ja sam savršena ŽENA, udala sam se za sebe! nije našla "princa", pa kupila prsten od 75.000 evra

to nije istina
ja nikada nisam izneo nista iz rla
i na glasu sam kao vrlo diskretan
nachi nema iznosenja detalja iz prcnjava
Evo sad si izneo pominjes tenziju za 1 i po trulex koji ste uzeli posle mene,e a znas sta ima novo,ima neke za koje ne znate koje sam samo ja iepo:guza:

Brazilska manekenka Dženina Prezeras, koju ju je Playboy nazvao "savršenom ženom", nakon neuspešne potrage za "princem na belom konju" odlučila se na radikalan potez.
"Sviđaju mi se uspešni muškarci koji imaju poštovanja prema ženama. Cenim kad su posvećeni poslu. Da biste izlazili sa savršenom ženom i vi morate biti savršeni. Lepo mi je kad muškarci hvale moj izgled i moju inteligenciju. Ja sam kompletan paket, svuda gde idem, privlačim pažnju", pričala je krajem prošle godine zgodna manekenka.

Tražila je tad novog partnera, ali potraga nije urodila plodom, pa je sebi kupila prsten od 75.000 evra i poručila da se na taj način udala za sebe.
Pogledajte prilog 1525161
Pametno. Kad se bude razvodila nema dijeljenja imovine 🤷‍♀️

Ništa originalno, kopira druge...
Антоан Шевал (Аntoinе Cheval) се ОЖЕНИО САМ СОБОМ, након више неуспелих љубавних веза.
На енглеском за њега користе назив "сологамист".

1712142814773.jpeg

Ova ima više silikona u gujzici, usnama i sisama nego što ima prosečan automobil.
Значи лака за одржавање, кад се повриједи не возиш је код љекара него код оног твог механичара (што ти је лијепио ручицу на вратима) да је закрпи. :rotf:

Back