„Ja nikad neću nestati iz politike”, kaže Boris Tadić

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.790
„Ja nikad neću nestati iz politike”, kaže Boris Tadić

Untitled-1.jpg


„Moja odgovornost je što nisam uspeo da se do kraja izborim sa sklonošću ka korupciji delova Demokratske stranke, pri čemu svaka objektivna analiza i činjenice jasno govore da sam nasledio i taj problem - ali ipak to je došlo meni na naplatu.

„Greška je i što kadrovske promene nisam izvršio pre 2012. godine, umesto što sam planirao da se tome posvetim tek posle izbora."

Umesto toga, sopstvenu ključnu odgovornost vidi na drugoj strani.

„Moja velika odgovornost je što sam u relativno kratkom periodu, i to neposredno pred izbore, otvorio rat sa svima, a to se ne radi - sigurno bih danas postupio drugačije."

Nabraja da je „zaratio" sa Zapadom jer nije želeo da prizna Kosovo vođen idejom „da Srbija ne sme da izgubi u miru ono što nije izgubila u ratu".

„Otvorio sam front protiv organizovanog kriminala - sudski deo vlasti osudio je na zatvorske kazne i same šefove mafije prvi put u našoj istoriji.

„Otvorili smo front protiv narkokartela i otkrili da je imao veliki socijalni i politički uticaj kroz ulaganja u poljoprivredu, rudarstvo, univerzitete pa čak i obdaništa, što je uticaj koga niko do tada u Srbiji nije bio svestan."


_112412575_gettyimages-144908914.jpg

----------------------------------------------------------------
Odlican Predsednik i sasvim dovoljno kvalitetna licnost da predvodi nove promene u Srbiji. Siguran sam da je naucio na svojim greskama i da bi bio spreman da resi Srbiju novog kriminalnog balasta, ekonomskih i politickih nesloboda kao i da zrelije vodi spoljnu poltiku.
 
Ako drugi bi zastupao interese srpskih donova protiv vlasti, recimo predsednika advokatske komore srbije, pa predsednika advokatske komore beograda, pa predsednika i zamenika sudijske komore, pa predsednika strucne komore javnog tuzioca sa zamenicima....i oale gamadi?
Jednom potpisano krvlju ne moze da se povuce....jos njih ce da skoci u politiku kao pajaci ne samo Tadic...Bice veselo kada nateraju akademike u politiku....
 
Ova budaletina nikad ništa nije ništa znala da radi u životu pa je glupo i pretpostaviti da će odusti da se bavi politikom. Isti slučajevi; Aleksandar Vučić, Čedo Prašak, Ivica Dačić.....
Da nije bilo njega, ti bi se sad vratio u bombanje 1999.

Šta je stajalo između dolaska SRS na vlast, samo tadić doktor boris
 
On nije imao grešaka, osim prodaje Nisa ruskom narodu.

Neki kažu da ga to čini neprihvatljivim Americi, ali ti ljudi zaboravljaju da se američki narod izblamirao 2016 glasajući za komunizam (za SSSR kandidata).

' Продаја НИС'а 'руском народу ' ' ?!

Где је је ОВДЕ 'руски народ '

Путин покушава да се избори са огарсима ..... а робиње робују

Када је подписиван споразум са НИС'ом званичници Русије и формално и неформално су давали изјаву да

'подписали смо само оно што је Српска страна припремила '

Споразум са НИС'ом није промењен .. по Руским представницима 'Српска страна није тражила промену '

Значу У СРБИЈИ постоје олигарски који раде на СВОМЕ а не интересу РУСКОГА НАРОДА .....

 
On je tvoj sledeći predsednik.

Striktno gledano, i dalje je pošto su pokradeni džakovi glasova 2012, pa se imaju smatrati ništavnim predsednici od tog datuma.
Apsolutno, nadam se da postoji resenje suda o kradji u demokratskoj drzavi ....jer ako ne postoji takvo resenje ti si klevetnik.....sto podrazumeva krivicnu odgovornost...
 
