Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

IZVRŠITELJI NEMILOSRDNI PREMA SIROTINJI: Bolesnom Nenadu uzimaju poslednje dve ovce! OSTAJE BEZ IGDE IČEGA

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
28.339
Nije valjda da je i njima Milosevic poklanjao stanove za 5 marke?
Ej, zasto migranti ne placaju porez i struju, vodu?
Ma Milosevic nije toliko poklanjao licno koliko je pustao da se horde same napasaju i otimaju...
U BG su ljudi ubijali samce da bi se falsifikatima dokopali njihovih stanova...ako procene da tu nece biti problema...
Nego , gledajte vi TV tamo je sve kao kod Kockice , od cokolade pa posle pljujte po ljudima koji vide sta se radi , dok vas ne potkace, a onda joj, dupe mi ko krofna...

Reefer

Zaslužan član
Poruka
126.755
Nije valjda da je i njima Milosevic poklanjao stanove za 5 marke?
Ej, zasto migranti ne placaju porez i struju, vodu?
Ne može nešto da se pokloni, ako je taj neko za to platio. Ili je poklon (bez plaćanja) ili je kupovina (ako je plaćeno). To što su Miloševići, Draškovići i ostali Šešelji poklanjali, veze nema sa otkupom stanvoa. Taj otkup je bio samo još jedna prevara zle komunističke vlasti porodice Milošević sa svojim SRS satelitima (evo ih danas svi ti crveno/crni neokomunisti na vlasti).

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
28.339
Ma misli na one fore, Milosevic da nekom vilu na dedinju, poslovne stanove Genexa , a za dva meseca to tip otkupi po ceni koja je manja nego stan od 40 kvm u varosici od 10.000 stanovnika...Ja znam masu stanova u BG koji su mnogo jeftinije otkupljeni , verovatno su i svi jeftinije otkupljeni nego stanovi u malim mestima po Srbiji...

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
28.339
Ma ok , ali je pitanje bilo zasto migranti ne placaju struju, ja ne znam da
uopste imaju neke objekte ciji su vlasnici, zato i pitah sta sam pitala.
Ako su nalik nasim ciganima, onda kad dobiju stan, prvo skinu slavine i ostale vodo instalacije, pa na buvljak, a onda tu lepo zive i loze parket...

savasavanovic

Poznat
Poruka
8.520
Не могу да опростим Милошевићу што је дозволио откуп станова у друштвеној својини почетком 90-тих.Стварно би било кул да су ти станови дочекали неоткупљени 2000 годину и наше врле реформаторе.Како би Млађа, Ђелић, Кори, Лабус и екипа то лепо приватизовали и онако са мераком завалили за неку смешну кинту неком страном фонду или компанији.Сада би кирија била 500 евра у Београду, а 200-300 евра у унутрашњости Србије.

Reefer

Zaslužan član
Poruka
126.755
Ma misli na one fore, Milosevic da nekom vilu na dedinju, poslovne stanove Genexa , a za dva meseca to tip otkupi po ceni koja je manja nego stan od 40 kvm u varosici od 10.000 stanovnika...Ja znam masu stanova u BG koji su mnogo jeftinije otkupljeni , verovatno su i svi jeftinije otkupljeni nego stanovi u malim mestima po Srbiji...
To je druga priča, nije Rajka o tome opisala. To je samno još jedna muljaža i lopovluk crvenih zločinaca.

Rayela

Legenda
Poruka
59.153
Ako su nalik nasim ciganima, onda kad dobiju stan, prvo skinu slavine i ostale vodo instalacije, pa na buvljak, a onda tu lepo zive i loze parket...
Dobro, ali ja sam samo htela da pitam da li je ikada u Srbiji neki migrant dobio stan za koji sada kao
ne placa struju? Tih migranata po Srbiji ima od skoro.

