Ja sam Isus ?

NASA napravila Globus ? :hahaha:
Auuuuu rođače, pa ti baš kasniš.

Probaj tih "hiljadu dokaza" da prezentuješ nekom astronautu koji se vratio sa Svemirske Stanice ?

Projekat RAVNA ZEMLJA je globalni projekat Mengeleovih naslednika, a cilj mu je ispiranje mozgova, ili iznalaženje načina kako upravljati masama (onim delom korpusa sa niskim IQ).
Ocigledno da je tebi nasa isprala mozak,zasto avioni ne lete preko Antarktika?
Ako se zemlja "okrece "1600 km na sat, kako za isto vreme, stizes iz USA u Evropu, i nazad,a avion leti 800 km na sat? I Zemlja nije total ravna, ima planine, :)
 
OVA TEMA JOS NIJE BILA OVDE

JEDAN OD ZNAKOVA POSLEDKA JE DA CE SE SVE VISE POJAVLJIVATI LJUDI KOJI CE ZA SEBE TVRDITI DA SU ISUS.



Mt 24:23 Tada ako vam ko kaže: Evo ovde je Hristos ili onde, ne verujte.
Mt 24:24 Jer će izići lažni hristosi i lažni proroci, i pokazaće znake velike i čudesa da bi prevarili, ako bude moguće, i izabrane.
Mt 24:25 Eto vam kazah unapred.
Mt 24:26 Ako vam dakle kažu: Evo ga u pustinji, ne izlazite; evo ga u sobama, ne verujte.
Mt 24:27 Jer kao što munja izlazi od istoka i pokazuje se do zapada, takav će biti dolazak Sina čovečijeg.
Mt 24:28 Jer gde je strvina onamo će se i orlovi kupiti.



[U]'Isus u Međugorju prvi put govorio umjesto Majke Marije'[/U]

http://www.vecernji.hr/svijet/isus-u-medjugorju-prvi-put-govorio-umjesto-majke-marije-491077


Bivši ruski policajac tvrdi da je Božji sin

isus.jpg


http://metro-portal.hr/bivsi-ruski-policajac-tvrdi-da-je-bozji-sin/21091


"Inkarnacije" Isusa Krista žive u Rusiji, Brazilu i Velikoj Britaniji

http://www.vecernji.hr/film/inkarna...e-u-rusiji-brazilu-i-velikoj-britaniji-238390


Britanski Isus:

286878.jpg

Isus Hrist je izmišljeni lik, a ovo su ljudi koji umišljaju i maštaju da su on.
 
Njegov drugi dolazak ili advent, ne moze niko predvideti.




I dokle god ga je nemoguće predvidjeti crkva i hrišćanstvo imaju šansu da opstanu i prežive. Taj drugi dolazak je postavljen u vječnoj budućnosti, a budućnost uvijek ostaje budućnost, nada. Ali zato SADA I OVDJE imamo božije izaslanike koji biblijsko proročanstvo drže u svom vlasništvu. Ne samo da drže proročanstvo u svom vlasništvu već držeći Bibliju u svom vlasništvu drže i Hrista i Boga u svojim rukama a sebe i hramove kite zlatom dok pokorni vjernici čekaju u nadi...
 
Poslednja izmena:
I dokle god ga je nemoguće predvidjeti crkva i hrišćanstvo imaju šansu da opstanu i prežive. Taj drugi dolazak je postavljen u vječnoj budućnosti, a budućnost uvijek ostaje budućnost, nada. Ali zato SADA I OVDJE imamo božije izaslanike koji biblijsko proročanstvo drže u svom vlasništvu. Ne samo da drže proročanstvo u svom vlasništvu već držeći Bibliju u svom vlasništvu drže i Hrista i Boga u svojim rukama a sebe i hramove kite zlatom dok pokorni vjernici čekaju u nadi...
Pa crkvu nije ni briga za drugi advent.
One i ne govore o tome.
Rec je o tacnom danu da se ne moze predvideti.
Ali moze par neseci ili godina.
Bozje pravda pocinje sve vise da se izliva na iskvareni svet.
To pokazuje da brzo dolaze zadnjih par godina.
 
A ti ćeš kao biti spašen?

Interesantno je to kako vi koji se ložite na armagedon
imate ideju da ste mnogo bolji od drugih.

Odustani od te ideje ili počni da se pakuješ.
Niko nezna da li ce biti spasen.

Niti je Armagedon to sto ti mislis.
Unistenje zlih.

Strasno je imati predrasude, a ne znanje o tome o cemu takav pametuje.
A jos onda ziveti u predrasudama.
To jest, imati pogresno misljenje da drugi misle kako onaj koji ima predrasude misli da drugi misle.
 
A Šivi ne smeš to u zagradi? :mrgreen:
ja sam jedini ponudio analizu dalekoistocnih religija, i sta sam dobio osim sikaniranja? mislim, nije u redu da ti etiketiras armagedonce sa sivinom etiketom unistitelja, slozices se, a sto se tice moje analize iz 2003, nisi joj jos uvek dorasla, a ja sam cak i bio na istoku fizicki, sto ti mozes samo da sanjas. Da nemam porodicne obaveze, koliko sutra bih mogao da dignem sidro, i odem opet, ali ne bh smeo ni da ti kazem, da mi ne pozavidis, dok uprzavas ajvar.
Sad moram da sredim armagedonce zato sam se obreo u americi, a siva ce morati da saceka, mada me proziva sa koronom, tako da nisam siguran da necu da ga posetim.
 
Poslednja izmena:
ja sam jedini ponudio analizu dalekoistocnih religija, i sta sam dobio osim sikaniranja? mislim, nije u redu da ti etiketiras armagedonce sa sivinom etiketom unistitelja, slozices se, a sto se tice moje analize iz 2003, nisi joj jos uvek dorasla, a ja sam cak i bio na istoku fizicki, sto ti mozes samo da sanjas.
:zcepanje: Idi. Ma što odmah ne reče za gurua da te proglasimo.
 

Back
Top