Ja sam trener pasa - evo 3 rase koje nikada ne bih imao

Sensei

Master
Moderator
Poruka
63.421
Garet Ving, osnivač American Standard Dog Training sa sedištem u Floridi, deli tri rase pasa koje ne bi lično imao kao profesionalni trener pasa - a neke bi vas mogle iznenaditi.

„Počevši od broja 1, centralnoazijskog ovčara, poznatog i kao alabai“, kaže Ving u TikTok-u koji je od objavljivanja u julu imao preko 25 miliona pregleda.

1696449625980.png

„Mužjaci mogu da dobiju preko 170 funti i oni su odlični čuvari stoke, ali problem je što ja nemam stoku“, nastavio je.

I poslednja rasa pasa koje Ving ne bi želeo da ima za pratioca je čivava.

Pogledajte prilog 1421864
„Ako bi mi trebao demon od 3 funte iz podzemnog sveta koji nije služio ničemu drugom osim da mi sedi u krilu i ujede sve što mi dođe u dometu od 3 metra, onda bih dobio čivavu, ali to će biti teško za mene na tom“, priznao je.
ja bi ovo da me ujede bez razloga
brecio od beton ko slinu
pa nek je od engleskog kralja ker

To je u narodu ostalo i nije greška,reći fića ili Fiat 750...isti djavo..😉
Јесте грешка ,погледаj у родовник било ког Неmачког овчара па ћеш видети шта пише.Вучјак или Вучји пас је потпуно друга прича и званична кинологија има о томе подељена мишљена , али се не сврстава у расе.

Poslednja izmena:
Разлика је као код баба и жаба, у пореклу.
Јесте грешка ,погледаj у родовник било ког Неmачког овчара па ћеш видети шта пише.Вучјак или Вучји пас је потпуно друга прича и званична кинологија има о томе подељена мишљена , али се не сврстава у расе.
Kao što svako SUV narod zove Džip.

Ne vredi ovde započinjati raspravu o tome.

Koga zanima već će se obavestiti.
Ostalima je svejedno.

Von Stefanic jeste koristio i Vučjaka u nastanku rase NO.
Od tih pasa potiču današnje istočnoevropske linije radnih NO , VEO.

Poslednja izmena:

Back