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
Не могу да опростим Милошевићу што је дозволио откуп станова у друштвеној својини почетком 90-тих.Стварно би било кул да су ти станови дочекали неоткупљени 2000 годину и наше врле реформаторе.Како би Млађа, Ђелић, Кори, Лабус и екипа то лепо приватизовали и онако са мераком завалили за неку смешну кинту неком страном фонду или компанији.Сада би кирија била 500 евра у Београду, а 200-300 евра у унутрашњости Србије.
A ipak je Srbija najsiromašnija zemlja sveta

Čudo s takvim genijalnim liderom i utemeljivačem SNS

Rayela

Legenda
Poruka
59.153
Lukav je i pametan bio Milosevic, sve je znao, sta bismo mi danas da njega nije bilo.
Ja bih licno imala, kao sto i ima, gde da stanujem, al sta bi ti?

savasavanovic

Poznat
Poruka
8.520
Ma ok , ali je pitanje bilo zasto migranti ne placaju struju, ja ne znam da
uopste imaju neke objekte ciji su vlasnici, zato i pitah sta sam pitala.
Хајде да будемо принципијелни.Ненад не може да добије ништа џабе, јер рачуни морају да се плате и тако те приче.

Онда дођемо до миграната, који такође овде нешто троше иако још немају објекте у свом власништву, јер морају да нешто једу .Њихова деца иду у школу, неко им бесплатно обезбеђује уџбенике и прибор, а све нас кошта и њихов смештај у азилантским центрима.Мигранти крше прописе Републике Србије, за шта следе дебеле новчане казне, које им се не изричу и не наплаћују, те ми грађани Србије остајемо ускраћени за те новчане износе који би морали да буду уплаћени у буџет.

За Ненада нема ништа бесплатно, али за некога из Авганистана може све бесплатно?

savasavanovic

Poznat
Poruka
8.520
Lukav je i pametan bio Milosevic, sve je znao, sta bismo mi danas da njega nije bilo.
Ja bih licno imala, kao sto i ima, gde da stanujem, al sta bi ti?
Мени би било исто, али би волео да видим ове антикомунисте који сада из станова који су им поклоњени, стално врше велику нужду по комунистима и Милошевићу.

Rayela

Legenda
Poruka
59.153
Хајде да будемо принципијелни.Ненад не може да добије ништа џабе, јер рачуни морају да се плате и тако те приче.

Онда дођемо до миграната, који такође овде нешто троше иако још немају објекте у свом власништву, јер морају да нешто једу .Њихова деца иду у школу, неко им бесплатно обезбеђује уџбенике и прибор, а све нас кошта и њихов смештај у азилантским центрима.Мигранти крше прописе Републике Србије, за шта следе дебеле новчане казне, које им се не изричу и не наплаћују, те ми грађани Србије остајемо ускраћени за те новчане износе који би морали да буду уплаћени у буџет.

За Ненада нема ништа бесплатно, али за некога из Авганистана може све бесплатно?
Taj iz Avganistana dobija indirektno silne pare za arcenje srBskih resursa, e sad gde te pare zavrsavaju
to moras da pitas ovu tvoju vlast. Nego ako ne stavis broj dece koja u Srbiji idu u skolu, a deca su migranata
onda ovo sve necu uzimati za ozbiljno.

Rayela

Legenda
Poruka
59.153
Nismo se razumjeli.
Govorim o olaksavanju situacije duznika...u mjesecnim iznosima, prilagodjenim njegovim primanjima po bilo kom osnovu, da se rijesi dug...a ponekad, da se sjetimo da treba i "oprostiti dugove i grijehe"..npr. za Vaskrs...to bi ga obradovalo! :)
Ma mozes da prilogadjavas kolko hoces, covek nema ni za leba, kakvi mesecni iznosi ako nema nikakvih primanja.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
28.339
Taj iz Avganistana dobija indirektno silne pare za arcenje srBskih resursa, e sad gde te pare zavrsavaju
to moras da pitas ovu tvoju vlast. Nego ako ne stavis broj dece koja u Srbiji idu u skolu, a deca su migranata
onda ovo sve necu uzimati za ozbiljno.
Ove nase nece da kazu, tako da nema sanse da on ima tacan broj...

savasavanovic

Poznat
Poruka
8.520
Moje misljenje je doveka....jedino ako ti imas neke druge osnove ili informacije...
Није тачно.ЕУ има буџет који се усваја сваке године.Једне године нема ставке за мигранте у Србији и онда је готово са тим.

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
Мени би било исто, али би волео да видим ове антикомунисте који сада из станова који су им поклоњени, стално врше велику нужду по комунистима и Милошевићу.
Kako ti to zamišljaš, onaj neimar koji je postavljao cigle u stan, on je u stvari Poklonodavac.

Ili možda ne on, ali Mira Marković

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.