„Ja nikad neću nestati iz politike”, kaže Boris Tadić

„Ja nikad neću nestati iz politike”, kaže Boris Tadić

Pogledajte prilog 701699

„Moja odgovornost je što nisam uspeo da se do kraja izborim sa sklonošću ka korupciji delova Demokratske stranke, pri čemu svaka objektivna analiza i činjenice jasno govore da sam nasledio i taj problem - ali ipak to je došlo meni na naplatu.

„Greška je i što kadrovske promene nisam izvršio pre 2012. godine, umesto što sam planirao da se tome posvetim tek posle izbora."

Umesto toga, sopstvenu ključnu odgovornost vidi na drugoj strani.

„Moja velika odgovornost je što sam u relativno kratkom periodu, i to neposredno pred izbore, otvorio rat sa svima, a to se ne radi - sigurno bih danas postupio drugačije."

Nabraja da je „zaratio" sa Zapadom jer nije želeo da prizna Kosovo vođen idejom „da Srbija ne sme da izgubi u miru ono što nije izgubila u ratu".

„Otvorio sam front protiv organizovanog kriminala - sudski deo vlasti osudio je na zatvorske kazne i same šefove mafije prvi put u našoj istoriji.

„Otvorili smo front protiv narkokartela i otkrili da je imao veliki socijalni i politički uticaj kroz ulaganja u poljoprivredu, rudarstvo, univerzitete pa čak i obdaništa, što je uticaj koga niko do tada u Srbiji nije bio svestan."


_112412575_gettyimages-144908914.jpg

----------------------------------------------------------------
Odlican Predsednik i sasvim dovoljno kvalitetna licnost da predvodi nove promene u Srbiji. Siguran sam da je naucio na svojim greskama i da bi bio spreman da resi Srbiju novog kriminalnog balasta, ekonomskih i politickih nesloboda kao i da zrelije vodi spoljnu poltiku.

Kucamo na vrata zaboravljenih asova.
 
Сежа је познат трговачки поступак .. још од времена када је Обреновић Милош 'посекао'кума ..

па за то 'одговарао ' пред совјетом ...

Одговорност је позната и 1903'ће када је 140 Обреновића поклано пробуражено посерљано без милости ....

Српски суд је само наставак извитипоренога Турскога суда...
Ne 140 nego 2.
Niko krupno ka titovac ne laže.
 
„Ja nikad neću nestati iz politike”, kaže Boris Tadić

Pogledajte prilog 701699

„Moja odgovornost je što nisam uspeo da se do kraja izborim sa sklonošću ka korupciji delova Demokratske stranke, pri čemu svaka objektivna analiza i činjenice jasno govore da sam nasledio i taj problem - ali ipak to je došlo meni na naplatu.

„Greška je i što kadrovske promene nisam izvršio pre 2012. godine, umesto što sam planirao da se tome posvetim tek posle izbora."

Umesto toga, sopstvenu ključnu odgovornost vidi na drugoj strani.

„Moja velika odgovornost je što sam u relativno kratkom periodu, i to neposredno pred izbore, otvorio rat sa svima, a to se ne radi - sigurno bih danas postupio drugačije."

Nabraja da je „zaratio" sa Zapadom jer nije želeo da prizna Kosovo vođen idejom „da Srbija ne sme da izgubi u miru ono što nije izgubila u ratu".

„Otvorio sam front protiv organizovanog kriminala - sudski deo vlasti osudio je na zatvorske kazne i same šefove mafije prvi put u našoj istoriji.

„Otvorili smo front protiv narkokartela i otkrili da je imao veliki socijalni i politički uticaj kroz ulaganja u poljoprivredu, rudarstvo, univerzitete pa čak i obdaništa, što je uticaj koga niko do tada u Srbiji nije bio svestan."


_112412575_gettyimages-144908914.jpg

----------------------------------------------------------------
Odlican Predsednik i sasvim dovoljno kvalitetna licnost da predvodi nove promene u Srbiji. Siguran sam da je naucio na svojim greskama i da bi bio spreman da resi Srbiju novog kriminalnog balasta, ekonomskih i politickih nesloboda kao i da zrelije vodi spoljnu poltiku.
Nesto si odavno
 
Jel' ovo Vučić mudro izvukao keca iz rukava, novog starog klovna koji će da odvuče par procenata glasova? Pa u SNS-u je više od pola DS-a, sve je to isto. A već smo više puta videli da oni koji podržavaju DS na forumu ozbiljnu podršku danas pružaju SNS.
Tadić ima iskustva u poražavanju tvog kandidata

Setimo se izbora 2004, 2008.

Bili ste ubeđeni da Dulić pada, ali do kraja večeri ste doživeli nervni krah.
 
Tadić ima iskustva u poražavanju tvog kandidata

Setimo se izbora 2004, 2008.

Bili ste ubeđeni da Dulić pada, ali do kraja večeri ste doživeli nervni krah.
tada žuta stoka jos nije pokazala svoje pravo lice a sad to njegovo iskustvo moze da okaci neslanom bravu na supak i zajedno s tobom da ga polize...

klonu komsijin, kako uranak u bazniji?
jesul graDZani uranili sa fatihom u ruci da pokazu KJAFIRIMA kako se proslavlja dan rada?
 
Tadić ima iskustva u poražavanju tvog kandidata

Setimo se izbora 2004, 2008.

Bili ste ubeđeni da Dulić pada, ali do kraja večeri ste doživeli nervni krah.
Али оматорило се изгубио је на лепоти то је био његов главни адут...
 

Back
Top