Ja sam prosečna a muž mi je pravi avion

KraNp

Poznat
Poruka
8.244
Нпр. да сам ја у животу био или да јесам најелпши и најсексипилнији мушкарац на свету, увек бих јурио ружњикавије жене. Не волим холивудски гламур и бљештавило од лепоти никако ! Па ево....и сад дрпам бабе по канцеларији за дупе и сисе. Нешто ми лепе али не знам зашто. Најважније у лепоти је да ти пољубац са њом прија.

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
23.159
https://zena.blic.rs/lifestyle/ja-s...EWZO-AOKPbpDP8YiR1BSVn4GBACnWI4URyVyPk-O6esu8

Ili sam ja ćorava ali avion nisam vidjela

Kako vi komentarišete ovo?
Pogledah vest a i kometare ispod, ne mogu da vidim video (blokiran).
KAko sam shvatio, ona je navela da je on avion, a ona prosecna, ali je ona kao osoba savrsena a on obican-prosecan, nista posebno.
Ako je to tacno, meni se pali alarm na komplekse i to vrlo jake, pa je ona resila da joj internet zajednica podigne cenu.
Inace, niti je on neki frajer, a tek ona kao osoba nije savrsena (sjajna) kako govori- bas zato sto poredi sebe kao licnost sa svojim partnerom da bi nadoknadila to sto ona misli da je ispod njega po izgledu.
Teska situacija :D

limunada

Elita
Moderator
Poruka
24.272
Bila lijepa ili ruzna,nista gore nego kad se covjek sam hvali ili samo svoje hvali.
Ti samohvalisavci obicno nisu nista od onoga cime se hvale.
Imam neke poznanike,od njihove samohvale se ne moze zivjeti.Sve sto oni rade ili neko njihov je naj,naj.A zapravo je ili prosjek ili ispod prosjeka.
Tako i ova...koga briga sto ona smatra svog momka najljepsim,a sebe najboljom?
Svako normalan zna da je sve relativno.

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.