„Ja nikad neću nestati iz politike”, kaže Boris Tadić

Govorimo o vremenu u kojem je narod počeo da se ugleda mnogo na klan ovaj, klan onaj. Njegova poruka je bila da svojim radom i trudom možemo da uživamo u životu koji je možda skromniji od života koje žive kriminalci, ali je to ono ispravno i državotvorno.
To su vremena koja ne želimo da se vrate, i danas je običan građanin Srbije dobio kakvu-takvu priliku da za jedan pristojan život radi i zaradi, bez da se okreće mračnoj strani.
Iako je država daleko od Boga, mi svi možemo da živimo svoje pristojne-ne raskalašne, ne holivudske, ne iste kao što su živeli glavni kriminalci-živote, i da na taj način možemo da se nadamo nekakvoj budućnosti.
Budućnost je tu, AV je možda nedopadljiva persona, ali moj lični život je bolji, mirniji i svrsishodniji, a to mi je više nego dovoljno!
Posebno Sajmište je umirujuće do mojega
 
Pa Tadić nizašta drugo i nije nego za politiku. Neradnik, nesposobnjaković, parazit... Samo jedan iz čitave plejade šljama i ološa koji su se ređali na Srbiji. Od Miloševića pa do Vučića. Gori od gorega...Da li je moguće da Srbija ne može decenijama da oformi normalnu političku stranku nego su opozicija Vučiću razni Tadići, Čede, Obradovići, Zavetnici i sličan škart.
 
Simbol je vaše ogavne vlasti

Ljudi moraju da nauče da je Srbija više od Sajmišta.
Otkud ja iz centralne Srbije znam šta se događa na Sajmištu?
Moje pitanje nije bilo na bilo koji način uvredljivo.
Hajde da radimo na tome, ljudi, hajde da se sretnu zadovoljni i nezadovoljni pa makar ovi prvi bili malo manje zadovoljni, a oni drugi malo više.
Ne možete tek tako da hejtujete nekog ko se zanima za vaš problem.
 
Boris Tadic je covjek, ciji je najbolji prijatelj na politickoj sceni, bio Ivo Jospipovic.
Zajedno su gledali utakmice i cerekali se narodu:

243074.jpg


Svi oni koji misle guglati da li je slika stvarna ili ne, ne morate.
Stvarna je, samo gubite vrijeme.

Zamislimo s kakvim se osobama Boris Tadic druzio, kad mu je ovo bio najbolji prijatelj?

Mozda s boljima nego s onima s kojima se Vucic druzi, ali treba biti posten pa priznati, da ni Tadic nije bio neki kalibar.
 
Govorimo o vremenu u kojem je narod počeo da se ugleda mnogo na klan ovaj, klan onaj. Njegova poruka je bila da svojim radom i trudom možemo da uživamo u životu koji je možda skromniji od života koje žive kriminalci, ali je to ono ispravno i državotvorno.
To su vremena koja ne želimo da se vrate, i danas je običan građanin Srbije dobio kakvu-takvu priliku da za jedan pristojan život radi i zaradi, bez da se okreće mračnoj strani.
Iako je država daleko od Boga, mi svi možemo da živimo svoje pristojne-ne raskalašne, ne holivudske, ne iste kao što su živeli glavni kriminalci-živote, i da na taj način možemo da se nadamo nekakvoj budućnosti.
Budućnost je tu, AV je možda nedopadljiva persona, ali moj lični život je bolji, mirniji i svrsishodniji, a to mi je više nego dovoljno!
Не спорим твоју добру намеру која провејава кроз твоју причу али и даље тврдим да ништа не разумеш.

"И пут у пакао је често поплочан добрим намерама"

Ако је за утеху, ниси сасвим усамљена. Било је то зло време у коме су се најгори представљали МЕСИЈАМА.
Један од њих је био и рахметли ВизиЈонар.
 
Не спорим твоју добру намеру која провејава кроз твоју причу али и даље тврдим да ништа не разумеш.
Moja odluka je da ništa ne razumem,ne želim da razumem i treba me ostaviti takvu jer prošlost niko ne može da promeni. Prošlost je već zakopana, hajmo krenuti dalje!
Dalje je da od ove države napravimo jednu oazu mira, lepote, sreće.
Dan ne prođe da je neko nekog pojurio sekirom, da je supružnik, otac, sin došao glave onom drugom, da je taj još poremećeni sistem među nama.
Gde je u svemu tome jedan običan čovek koji pokušava da živi svoj običan život?
Ko će da se bavi time ako je sve zaraslo u politiku i ono da li smo za AV ili protiv?

