Izvinjenje

fisherman1

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.583
Izvinjavam se sagovornicima na grubim rečenicama i eventualnim uvredama,a naročito se izvinjavam vernicima i to posebno koji su učestvovali u reakcijama na moje euforično reagovanje na detekciju Higsovog bozona koje je bilo neprimereno čoveku koji se bavi naukom...Moja poznata neozbiljnost koja je više podsticaj istraživanju,u poslednje vreme je
PREKARDAŠILA i ovo izvinjenje se prvenstveno na nju odnosi...
Imao sam neke lične razoge-i ja sam samo emotivni čovek koji reaguje,koji su me upućivali da na forumu ovih dana i ne učestvujem.Ko se oseća lično pogođen-njemu ću se lično i izvinuti.:)

Izvinjavam se sagovornicima na grubim rečenicama i eventualnim uvredama,a naročito se izvinjavam vernicima i to posebno koji su učestvovali u reakcijama na moje euforično reagovanje na detekciju Higsovog bozona koje je bilo neprimereno čoveku koji se bavi naukom...Moja poznata neozbiljnost koja je više podsticaj istraživanju,u poslednje vreme je
Imao sam neke lične razoge-i ja sam samo emotivni čovek koji reaguje,koji su me upućivali da na forumu ovih dana i ne učestvujem.Ko se oseća lično pogođen-njemu ću se lično i izvinuti.:)
Ne osećam se lično pogođenom, jer nemam zbog čega, a pošto te smatram dobrim čovekom, šaljem ti ovo:kiss::heart2::zag:, a može i ovo:pivce:

Samo ako se to radi javno, tj. grupno.
I ja se opet izvinjavam dragom Đavolu crnom, što ga nisam skapirala na kojo javno i grupno misli(žena u godinama, sporo pamtim, brzo zaboravljam).
I zašto bi nam drage Dame ukinule temu, na kojoj svako može da se izvini drugima, ako je preterao u diskusiji, što nam se svima dešava povremeno, meni se čini da bi ovo bila baš lepa tema, u duhu tolerancije i razumevanja, zašto bi se samo peckali, pljuvali i nadmudrivali.Ljudi smo, grešimo, pokažimo da smo toga svesni i pokažimo razumevanje prema drugima.Po meni, ovo je sasvim u duhu ovog pdf-a.
Evo, Tibiju šaljem ovo:heart::zag: i nadam se da ga nigde nisam uvredila, kao ni tebe Crni:D

I ja se opet izvinjavam dragom Đavolu crnom, što ga nisam skapirala na kojo javno i grupno misli(žena u godinama, sporo pamtim, brzo zaboravljam).
I zašto bi nam drage Dame ukinule temu, na kojoj svako može da se izvini drugima, ako je preterao u diskusiji, što nam se svima dešava povremeno, meni se čini da bi ovo bila baš lepa tema, u duhu tolerancije i razumevanja, zašto bi se samo peckali, pljuvali i nadmudrivali.Ljudi smo, grešimo, pokažimo da smo toga svesni i pokažimo razumevanje prema drugima.Po meni, ovo je sasvim u duhu ovog pdf-a.
Evo, Tibiju šaljem ovo:heart::zag: i nadam se da ga nigde nisam uvredila, kao ni tebe Crni:D

Zašto ne bi svi koji osete potrebu se poebali javno?
Zato što je izvinjenje, kao i ebanje, kao i dupelizanje, intiman čin, i ne treba se prema njemu odnositi kao prema pijačarskoj robi, već kao prema velikoj dragocenosti.

осећам се лично промашеним.
еу форе ти пријају ал србији јок...
хик хигс хура

Poslednja izmena:
ебање е авни чин. јјј
и биљке и живуљке, нек ми опрости бзпж, то раду без да се крију...
љубав је неш треће.

Rade biljke i psi i mačke i nilski konji itd.
A je l' Ti misliš da čovek treba da bude na nivou krompira i psa i nilskog konja?
Pa hajde onda da čovek nuždu vrši javno, kao i sve živuljke, šta misliš?

Ok.
I ja se izvinjavam svima kojima sam naneo neku uvredu na bilo koji nacin,bilo reciju ili delom svesno ili nesvesno.
Posebnmno ateistima.:D
Dok se jereticima ne izvinjavam:rtfm:

Zašto ne bi svi koji osete potrebu se poebali javno?
Zato što je izvinjenje, kao i ebanje, kao i dupelizanje, intiman čin, i ne treba se prema njemu odnositi kao prema pijačarskoj robi, već kao prema velikoj dragocenosti.
Da ti nisi malčice pobrkao neke stvari, pomešao frogs i grendmaders- ako mi uspostaviš ikakvu logičku i smislenu vezu između stvari koje si nabrojao, oma' ću ti se izviniti, ako treba na sred pijace:DAko neko smogne snage(pogotovo u našoj sredini) da se izvini za svoju grešku, za mene je to visoko moralni čin, a ne hebačina i pijačarenje, što, nažalost, kod nas još uvek nije zaživelo.

Da ti nisi malčice pobrkao neke stvari, pomešao frogs i grendmaders- ako mi uspostaviš ikakvu logičku i smislenu vezu između stvari koje si nabrojao, oma' ću ti se izviniti, ako treba na sred pijace:DAko neko smogne snage(pogotovo u našoj sredini) da se izvini za svoju grešku, za mene je to visoko moralni čin, a ne hebačina i pijačarenje, što, nažalost, kod nas još uvek nije zaživelo.

Veza je ta da su u pitanju intimne stvari, lične stvari, dragocenosti, tj. metaforički rečeno, biseri.
Zašto bi se Paja javno izvinjavao Maji, ako je predmet izvinjenja lično vezan za Paju i Maju?
Zašto bi Maja javno ebela Paju, ako je predmet ebenja lično vezan za Maju i Paju?

Sto je dzabe i bogu je drago! Da krenemo sa konzumacijom.

Izvinite ako sam bio previse blag u svojim porukama potrudicu se da budem jos ostriji, ako se neko nalazi uvredjenim neka koristi trouglic jer je zato tu i postavljen. Sve sto sam izgovorio to sam i mislio mada sam cesto pribegavao i ulepsavanju kako ne bih povredio nezni ego krstaricinih vernika. Da, zelim jos da pozovem na mir u svetu i ustedu elektricne energije.

углавном једемо бебе живуљки, јајашца биљки и душу људи.
да ли је проблем у нагонима или у свести?
духовност би да човек сфати да је једно и с кромпиром а наука би да га отуђи и од човека...

Problem je u tome što čovek je čovek, nije krompir i nije nilski konj.

Back