Ja sam prosečna a muž mi je pravi avion

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
27.283
Где си ти?:zag:
Mnogo loših stvari od početka godine stalo je u red ispred moje zgrade
:zag:
Poruka je automatski spojena:

Uvek je ružna slika kad je momak vidno lepši od devojke...
Zašto je ružna slika?
Ne mogu se ljudi uparivati po receptu iz holivudskih filmova.
Izgled je za zajednički život manje bitna stvar od karaktera

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
46.975
А што не би било?:)
Толике лепотице срећне са неугледним мушкарцима, и обрнуто. Причамо о визуелном. Енергија је чудо. И душе које се препознају.
Некда нас у маси људи привуче баш једна, одређена, не нужно лепа особа, просто осетиш... А када упознаш постане и лепа.
Мада сам ја става да зла особа не може бити лепа, може на блиц.

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
113.062
Иначе, и ја сам приметила да изразито лепи мупкарци немају жене које физички могу да им парирају. Рецимо и да је обрнуто. Ретки су парова који су баш, баш складни.
Као што је учестало, бар из примера око мене, да жене које нису нарочито женствене и нису у некој форми просто трче за лепим мушкарцем који је у кондицији.
Znaci nisam jedina koja je primetila :lol:
Vecina parova koja mi defiluje kroz studio je takva
Mnogo mi je zanimljiva ta pojava

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
46.975
Znaci nisam jedina koja je primetila :lol:
Vecina parova koja mi defiluje kroz studio je takva
Mnogo mi je zanimljiva ta pojava
Ниси једина.
Па само другарице... Обично оне које највише балаве на плочице саме их немају. Не значи да немају друге квалитете, имају их наравно. Али ми је занимљиво то.
Као- Јаој, не могу са њим, има салце- а она га прва сама има.
Или још занимљивије- Не могу са њим, старији је 10 година, како га није срамота да ми уопште приђе- а онда крене да спопада неког 10 година млађег од ње.
:lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.