"Ja sam ta koja je devojčici natrljala go*no na glavu!" Oglasila se Novosađanka o čijem postupku priča Srbija: "Slobodno ospite paljbu po meni"

Pa da, zato se svi sklanjaju i niko ništa toj deci ne priča. Ranije je bilo normalnije kad nam komšija Miša izvuče uši. Barem zapamtiš. Danas deca nemaju nikakvu korekciju. A kad ih roditelji grde zabole ih.
Niko mi nikad nije izvlačio uši. Ni ja nisam nikom to radila, niti ću.
Javljaju mi se prvi. I nevaspitani mi se smeškaju.
Deca su zlato, a tretiraju se gadno.

Roditelj treba dete da opremi kesicama i lepo kaže: "Živimo u GRADU. Grad mora biti čist. Zamisli svi psi kad bi se pok*njali... Pa, to bi bilo strašno!"

To je skraćena verzija Kantovog kategoričkog imperativa, dakle kažeš detetu, što uvek radim, zamisli sad kada bi svako ko ovuda prođe bacio papirić. Koliko bi papirića bilo i da li bi se videla trava. Za sve što hoćeš da uradiš, veli Kant, zamisli da to postane opšte pravilo. To je etika.

Dete kom je poveren pas..
MadA, pseći izmet mi ne smeta koliko nevaspitanje na svakom koraku.
Popreče se ljudi kao da poseduju ceo trotoar!Ako je njima stalo vreme, meni nije... Čoveče!
vidiš, prosto je, ti retrovizor ne možeš da otkineš, ali bi svakako za pokušaj dobila batine, tako i ova bukva, da je nekog tikvana sa dogom učila pameti dobila bi batine, ali je našla dete da uči pameti....koju sama ne poseduje...

vidiš, prosto je, ti retrovizor ne možeš da otkineš, ali bi svakako za pokušaj dobila batine, tako i ova bukva, da je nekog tikvana sa dogom učila pameti dobila bi batine, ali je našla dete da uči pameti....koju sama ne poseduje...
1718517205802.png

Samo da ga nabavim, pa neka dođe da mi kaže...
i da me maže izmetom. Psiho!
Oh... American Psycho je anđeo u odnosu na neke.

Da podelite pseću odgovornost...

Свакако да детету треба *ебат’ матер због тога. Али преиспитивање сопствене улоге као родитеља би након тога било јако за*ебано.

Свакако да детету треба *ебат’ матер због тога. Али преиспитивање сопствене улоге као родитеља би након тога било јако за*ебано.
nešto si teo reći nego si zabagovao...:)

Kad je već pokupila mogla je da joj da kesicu i opomene je za ubuduće, ili u najgorem slučaju da joj ubaci u džep, kad se već pravda da je bila izrevoltirana i da su joj namere časne, ali ne, morala je kretenuša da iskoristi priliku što je u pitanju dete pa da leči frustracije malo.

Kume, aj u dvaes marke da bi histerisala po fejsu da je neko njenom detetu tako nešto uradio. Moralisala bi u nedogled i kenyala kako je društvo pokvareno, dete istraumirano, država duradi nešto.

Podrška za ovu ženu. Sa budalama se ne može drugačije.

Eno gledam na FB u jednoj grupi se žale brižni kučkari da je neki vlasnički pas otrovan u parkiću. Skupila se gomila njih, kunu, prete, pitaju se kakav je to nečovek itd ali niko ne postavlja pitanje šta je dovelo do toga da neko truje pse i koje je rešenje, jer bi onda udarili na sebe same, jer većina tih ljubitelja pasa u jednom trenutku prestane da bude ljubitelj pasa i odluči da svoju brigu prebaci na tuđa leđa. Onda tom drugom pukne film pa reši da se brani na takav način.

Kad bi krenulo drakonsko kažnjavanje za izbacivanje pasa na ulicu ili šetanje bez povoca, kučkari bi vrištali do neba.

I ako je, orden joj treba dodeliti!
Problem je u drustvu koje je jako bahato i neodgovorno.Cast izuzetcima.Ne samo u ovom slucaju vec i u 10000 drugih koje nisu javno objavljena.Da li deca ili stariji bilo ko.
Vidi se to u pristupu,razgovoru,sve to otislo u p.m i onda se desavaju i ovakve stvari.

Back