Ja sam Isus ?

A pojaviće se kao tačka ili?



»A kad dođe sin čovečij u slavi svojoj i svi sveti anđeli s njime, onda će sesti na prestolu slave svoje. I sabraće se pred njim svi narodi i razlučiće ih između sebe.«

Prilikom Hristovog vaskrsenja.
Od slave i svetlosti jednog andjela, cela Rimska straza je popadala kao mrtva.
Kako ce od milione andjela i slave Hristove i Oceve?

002ac5ecb35b5cd1a41de4e3777423f0.jpg
 
Poslednja izmena:
»A kad dođe sin čovečij u slavi svojoj i svi sveti anđeli s njime, onda će sesti na prestolu slave svoje. I sabraće se pred njim svi narodi i razlučiće ih između sebe.«

Prilikom Hristovog vaskrsenja.
Od slave i svetlosti jednog andjela, cela Rimska straza je popadala kao mrtva.
Kako ce od milione andjela i slave Hristove i Oceve?

Pogledajte prilog 621196
Ništa te nisam razumeo
 
Ništa te nisam razumeo


Matej 28.
1 A po večeru subotnom na osvitak prvog dana nedelje dodje Marija Magdalina i druga Marija da ogledaju grob.
2 I gle, zemlja se zatrese vrlo; jer andjeo Gospodnji sidje s neba, i pristupivši odvali kamen od vrata grobnih i sedjaše na njemu.
3 A lice njegovo beše kao munja, i odelo njegovo kao sneg.
4 I od straha njegovog uzdrhtaše se stražari, i postadoše kao mrtvi.


To nije samo tacka.
Ovo se desili samo od hednig andhela.
 
Matej 28.
1 A po večeru subotnom na osvitak prvog dana nedelje dodje Marija Magdalina i druga Marija da ogledaju grob.
2 I gle, zemlja se zatrese vrlo; jer andjeo Gospodnji sidje s neba, i pristupivši odvali kamen od vrata grobnih i sedjaše na njemu.
3 A lice njegovo beše kao munja, i odelo njegovo kao sneg.
4 I od straha njegovog uzdrhtaše se stražari, i postadoše kao mrtvi.


To nije samo tacka.
Ovo se desili samo od hednig andhela.
A od zemljotresa će svi gledaju u nebo :D
 
I sabraće se pred njim svi narodi i
nece odjednom da se saberu, nego ce to da traje
Astronomi kazu da postoji tacka na nebu, vidljiva sa svih krajeva zemlje u isto vreme.
to si ti sanjao
Ali videce ga svi u isto vreme.
mi koji zvimo preko velike bare, okeana, i cujemo se sa svojima ''preko'' znamo da nije isto vreme, nama dan, a njima vec noc, i obrnuto, njima svanulo, a nama jos uvek noc
 
Evo neka nova cekva koja uci da je Isus vec dosao.
On je tu vec i odvaja ovce od jaraca.
Metaforika.
Samo ga niko be vidi.

Crkva svemocnoga Boga?

Mnogi ce doci u moje ime rekao je Isus.
I reci , evo ga ovde ili onde.
Ali ne verujte.
Njegov drugi dolazak ili advent, ne moze niko predvideti.
 
Otac Laži Sotona svuda je uveo ISTU sliku koja kao predstavlja Sina G Jehoshuu
________________________________

i kad se Sotona bude pojavio u takovu liku zavest će sve lakovjerne jer su svi takovi od rođenja napumpani lažima da je TO lik od SINA G Jehoshue
 
Poslednja izmena od moderatora:
To sokocalo u obliku kugle je NASA napravila,a Hiljade dokaza je da je Zemlja ravna.
Gde bi se ti, nalazio da se Zemlja Okrece, :?:
NASA napravila Globus ? :hahaha:
Auuuuu rođače, pa ti baš kasniš.

Probaj tih "hiljadu dokaza" da prezentuješ nekom astronautu koji se vratio sa Svemirske Stanice ?

Projekat RAVNA ZEMLJA je globalni projekat Mengeleovih naslednika, a cilj mu je ispiranje mozgova, ili iznalaženje načina kako upravljati masama (onim delom korpusa sa niskim IQ).
 
»A kad dođe sin čovečij u slavi svojoj i svi sveti anđeli s njime, onda će sesti na prestolu slave svoje. I sabraće se pred njim svi narodi i razlučiće ih između sebe.«

Prilikom Hristovog vaskrsenja.
Od slave i svetlosti jednog andjela, cela Rimska straza je popadala kao mrtva.
Kako ce od milione andjela i slave Hristove i Oceve?

Pogledajte prilog 621196
Jasno mi je da su Sumeri klesali i crtali krila na leđima vanzemaljskih bića koja su u to vreme ili pre, posećivala našu planetu.
Nisu znali drugačije da objasne da "ljudi" jednostavno slete sa neba na zemlju. Znali su samo za krila kao sredstvo letenja.

Ova slika je naravno novijeg datuma, mislim u odnosu na vreme Sumera i Starih Egipćana, ali se silazak vanzemaljskog broda i njegove posade i dalje prikazuje uz obavezna krila ?

Prikazana je čak i melodija (trube) koja je služila kao primarni oblik komunikacije sa Zemljanima.

Oblik je kruga, diska ili letećeg tanjira ?
 
Jasno mi je da su Sumeri klesali i crtali krila na leđima vanzemaljskih bića koja su u to vreme ili pre, posećivala našu planetu.
Nisu znali drugačije da objasne da "ljudi" jednostavno slete sa neba na zemlju. Znali su samo za krila kao sredstvo letenja.

Ova slika je naravno novijeg datuma, mislim u odnosu na vreme Sumera i Starih Egipćana, ali se silazak vanzemaljskog broda i njegove posade i dalje prikazuje uz obavezna krila ?

Prikazana je čak i melodija (trube) koja je služila kao primarni oblik komunikacije sa Zemljanima.

Oblik je kruga, diska ili letećeg tanjira ?
Pa kada su dosli na ideju da nacrtaju krila, onda nisu sigurno glupi da ne vide da je neko doleteo nekom letelicom i da nju nacrtaju.
Osim toga gde su sada ti posetioci?
I zasto andjeli nebi mogli da imaju krila ako su ih na primer stvarno videli?
 
Jasno mi je da su Sumeri klesali i crtali krila na leđima vanzemaljskih bića koja su u to vreme ili pre, posećivala našu planetu.
Nisu znali drugačije da objasne da "ljudi" jednostavno slete sa neba na zemlju. Znali su samo za krila kao sredstvo letenja.

Ova slika je naravno novijeg datuma, mislim u odnosu na vreme Sumera i Starih Egipćana, ali se silazak vanzemaljskog broda i njegove posade i dalje prikazuje uz obavezna krila ?

Prikazana je čak i melodija (trube) koja je služila kao primarni oblik komunikacije sa Zemljanima.

Oblik je kruga, diska ili letećeg tanjira ?
Sfere
 

Back
Top