Jeste cista demokratija " milosrdnog andjela" i jos cistija lustracija zvana "sablja" iliti seca knezova....tacnije svedoka...da se drugi ne bi dosetili onoga sto znaju o demokratskim izborima...

Сежа је познат трговачки поступак .. још од времена када је Обреновић Милош 'посекао'кума ..

па за то 'одговарао ' пред совјетом ...

Одговорност је позната и 1903'ће када је 140 Обреновића поклано пробуражено посерљано без милости ....

Српски суд је само наставак извитипоренога Турскога суда...
 
Predstava za gubitnike tranzicije.

Руске надничарке и надничари су добили у две деценије повећање зарада 300% .....у одннсу на БДП

Ахахахахаха ..... Ево Трамапа ... воже 'слободне нације ' ккао напада Азијаткињу Жену ......НОВИНАРКУ

Који му је аргумент 'ЈА САМ ПРЕДСЕДНИК '

Слушај скота 'КЕЕП ЈОУ ВОЈС ДУН '

 
Руске надничарке и надничари су добили у две деценије повећање зарада 300% .....у одннсу на БДП

Ахахахахаха ..... Ево Трамапа ... воже 'слободне нације ' ккао напада Азијаткињу Жену ......НОВИНАРКУ

Који му је аргумент 'ЈА САМ ПРЕДСЕДНИК '

To jeste nezgodno što sinoguzija voli trampa a on svako malo priča da su Kinezi gamad.
 
Руске надничарке и надничари су добили у две деценије повећање зарада 300% .....у одннсу на БДП

Ахахахахаха ..... Ево Трамапа ... воже 'слободне нације ' ккао напада Азијаткињу Жену ......НОВИНАРКУ

Који му је аргумент 'ЈА САМ ПРЕДСЕДНИК '

Слушај скота 'КЕЕП ЈОУ ВОЈС ДУН '

Pa kad je rasista.
 
Predstava za gubitnike tranzicije.

На питање 'Зашто у Америци губимо толико живота '

Ево одговора 'Питајте Кину '

Трамп је са својим леибералвима ЧЕТИРИ недеље закаснио са межурегионалном блокадом кретања ......

Па је ЗАТО нагло скочио број оболелих и муртвих.

Потом је , по савету ЛИБЕРАЛА, инситирао да се ПРЕКИНЕ са неексплоатацијом јер 'мора да се заражује' ( таражује)

Трампа и либерале не занима број мртвих Американаца ..а камоли број мртвих у свету ... све док су ЛИБЕРАЛИ неокрњени

и то је 'демократија' Трампократије

 
На питање 'Зашто у Америци губимо толико живота '

Ево одговора 'Питајте Кину '

Трамп је са својим леибералвима ЧЕТИРИ недеље закаснио са межурегионалном блокадом кретања ......

Па је ЗАТО нагло скочио број оболелих и муртвих.

Потом је , по савету ЛИБЕРАЛА, инситирао да се ПРЕКИНЕ са неексплоатацијом јер 'мора да се заражује' ( таражује)

Трампа и либерале не занима број мртвих Американаца ..а камоли број мртвих у свету ... све док су ЛИБЕРАЛИ неокрњени

и то је 'демократија' Трампократије



366B7D39-724B-446D-9007-1C936269D818.jpeg
 
Pa kad je rasista.

Не само да је расиста .. већ је либерал крериста ројалиста шовиниста фаши наци & коми ( у најцрњем смислу ) ....

Сексиста .... прави представник ПРЕДСТАВЕ о 'америчком сну о 'слободи''

На ИСТИ начин по ИМЕНУ 'прозива ' реортерку ... као и 'демократа' Вучић

Све је то иста либеро клеро ројалистичка 'школа'
 

Back
Top