ja sam povuchen :rumenko:

pa smatram da smo ipak na malo vishem intelektualnom nivou, i dimamo snazniju intuiciju te da ne postavljamo ovakva pitanja ?:rumenko:
pitanje treba da glasi '' kako je bilo'' ili neke sugestije iz iskustava povuchenih isto ljudi :heart:
mi povucheni smo u izvesnom smislu blagosloveni ako takvo shto uopshte postoji :heart:
 

Back
Top