste li primetili kada da ti isti muslimani nas negde isticu kao narod kao sto nasi njima ulaze u d...To me izludjuje ovde gde zivim...
A siguran sam da i drugi imaju raznih problema sa svojim prijateljima i prijateljicama, pa ih pozivam da nam iznesu svoja tuzna iskustva