Ja i moj komp...

sve mi je ispod 25... i godine i iq i qurac... si zadovoljna? il' ti žao zbog ovog trećeg zbog koga ne potpadam pod tvoje standarde?
omasio si temu.
ovde se prica o upotrebi kompa, ne o mom zadovoljstvu.
ali, ako zaista imas ispod 25 godina (iskreno, meni zvucis ko neki matorac izmedju 4 i 5 banki, po budjavom humoru i banalnim forama... dobro - forum vara, nemam bas tacne utiske...), onda nije bilo ni potrebe da odgovaras na moje postove, posto se nisu odnosili na tvoj slucaj...
 
omasio si temu.
ovde se prica o upotrebi kompa, ne o mom zadovoljstvu.
ali, ako zaista imas ispod 25 godina (iskreno, meni zvucis ko neki matorac izmedju 4 i 5 banki, po budjavom humoru i banalnim forama... dobro - forum vara, nemam bas tacne utiske...), onda nije bilo ni potrebe da odgovaras na moje postove, posto se nisu odnosili na tvoj slucaj...

ti si me prozvala pa shto da ti ne odgovorim... nauchi se da kad hoces da vodish intelekualnu diskusiju treba da imash argumente...

budjav humor i banalne fore... :) pa kako kome prilichi moje srce. da si inteligentnija i obrazovanija ne bi bile budjave vec celofanirane sa mashnicom i kreativno uzvishene kao shto samo mozhe pupoljak ruzhe biti.

24 godine... diplomirani istorichar i magistar filozofije... specijalnost-fenomenologija hegelovog pozitivizma.
 
Heh...Hegel...svojevremeno sam se palila na njega....i na Marksa....odlazila sam u biblioteku posle casova i trazila neke knjige za koje ni bibliotekari nisu culi...ali to mi je ulivalo neki osecaj nadmoci nad njima i bila sam ponosna na sebe sto sam tako mala, a bavim se tako velikim stvarima koje nista ne razumem....

Ovo nema veze sa kompom....ovo je bila digresija...ja komp nemam, pisem iz spejs satla...saljem signale.....
 
ti si me prozvala pa shto da ti ne odgovorim... nauchi se da kad hoces da vodish intelekualnu diskusiju treba da imash argumente...
24 godine... diplomirani istorichar i magistar filozofije... specijalnost-fenomenologija hegelovog pozitivizma.
nisam te prozvala.
rekla sam AKO imas preko 25 godina i o zenama govoris u mnozini... a ti imas 24 - znaci, ne odnosi se na tebe.
citaj sa razumevanjem...


(nije valjda da ti ovo nazivas intelektualnom diskusijom? :lol:)
 
nisam te prozvala.
rekla sam AKO imas preko 25 godina i o zenama govoris u mnozini... a ti imas 24 - znaci, ne odnosi se na tebe.
citaj sa razumevanjem...


(nije valjda da ti ovo nazivas intelektualnom diskusijom? :lol:)

ako imas preko 25 a i dalje pricas o zenama u mnozini - onda ti je bedak veci nego sto ja mogu da zamislim. i da razumem. :D
a posto ne razumem - i prethodno objasnjenje sam vec zaboravila - slobodan si da mi objasnis opet.


znachi ipak si zaboravna.... :lol:

p.s. nema diskusije jer ne ucestvujesh u njoj.... :lol:
 
Шон: znachi ipak si zaboravna.... :lol:
jesam, ali ne u ovom slucaju. ti ne razumes sta u mom postu pise.
ili ne umes logicki da povezujes iskaze.
ili nesto trece.
'ajmo jopet: moj post pocinje sa AKO (uslov) ONDA (sve ostalo). ti ne ispunjavas uslov, prema tome se ONDA deo uopste ne odnosi na tebe...

Шон: nema diskusije jer ne ucestvujesh u njoj.... :lol:
donekle tacno...

p.s. utesno je sto makar lolujes...
 
racunar, preko dana, radno
na vece ,, cuju se prijatni zvukovi iz njega
nocu ,, to je moje drustvo

.... inace glavni razlog za svadju u kući, a mi muž pop izdi ode neki ulazno izlazni uredjaj

mada vidim da to vishe nije tema
 
Шон: znachi ipak si zaboravna.... :lol:
jesam, ali ne u ovom slucaju. ti ne razumes sta u mom postu pise.
ili ne umes logicki da povezujes iskaze.
ili nesto trece.
'ajmo jopet: moj post pocinje sa AKO (uslov) ONDA (sve ostalo). ti ne ispunjavas uslov, prema tome se ONDA deo uopste ne odnosi na tebe...

Шон: nema diskusije jer ne ucestvujesh u njoj.... :lol:
donekle tacno...

p.s. utesno je sto makar lolujes...

neko loluje a neko troluje... ende.
 

Back
Top