Quantcast

„Ja nikad neću nestati iz politike”, kaže Boris Tadić

Reefer

Zaslužan član
Poruka
139.669
Tadić ima iskustva u poražavanju tvog kandidata

Setimo se izbora 2004, 2008.

Bili ste ubeđeni da Dulić pada, ali do kraja večeri ste doživeli nervni krah.
Ja nisam imao kandita evo već 20-ak godina, ali i ono pre je bilo protiv Miloševića, ne za nekog određenog. Dok ti imaš sve svoje SNS i DS, razne Male i ostale Vesiće.

ccaterpillar

Legenda
Poruka
53.972
Да, што се мене тиче, остаће вечито упамћен по причи о прехлађеним кокошкама током обиласка подучја која су тешк острадала у поплавама.
Нема много политичара који су се тако наругали свом народу.

Reefer

Zaslužan član
Poruka
139.669
Да, што се мене тиче, остаће вечито упамћен по причи о прехлађеним кокошкама током обиласка подучја која су тешк острадала у поплавама.
Kojem "svom" narodu?

Poruka
24.097
Momak (koji je nažalost nedugo nakon pojavljivanja u filmu ubijen) koji izgovara tu rečenicu i nije baš bio sin proletera.Otac mu je bio jedno vreme šef DB.
tužno je kad se roditelji ne posvete dovoljno svojoj deci

najčešće se posvete lekciji "da se ima para pri sebi"

a ostale lekcije tipa "odgovornost" i "samodisciplina kad imaš uticaj makar šefovski" obično ne budu sprovedene do kraja

zatim su tu i lekcije koje roditelji ne žele svesno ali su ih deca naučila: vide "da se tata qurči bez posledica"

Poruka
24.097
Ako se sinonim razdvaja zarezom oznacava da su isti zajedno upotrebljeni sa razlogom razjasnjenja, da ne zalazimo u gramaticka tumacenja.
Ne interesuje me posao birackog odbora dok ispravno obavljaja svoj posao.
Nacin na koji se "dolazi do glasova" kako si naveo me interesuje kao i vecinu birackog tela medu kojima su i apstinenti. Najogavniji nacin je fizicka prisila koju nisi doziveo zato tako pises.
zajebi gramatiku, ovo je Krsrarica

Fiat je promenio 17 logo stilova ali nikad nije imao J

ipak, od skora, se piše FiJat ali se ne piśe Bemve

a i stižu preteća pisma Janšinoj supruGi

@kapetanmark zna gramatiku samo kad psuje, jer pogrešiti padež u psovKCi može biti katastrofalno...iebem mi ujnu nije isto što i iebem ti ujnu, kome čemu i s čim :mrgreen:

glasina zamena

Ističe se
Poruka
2.874
To su neki detalji, ali meni se dopada što je oborio SNS na izborima 2004.

Nikolić je tada pričao da je pobeda njegova i sl.

Gruban

Buduća legenda
Poruka
33.821
tužno je kad se roditelji ne posvete dovoljno svojoj deci

najčešće se posvete lekciji "da se ima para pri sebi"

a ostale lekcije tipa "odgovornost" i "samodisciplina kad imaš uticaj makar šefovski" obično ne budu sprovedene do kraja

zatim su tu i lekcije koje roditelji ne žele svesno ali su ih deca naučila: vide "da se tata qurči bez posledica"
:tick:

Gruban

Buduća legenda
Poruka
33.821
Ako se sinonim razdvaja zarezom oznacava da su isti zajedno upotrebljeni sa razlogom razjasnjenja, da ne zalazimo u gramaticka tumacenja.
Ne interesuje me posao birackog odbora dok ispravno obavljaja svoj posao.
Nacin na koji se "dolazi do glasova" kako si naveo me interesuje kao i vecinu birackog tela medu kojima su i apstinenti. Najogavniji nacin je fizicka prisila koju nisi doziveo zato tako pises.
A ko je u Srbiji od obnove višestranačja doživeo fizičku prinudu da glasa za ovog ili za onog ? Ja za takav slučaj nisam čuo .Možda toga ima u okviru nekih porodica ali to je verovatno ekstremno retka pojava U Srbiji gubitnici na izborima uvek kažu "izbori su pokradeni" al samo tokom izborne večeri pošto stigne dovoljno reprezentativan uzorak.Sutradan više niko i ne spominje "kradju".Bio je taj jedan pokušaj poništavanja rezultata lokalnih izbora u 13 opština i gradova 1996 i zna se kako se to završilo.To je po mojim zapažanjima jedini krupniji prekršaj izbornih pravila od kako se održavaju izbori.

