Ja 194 ona oko 160

gost 197611

Aktivan član
Poruka
1.180
E vako ljudi ima jedna devojka koja mi se mnogo svidja znaci svaki put kad je ugledam poludim srce pocne da mi lupa ko ludo samo sto ne prsne, ali je problem sto sam ja 194 a ona oko 160 i mislim da ne bi imao sanse kod nje samo zato sto sam 35 cm visi od nje :( :( :( :( :( ali ipak da vas pitam sta mislite jel ima neke i kolike sanse da nekako budemo zajedno????? (ovo pitam iskljucivo devojke koje su oko 160 da mi kazu da li bi njima smetalo ako je decko 194) sta bih dao da sam par cm nizi :( :( :( :( :(
 
E vako ljudi ima jedna devojka koja mi se mnogo svidja znaci svaki put kad je ugledam poludim srce pocne da mi lupa ko ludo samo sto ne prsne, ali je problem sto sam ja 194 a ona oko 160 i mislim da ne bi imao sanse kod nje samo zato sto sam 35 cm visi od nje :( :( :( :( :( ali ipak da vas pitam sta mislite jel ima neke i kolike sanse da nekako budemo zajedno????? (ovo pitam iskljucivo devojke koje su oko 160 da mi kazu da li bi njima smetalo ako je decko 194) sta bih dao da sam par cm nizi :( :( :( :( :(

Daj stopala... :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
E vako ljudi ima jedna devojka koja mi se mnogo svidja znaci svaki put kad je ugledam poludim srce pocne da mi lupa ko ludo samo sto ne prsne, ali je problem sto sam ja 194 a ona oko 160 i mislim da ne bi imao sanse kod nje samo zato sto sam 35 cm visi od nje :( :( :( :( :( ali ipak da vas pitam sta mislite jel ima neke i kolike sanse da nekako budemo zajedno????? (ovo pitam iskljucivo devojke koje su oko 160 da mi kazu da li bi njima smetalo ako je decko 194) sta bih dao da sam par cm nizi :( :( :( :( :(

sta bi ja dao da sam 194 pa da lagano zakucavam....
tu sam negde oko 177 :/
 
ja sam 185 pa sam s devojkom koja je 161,(8 sam razred) i njoj to nista ne smeta,kao ni meni :P
zavisi kakva je ta likusha,da li je neka nafurana kretenka koja samo zeli da joj druge ribe zavide kakvog decka ima(onda ne verujem da imas sanse zbog svog "problema"),ili je neka kojoj veza i take stvari znace,pa joj razlika u visini nije ni vazna,zavisi od njenog karaktera :P
 
joj kako je danas mazila neku njenu drugaricu po kosi awwwwwwwwww sto mene nece onako da mazi. Joj boze ubicu se, kako je ona lepa aaaaaww ako budem video nekog da je dira ubicu ga, ona je samo moja i nicija vise. ona je nalepsa devojka nasvetu, njena kosa je tako lepa i meka, njoj treba neko koce da je cuva, mazi i pazi, njoj definitivno trebam ja :eek:
 
sta bi ja dao da sam 194 pa da lagano zakucavam....
tu sam negde oko 177 :/[/QUOTE= dok sam bio mali zeleo sam da budem visok, sad bih voleo da budem nizi (visok ali nizi malo od 194)..... na neki nacin i jeste dobro sto si visok ali na neki nacin ne. evo na primer obucu i odecu teze nalazis, kad ugledam neke patike i kad mi kazu nema taj broj ubio bi ih. Ali opet ne znam da pogledam sa druge strane visok sam i srecan sam i kad pogledam celo moje telo na ogledalu neki put se odusevim kako mi lepo stoji visina, ali kad zaljubim u neku od 150 i kusur poludeo bih. U svakom slucaju 177 jeste malo ali tu su basket, rastezanja, vestacki hormoni za rast(cini mi se da sam cuo da ovako nesto postoji) ali opet 194 je mnogo jel ja se nemogu smanjiti, razmisljao sam dal mogu da se sabijem tegovima ali odqd znam, voleo bih da sam 192 i tu da stanem sa rastom.
 
