Izvozimo oružje sa Kinezima

chat-nik

Ističe se
Poruka
2.416
Kineski ministar odbrane Liang Guangli prihvatio predlog ministra odbrane Dragana Šutanovca da Kina i Srbija u vojnoj industriji zajedno nastupaju na svetskom tržištu


http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=79026&sectionId=37

Ministar odbrane se sastao i s predsednikom Srbije Borisom Tadićem, premijerom Mirkom Cvetkovićem i šefom diplomatije Vukom Jeremićem.

Ovo je prva poseta kineskog ministra odbrane Srbiji posle 25 godina, a usledila je posle nedavne posete predsednika Tadića Pekingu. Predlog za zajedničku saradnju namenskih industrija Srbije i Kine dao je Šutanovac, što je ministar Guangli prihvatio, saznaje Press u Ministarstvu odbrane.

ko sad sme da nam prismrdi:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
hji hao....
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    25,6 KB · Pregleda: 3
Kineski ministar odbrane Liang Guangli prihvatio predlog ministra odbrane Dragana Šutanovca da Kina i Srbija u vojnoj industriji zajedno nastupaju na svetskom tržištu


http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=79026&sectionId=37

Ministar odbrane se sastao i s predsednikom Srbije Borisom Tadićem, premijerom Mirkom Cvetkovićem i šefom diplomatije Vukom Jeremićem.

Ovo je prva poseta kineskog ministra odbrane Srbiji posle 25 godina, a usledila je posle nedavne posete predsednika Tadića Pekingu. Predlog za zajedničku saradnju namenskih industrija Srbije i Kine dao je Šutanovac, što je ministar Guangli prihvatio, saznaje Press u Ministarstvu odbrane.

ko sad sme da nam prismrdi:mrgreen:

Добра вест! Нас и Кинеза... :mrgreen:
 
Ne vidim razlog za neku posebnu radost, a ni za ismevanje povodom vesti da ce Srbija zajedno sa Kinom nastupiti na trzistu izvoza naoruzanja.
Normalan poslovni potez.
Ma koliko se to nekima cinilo cudno, ali ex Jugoslavija je imala dosta jaku namensku industriju i Srbija je to nasledila. U VTI-u je cuvana sva dokumentacija namenske proizvodnje ex Jugoslavije bez obzira gde se nalazila fabrika koja je proizvodila.
A na veliko cudjenje, zavist i mrznju srbomrzitelja namenska proizvodnja ex Jugoslavije je imala dosta proizvoda u samom svetskom vrhu.
Hvala Bogu da se i podizac rampe setio toga.
Mora biti da su mu je u skoroj proslosti neko rekao nesto na nacin da je on uspeo da shvati o cemu se radi pa je to iskoristio i predlozio kinezima saradnju.
Predlazem da se dodeli posebno priznanje onome ko je uspeo da podizacu rampe objasni na njemu shvatljiv nacin da treba izi u izvoz oruzja sa Kinezima.:ok::worth:
 
Jel to neko moskovski humor? ili samo humor nekog jadnog rusofila koji ne zna shta ce sa svojim patetichnim zhivotom. Probaj na VMA kod doktora Bjelice, meni je pomogao.

:hahaha:
Dobro mi rece ne_vazim_se,ne vredi tebi crtati...............sad mi zao sto te ne stavih na ignore..............
A je'l tvoj post pre bio neki pateticni humor,u kome sad zalis sto nisi kinez?:lol:

Eto,sad definitivno ides na ignore............:hahaha:
 
:hahaha:
Dobro mi rece ne_vazim_se,ne vredi tebi crtati...............sad mi zao sto te ne stavih na ignore..............
A je'l tvoj post pre bio neki pateticni humor,u kome sad zalis sto nisi kinez?:lol:

Eto,sad definitivno ides na ignore............:hahaha:

Najbolje ti je da kao noj zabijash glavu u pesak. :hahaha: :zcepanje:
Da volim Kinu i Kineze, narochito Kineskinje. Potrudicu se da se ozhenim jednom od njih. :per: :per:
 

Back
Top