Ja i moj komp...

Da nije interneta meni bi bilo dosadno. Nista ne moze da zameni internet komunikaciju. A svaki decko je mogao da misli da je to njegova greska kad je meni bilo dosadno dok se nisam kacila za internet. Vise nikad necu imati takvih problema u vezi. Samo internet moze da mi ubije dosadu.
 
mnogo mi je važan......pre svega mi je sredstvo za rad.........a u smislu komoonikacije je od neprocenjivog značaja...jer tako održavam kontakt sa najbližima koji su daleko...........i normalno tu je i ogroman broj sati koji utoocam na zabavu....
 
'lebom me rani, a ostane i za kolace, sto rekla marija antoaneta... slabo igram igrice, uhvati me po mesec dana da se drogiram i njima... kontakt sa svetom, to mi je vazno... sajtovi, opet za posao... i malo forum iz kafu i download... ja cak ni novine ne citam na netu...
 
za koleginice kojima je komp kao igrachka a imaju slobodan usb..... ima i bluetooth... zashta li je ko ce ga znati. :shock::shock::shock:


usbdildoye2.jpg
 
ajd sto das bezvezan komentar, karlito, ali sto citiras citavu sliku odmah ispod slike - to ne kapiram...
milo mi je sto ovakve tipove vidjam samo na forumu...

ne razumesh ti to... to ti je kao kad haubica rokne jedan projektil pa napravi krater pa onda rokne drugi samo 10 metara pored prvog da zatrpa onu prvu.... cisto da zapamtite, jer je poznato da su zene zaboravne....
 

Back
Top