Ja sam prosečna a muž mi je pravi avion

zabole me nego daj ti neki foto u fazonu dekolte ovo ono


Nema

?‍♀️

Ja komentarišem da on jeste avion ali ima valjda i nešto bitnije od lepote kad se bira muž/žena.

Inače “avioni” često odaberu takve žene radi sigurice (primer Čola i moj stric i ima još nekih likova koje poznajem, sve isti rad)

A šta znaci “takve žene “

Kakve ?
 
Nema

?‍♀️



A šta znaci “takve žene “

Kakve ?

“Takve” koje su po fizičkom izgledu manje atraktivne i koje takvi momci nisu primećivali dok im nije došlo vreme za ženidbu. Rekla bih da se one i više trude, a ovi lepotančići to vole jer su obično duboko nesigurni.

Mislim da su one gore prošle, makar je tako sa parovima koje lično poznajem.
 
https://zena.blic.rs/lifestyle/ja-s...EWZO-AOKPbpDP8YiR1BSVn4GBACnWI4URyVyPk-O6esu8


Ili sam ja ćorava ali avion nisam vidjela

Kako vi komentarišete ovo?
Skoro sam se bavila ovom temom
Mnogo mi se cesto desava da mi dolaze parovi on dobar frajer ona daleko ispod od prosecne zene, tipa bude debela ruzna i sl, mislim ajde sad da glumimo politicku korektnost pa da kazemo lepota je u oku posmatraca, ali budimo realni, zena od 160cm sa 100 kilograma je debela zena, nemoj da glumimo

Pitala sam muskarce oko sebe u cemu je stos, zasto se srecem cesto sa parovima koji su tako razlicitog izgleda, zasto retko vidjam parove on dobar frajer ona dobra riba
Vecina mi kaze da imaju problem sa zenama koje jako dobro izgledaju jer su nadobudnog stava, i da im je mnogo lakse sa prosecnim zenama ili ovima ispod proseka
 
evo pokušavam da komentarišem i nije lako tako da neću

Skoro sam se bavila ovom temom
Mnogo mi se cesto desava da mi dolaze parovi on dobar frajer ona daleko ispod od prosecne zene, tipa bude debela ruzna i sl, mislim ajde sad da glumimo politicku korektnost pa da kazemo lepota je u oku posmatraca, ali budimo realni, zena od 160cm sa 100 kilograma je debela zena, nemoj da glumimo

Pitala sam muskarce oko sebe u cemu je stos, zasto se srecem cesto sa parovima koji su tako razlicitog izgleda, zasto retko vidjam parove on dobar frajer ona dobra riba
Vecina mi kaze da imaju problem sa zenama koje jako dobro izgledaju jer su nadobudnog stava, i da im je mnogo lakse sa prosecnim zenama ili ovima ispod proseka

izgled je podložan korekcijama i promenama, nekad možeš da utičeš a nekad baš i ne
 
Иначе, и ја сам приметила да изразито лепи мупкарци немају жене које физички могу да им парирају. Рецимо и да је обрнуто. Ретки су парова који су баш, баш складни.
Као што је учестало, бар из примера око мене, да жене које нису нарочито женствене и нису у некој форми просто трче за лепим мушкарцем који је у кондицији.
 

Back
Top