Mr.Infinity

Elita
Poruka
15.033
„Ja nikad neću nestati iz politike”, kaže Boris Tadić

Pogledajte prilog 701699

„Moja odgovornost je što nisam uspeo da se do kraja izborim sa sklonošću ka korupciji delova Demokratske stranke, pri čemu svaka objektivna analiza i činjenice jasno govore da sam nasledio i taj problem - ali ipak to je došlo meni na naplatu.

„Greška je i što kadrovske promene nisam izvršio pre 2012. godine, umesto što sam planirao da se tome posvetim tek posle izbora."

Umesto toga, sopstvenu ključnu odgovornost vidi na drugoj strani.

„Moja velika odgovornost je što sam u relativno kratkom periodu, i to neposredno pred izbore, otvorio rat sa svima, a to se ne radi - sigurno bih danas postupio drugačije."

Nabraja da je „zaratio" sa Zapadom jer nije želeo da prizna Kosovo vođen idejom „da Srbija ne sme da izgubi u miru ono što nije izgubila u ratu".

„Otvorio sam front protiv organizovanog kriminala - sudski deo vlasti osudio je na zatvorske kazne i same šefove mafije prvi put u našoj istoriji.

„Otvorili smo front protiv narkokartela i otkrili da je imao veliki socijalni i politički uticaj kroz ulaganja u poljoprivredu, rudarstvo, univerzitete pa čak i obdaništa, što je uticaj koga niko do tada u Srbiji nije bio svestan."

_112412575_gettyimages-144908914.jpg

----------------------------------------------------------------
Odlican Predsednik i sasvim dovoljno kvalitetna licnost da predvodi nove promene u Srbiji. Siguran sam da je naucio na svojim greskama i da bi bio spreman da resi Srbiju novog kriminalnog balasta, ekonomskih i politickih nesloboda kao i da zrelije vodi spoljnu poltiku.
Ko te šmirgla! Svi znamo ko si i šta si!

kapetanmark

Poznat
Poruka
8.100
zajebi gramatiku, ovo je Krsrarica

Fiat je promenio 17 logo stilova ali nikad nije imao J

ipak, od skora, se piše FiJat ali se ne piśe Bemve

a i stižu preteća pisma Janšinoj supruGi

@kapetanmark zna gramatiku samo kad psuje, jer pogrešiti padež u psovKCi može biti katastrofalno...iebem mi ujnu nije isto što i iebem ti ujnu, kome čemu i s čim :mrgreen:
I daidzinicu graDZanine nafilovani ječemenim kalom!

Bornemisa

Ističe se
Poruka
2.414
A ko je u Srbiji od obnove višestranačja doživeo fizičku prinudu da glasa za ovog ili za onog ? Ja za takav slučaj nisam čuo .Možda toga ima u okviru nekih porodica ali to je verovatno ekstremno retka pojava U Srbiji gubitnici na izborima uvek kažu "izbori su pokradeni" al samo tokom izborne večeri pošto stigne dovoljno reprezentativan uzorak.Sutradan više niko i ne spominje "kradju".Bio je taj jedan pokušaj poništavanja rezultata lokalnih izbora u 13 opština i gradova 1996 i zna se kako se to završilo.To je po mojim zapažanjima jedini krupniji prekršaj izbornih pravila od kako se održavaju izbori.
Fizcka prisila nije krada, ili prevara, zaboravio si vanredne izbore u pojedinim sredinama jedan od primera

Džipovi bez tablica, privođenje opozicije, državna sekretarka u policijskoj stanici – da li su Lučani pokazna vežba demokratije u Srbiji? https://talas.rs/2018/12/17/lucani-izbori/

Sada se spekulise da je u tim grupama koje su regrutovali lokalni mocnici, ili regrutovane od navijaca bila i grupa Velje Nevolje, nije mi poznato da li je vec bila formirana, ili da li je preuzeo. Dolazilo je do prinude izlaska na izbore pogotovu kod starijih osoba koje su pozivane telefonom zatim odvodene u dzipovima ciji se glas zloupotrebljavao, posto su bile "obradene" objasnjeno im je koji broj da zaokruze uz nadzor. Bilo je vrseno i fizivko nasilje u vidu prebijanja pojedinaca.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.