ja idem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sta si zaebala na serbiancafeu,kad bezis tako? :lol:
pa...srecan ti put, gde god krenes. otisla ili ostala, krsta ce nastaviti da zivi i bez tebe. zato dobro razmisli sta radis, nemoj posle mic po mic da se vracas. :lol:
 
sta si zaebala na serbiancafeu,kad bezis tako? :lol:
pa...srecan ti put, gde god krenes. otisla ili ostala, krsta ce nastaviti da zivi i bez tebe. zato dobro razmisli sta radis, nemoj posle mic po mic da se vracas. :lol:

pa azebala sam shto sam psovala majku gazdi, demokratama i rvatima + musloshima koji se tamo drzhe kao kap vode na dlanu

eto to je to.
 
ma joook..neće...ma kakvi...:mrgreen:

ma znam da nece. vidjali smo silne pozdravne teme, i niko se nikada nije vratio. :lol:

Paranormalna:
pa azebala sam shto sam psovala majku gazdi, demokratama i rvatima + musloshima koji se tamo drzhe kao kap vode na dlanu

eto to je to.

znaci nista strasno. zakljucavaj temu. ako hoces da odes, uradi probni odlazak, bez najave, par dana. sto duze se en logujes, sve ti manje krsta nedostaje. meni par puta skoro uspelo da se "skinem", al' vrag ne spava, morala sma da progvirim i eto me. bice bolje sledeci put. :lol:
odmori malo.

Only Beer:

jeste. ja probala tako par puta i bez mene, vidim, krsta skoro pa mrtva. bilo mi zao da ugine, pa sam se vratila. :lol: :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top