Neko, na posletku mora da vodi i taj običan život kojim se političari najmanje bave.
 
Moja odluka je da ništa ne razumem,ne želim da razumem i treba me ostaviti takvu jer prošlost niko ne može da promeni. Prošlost je već zakopana, hajmo krenuti dalje!
Dalje je da od ove države napravimo jednu oazu mira, lepote, sreće.
Dan ne prođe da je neko nekog pojurio sekirom, da je supružnik, otac, sin došao glave onom drugom, da je taj još poremećeni sistem među nama.
Gde je u svemu tome jedan običan čovek koji pokušava da živi svoj običan život?
Ko će da se bavi time ako je sve zaraslo u politiku i ono da li smo za AV ili protiv?

Neko, na posletku mora da vodi i taj običan život kojim se političari najmanje bave.
Najbrži način je da Av podnese ostavku.
 
Pa, neće dati ostavku. Žao mi je, to malo teže ide.
Ribe kao i ja, nismo isti podznak, 100%... on je neki Bik u podznaku, povija se unapred kako vreme odmiče.... mislim da je Bik, ali nije sigurno.
(Bilo bi lepo da znamo podznak...);
Морам да ти скренем пажњу да је хороскоп средство контроле и манипулације. То нема везе са реалним животом. Тако се програмирају људи.
 
Морам да ти скренем пажњу да је хороскоп средство контроле и манипулације. То нема везе са реалним животом. Тако се програмирају људи.
Kontrole i manipulacije da se ne počini neko zlo, da se teži jednom bogougodnom životu?
Ok, takva seleskcija mi nije nešto opasno.
Svet treba menjati, treba mu pomoći, treba mu dunuti u leđa i pustiti ga da postane nešto što nismo u stanju da zamislimo, ali divno..
Treba ovom svetu promena koje su divne nakon svih ovih groznih, nezamisllivo ružnih vremena.
 
Kontrole i manipulacije da se ne počini neko zlo, da se teži jednom bogougodnom životu?
Ok, takva seleskcija mi nije nešto opasno.
Svet treba menjati, treba mu pomoći, treba mu dunuti u leđa i pustiti ga da postane nešto što nismo u stanju da zamislimo, ali divno..
Treba ovom svetu promena koje su divne nakon svih ovih groznih, nezamisllivo ružnih vremena.
Не, обратно, живот је сам по себи Божански, али имамо болеснике који раде ствари које су нормалном уму несхватљиве. Хороскоп је једна од ствари који су измислили да би нас манипулисали, кондиционирали, да не кажем дресирали. Да будем мало оптимистичан и да кажем да мирише на те промене.Али поучен искуством, не смем да се надам да не урекнем.
 
али имамо болеснике који раде ствари које су нормалном уму несхватљиве
Astrologija možda ne može da da sve odgovore, ali joj nije cIlj da manipiliše, izdaje direktive... Vi mislite da vam neko želi zlo, ali je sve u tome kako vi sami radite. Astrologija ima samo jedan aspekt koji može da smeta svetskim moćnicima-nije slepa.
 
Da ja tebe iskreno pitam, da li ti stvarno misliš da će išta biti 5. juna?

Ja cu 5. juna u 12h biti ispred Skupstine.

Sta ces ti da uradis da poboljsas stanje u Srbiji? Sta mi predlazes da uradim da poboljsam stanje?

Ja tebi i svima ostalim predlazem da dodjete na protest protiv ove idiotske vlasti, da preuzmemo sudbinu u svoje ruke.

Svima najtoplije savetujem da ovo pogledaju - snimljeno je 2014. god (da vam nisam napisao kad je mislili bi da je snimano veceras):

 
Astrologija možda ne može da da sve odgovore, ali joj nije cIlj da manipiliše, izdaje direktive... Vi mislite da vam neko želi zlo, ali je sve u tome kako vi sami radite. Astrologija ima samo jedan aspekt koji može da smeta svetskim moćnicima-nije slepa.
Астрологија је психолошка манипулација и ништа друго. Нема тамо никаквих одговора.Чиста манипулација. То је болесно. Изађи из тога.
 

Back
Top