Ja sam Isus ?

eto, na temi o isusu, jedan se slihta, drugi prica o programima, a glista vodi rec o sivi unistitelju - koje ste vi drustvance...
a da niste promasili forum, ovo je religija, zalutali ste
I
FB_IMG_15800343080390021.jpg
 
ajd sad razmisli koliko si ogranicen
1. tema o isusu, nema ovog provokatora da te opomene
2. navodis nekog ruznog ramanu kao da je on izmislio pojam atmana, i napisao bagavad gitu koja kaze da nije delatelj, vec videlac
ajd sad reci da nisi na nizem stepenu razvoja od arijane, kada ona bar zna da analizira, reprodukuje nauceno, a ti cak ni to, samo lepis postere kao teta glista... ajd bar vidi da te teta uputi da ne promasujes temu, kad slihtara njena utece
 
ajd sad razmisli koliko si ogranicen
1. tema o isusu, nema ovog provokatora da te opomene
2. navodis nekog ruznog ramanu kao da je on izmislio pojam atmana, i napisao bagavad gitu koja kaze da nije delatelj, vec videlac
ajd sad reci da nisi na nizem stepenu razvoja od arijane, kada ona bar zna da analizira, reprodukuje nauceno, a ti cak ni to, samo lepis postere kao teta glista... ajd bar vidi da te teta uputi da ne promasujes temu, kad slihtara njena utece



A da nisi ti slučajno onaj "Isus" iz naslovnog komentara ove teme?
 
ajd sad razmisli koliko si ogranicen
1. tema o isusu, nema ovog provokatora da te opomene
2. navodis nekog ruznog ramanu kao da je on izmislio pojam atmana, i napisao bagavad gitu koja kaze da nije delatelj, vec videlac
ajd sad reci da nisi na nizem stepenu razvoja od arijane, kada ona bar zna da analizira, reprodukuje nauceno, a ti cak ni to, samo lepis postere kao teta glista... ajd bar vidi da te teta uputi da ne promasujes temu, kad slihtara njena utece
Ne pomažu tebi, na žalost, ni reči, ni videa, ni posteri. U ovom trenutku. Kao odgovor na silno strpljenje i ljubav koje si dobio od sagovornika ti uvek biraš da glumataš inkvizitora. Opireš se da vidiš istinu. Ipak. Jednom će ti se svakako otkriti. E sad.. Život koristi različita sredstva da bi te pogurao ka tome. Živ bio pa video. ☺️ Osim toga, izjavu sa "postera" bi i sam Isus potpisao. Tako da nisam promašila temu. ☺️
 
Ja sam profesionalna narikuša.
Ne razumem žene koje se bune zato što je najviši čin koji mogu da postignu igumanija. Zar im je malo?
Zna se ko im je omogućio da uopšte dišu i uzdišu. TAJ Bog. Muški rod!
A taj dobri čovek iz uvodnog posta je sigurna sam makar nekoj ženici Bog.
 

Back
Top