e da ne znam da li mislite da je mnogo 194 on i 160 ona. Ali opet 160 mi je negde malo povise grudi i ja mislim da bi bilo bas cool kad bi onako dok stojimo naslonila glavu na moje grudi i zagrlila me (i naravno ja nju) onda polako da spustam moju glavu na njenu glavu dok je naslonjena na mojim grudima i da je stegnegnem u zagrljaj i da u toj poziciji ostanemo satima, zato se valjda uvek i zaljubim u neke mawe.
 
e da ne znam da li mislite da je mnogo 194 on i 160 ona. Ali opet 160 mi je negde malo povise grudi i ja mislim da bi bilo bas cool kad bi onako dok stojimo naslonila glavu na moje grudi i zagrlila me (i naravno ja nju) onda polako da spustam moju glavu na njenu glavu dok je naslonjena na mojim grudima i da je stegnegnem u zagrljaj i da u toj poziciji ostanemo satima, zato se valjda uvek i zaljubim u neke mawe.

sta devojke misle o ovemo jel se to njima svidja ili ne? ja ipak mislim da ni 30 cm razlike nije mnogo.
 
E vako ljudi ima jedna devojka koja mi se mnogo svidja znaci svaki put kad je ugledam poludim srce pocne da mi lupa ko ludo samo sto ne prsne, ali je problem sto sam ja 194 a ona oko 160 i mislim da ne bi imao sanse kod nje samo zato sto sam 35 cm visi od nje :( :( :( :( :( ali ipak da vas pitam sta mislite jel ima neke i kolike sanse da nekako budemo zajedno????? (ovo pitam iskljucivo devojke koje su oko 160 da mi kazu da li bi njima smetalo ako je decko 194) sta bih dao da sam par cm nizi :( :( :( :( :(

ja bila sa deckom manje vise ta razlika.........................tako da................
 
Poslednja izmena:
E vako ljudi ima jedna devojka koja mi se mnogo svidja znaci svaki put kad je ugledam poludim srce pocne da mi lupa ko ludo samo sto ne prsne, ali je problem sto sam ja 194 a ona oko 160 i mislim da ne bi imao sanse kod nje samo zato sto sam 35 cm visi od nje :( :( :( :( :( ali ipak da vas pitam sta mislite jel ima neke i kolike sanse da nekako budemo zajedno????? (ovo pitam iskljucivo devojke koje su oko 160 da mi kazu da li bi njima smetalo ako je decko 194) sta bih dao da sam par cm nizi :( :( :( :( :(

ako se ona tebi toliko svidja onda visina nije nikakva prepreka. pupak na pupak ide i tu se ne primecuje razlika,a sve ostalo je manje vazno. samo napred;)
 
E, idi ubij se, mislim, sine, razlika u visini, brate, bolje da nema prednje zube i da ima brkove, nego da je niža, ono, nema šanse da budete zajedno, jer se sve vrti oko visine.
Devojke idu samo do 34 cm više od njih, j*g, baš nemaš sreće. :(
 
e imala sam ja jednu takvu kombinaciju.....ja 158 a on preko 190...i setamo ti mi gradom i on se zapricao s nekim, i da me zagrli i zamahne rukom iznad moje glave i promasi me.....:D......ala nase kratko bijase......
 
Poslednja izmena:
E vako ljudi ima jedna devojka koja mi se mnogo svidja znaci svaki put kad je ugledam poludim srce pocne da mi lupa ko ludo samo sto ne prsne, ali je problem sto sam ja 194 a ona oko 160 i mislim da ne bi imao sanse kod nje samo zato sto sam 35 cm visi od nje :( :( :( :( :( ali ipak da vas pitam sta mislite jel ima neke i kolike sanse da nekako budemo zajedno????? (ovo pitam iskljucivo devojke koje su oko 160 da mi kazu da li bi njima smetalo ako je decko 194) sta bih dao da sam par cm nizi :( :( :( :( :(

ja sam 163 cm, i ako bi mi se neko svideo razlika u visini mi ne bi ni pala na pamet..:D
 

Back
Top