"Ja sam ta koja je devojčici natrljala go*no na glavu!" Oglasila se Novosađanka o čijem postupku priča Srbija: "Slobodno ospite paljbu po meni"

Ma sta vam je ljudi , psi ne ujedaju , ljudi nisu bezobrazni , ovo je Srbija....genijalci svi i legende..

I u sustini niko ne zeli uredjeno drustvo , to znam sigurno...
Kad god moze da se postavi covek da li zeli jednaku primenu zakona ili pravila za sve, svi pocnu da skrecu pogled....tako da okacite vi to macki o rep.....svi bi da za njih ne vazi a za druge da vazi..

i onda te baba tuzi
Ja tuzim nju jer me je njen ke napao, napao moje dete I onda me jos baba napala
Kod bivse u Beceju bese nekad neki bigl, stalno pusten, ograda otvorena, napada sve sto je stigao, ljude, decu, druge ose, posle je nadjen meta ispred kapije.
Za sve postoji resenje oko su ljudi stoka...

Nina, neki prioriteti su davno izgubljeni... na žalost. Od psećeg izmeta ljudi ne mogu više opušteno da šetaju po gradu, ne mogu decu da puste u park na igranjac... pominješ moguću alergiju, da je ima, roditelji ne bi imali psa....zamisli, koliko dece je alergično i mogu da ugaze u pseći izmet, ali to nikoga nije briga....sve je naopako u ovom svetu...
Ne znam ljudi u kom to vi gradu živite kada ne možete od psecih govana da šetate po gradu.U mom gradu Beogradu toga nema..desi se da tu i tamo se naidje na neko govance ali brate sestro nije na tone da skupljaš lopatom..Trebalo bi mnogo više da vam smetaju špricevi, zapišani,zasran i ispovracani coškovi, haustori, podzemni prolazi ..nezakljucani ulazi u zgrade od strane ljudi nego psece govance

Poslednja izmena:
Pa ja sam čuo da nasilje prema deci podleže krivičnom delu i da bi neko pristojan sad mogao da uzme zakon u svoje ruke i gospodju koja je dirala dete pristojno nauči pameti....
Pristojnost i zakon ne predvidjaju da gradjani "pristojni" uzimaju zakon u svoje ruke i baš se lepo javila da je smeste u zatvor...ja bih je prijavio kao nasilnicu...
Zamisli da neko parkira vozilo na trotoar gde je zabranjeno, a savesni gradjanin mu otkine retrovizor....ko je gori prestupnik i nevaspitan? onaj što je pogrešio ili onaj ko je uzeo zakon u svoje ruke i (rešio svoju frustraciju)

Полиција кажу растура дрогу и нема времена. Имајте разумевања.

vrlo je komplikovana prica jer komunalna policija ili ne radi svoj posao ili ima totalno bezvezna ovlascenja i pravila.
Da komunalna policija radi kako treba pa i cisti pseca govanca koja usput receno nisu samo od vlasnickih pasa vec i od pasa lutalica ..sve bi bilo drugacije

Je l ona postavljena da radi kao "beli"? Nije.
Je l zadužena da vaspitava tudje dete? Nije
Znači sve radila samovoljno i nasilno....i znači bagra....

Па где је мајмун који то треба да види и казни, мајке ти паметне..

Evo, samo jedan primer, mladić, nabildovan, nejasnog pogleda, ali jasne namere, šeta dva psa meni u susret, ja šetam dva unuka...on ne skreće sa trotoara, želi da se ja sa unucima pomerim....nisam se pomerila i mislim da me je dobro zapamtio....da li je to moglo da ima mnogostruke posledice za moje unuke?
nisi odgovorila na pitanje ....da li bi ti bilo ok da ti ih neko namaže psecim govnima jer nisu pokupili govance svog psa

problem je sto je to nekad jedino resenje.

imam drugaricu koja sa celim komsilukom vec 10 godina ima problema sa jednom babom koja seta psa bez povodca, pas napada sve redom okolo i niko joj nista ne moze

na desetine prijava komunalnoj policiji nista nije uradilo.

От'о Прелетачевић комуналну од Гангуле. А сви знамо да је брат Бели слаб на керове.. :idea:

I pitanje za sve koji odobravaju ovo što je ova žena uradila..Da li bi odobravali da je u pitanju vaše dete..
Iskreno razmislite pre nego što odgovorite na pitanje ..

Не знам шта бих одговорио на твоје питање али надам се да бих имао снаге да тој жени стиснем руку и кажем јој.. ''Свака ти част!''

Ne znam ljudi u kom to vi gradu živite kada ne možete od psecih govana da šetate po gradu.U mom gradu Beogradu toga nema..desi se da tu i tamo se naidje na neko govance ali brate sestro nije na tone da skupljaš lopatom..Trebalo bi mnogo više da vam smetaju špricevi, zapišani,zasran i ispovracani coškovi, haustori, podzemni prolazi ..nezakljucani ulazi u zgrade od strane ljudi nego psece govance
Meni sve nabrojano smeta.
I pseći izmet, i špricevi, i bačene flaše,,ponekad bude i ljudskog izmeta i to sve u krugu poslovnog objekta gde radim.
Još kad vidim vlasničkog psa kako obavlja nuždu, a vlasnik nonšalanto nastavi dalje
Ili što je jednom bilo, vlasnik naredi da počistim za njegovim ljubimcem jer to nije njen posao.

Evo, samo jedan primer, mladić, nabildovan, nejasnog pogleda, ali jasne namere, šeta dva psa meni u susret, ja šetam dva unuka...on ne skreće sa trotoara, želi da se ja sa unucima pomerim....nisam se pomerila i mislim da me je dobro zapamtio....da li je to moglo da ima mnogostruke posledice za moje unuke?

Имам неодољиву потребу да једној таквој особи урадим нешто слично као госпођа.

i te kako , nisi ni svesna da si i jeftino prošla
Pogledajte prilog 1564502
ujed jedne pacijentice , i to od malog psa, koja je isto razmišljala kao i ti

Ја би дотичног власника или власницу у кавез на сред улице затворио док не покаже како лепо уме да лаје.

Ја би дотичног власника или власницу у кавез на сред улице затворио док не покаже како лепо уме да лаје.
slobodno probaj da učiniš to dok taj dotični šeta tog psa

Back