Izvini/ u pravu si

Povod ovoj temi je jučerašnji verbalni vatromet na jednoj temi. Trajao je satima i bilo je baš ružno i tužno.
Evo,ko hoće nekome javno na forumu da se izvini ili kaže "da,u pravu si" nakon rasprave ( nije tako teško),izvolite.
Bilo bi lepo da se komunikacija na ovom forumu malo upristoji i da se neistomišljenici ne vređaju na keca. Tucite se argumentima,uz poštovanje,a ne uvredama.
❤️❤️❤️
mi da otjemo da se izvinjavamo ne bi pisali na forumu
jel ti jasno !
 
Ne znam koliko ljudima znači to 'izvini', još ako mnogo zakasni i dođe kao spiranje savesti.

Tema je lepa, ali ko je meni kriv što je ovde pljusak, gromovi ' cepaju' i generalno mi je šugav dan upravo zbog nemara, ljudskih postupaka, neogovornosti, neosaćjnostl.

Svi se nešto bahatimo i setimo se da se izvinimo kada MI osetimo da tako treba.
Ne izvinjavam se.
Trudim se da nikoga prva ne diram, često se napravim blesava kao da nisam primetla neke stvari jer mi je tako lakše i mirnije, bez obzira što se nerviram, ali svakako mi je jednostavnije, ne produbljuje se nemir.

Isto tako, kada odgovaram, ne ulepšavam, kažem šta mislim i spremna sam da snosim posledice.

Reći nekome ' izvini' je kulturno, civilozovano, lično ne znam koliko kome znači i šta znači.

Rekoh, takav mi dan, takve mi emocije.

Imam osećaj da je tema opraštajuća, tačnije - oproštajna.
Šta mi je to danas?!
 
Ne. Tema je da ljudi na forumu, NA FORUMU,ako imaju potrebu kažu jedni drugima izvini.
Oprosti, priznajem gresku. Neka mi u tom slucaju, moderatori ili admini izbrisu bilo koju poruku sa ove teme koju smatraju neadekvatnom. Ponovo se izvinjavam @UltraVioletna . Nisi bila eksplicitna u naslovu i opisu o kojoj se drugoj temi radi pa sam mislio da si mislila na izvinjavanje i priznavanje tudjeg misljenja u generalnom smislu.
 
@UltraVioletna . Nisi bila eksplicitna u naslovu i opisu o kojoj se drugoj temi radi pa sam mislio da si mislila na izvinjavanje i priznavanje tudjeg misljenja u generalnom smislu.
I ja sam pisala generalno, ni jednog trenutka nisam pomislila na Forum.
Svakako, kada pišem u temama o svojim razmišljanjima, sve se odnosi na situacije iz života.
Što se foruma tiče, citatom ili tagovanjem se obraćam, ali forumske situacije su lako rešive.
Treba rešiti i razrešiti životne situacije

Izgleda da ne moj prethodni post promašaj - odnosi se na moje životne stavove uopšteno.
 
I ja sam pisala generalno, ni jednog trenutka nisam pomislila na Forum.
Svakako, kada pišem u temama o svojim razmišljanjima, sve se odnosi na situacije iz života.
Što se foruma tiče, citatom ili tagovanjem se obraćam, ali forumske situacije su lako rešive.
Treba rešiti i razrešiti životne situacije

Izgleda da ne moj prethodni post promašaj - odnosi se na moje životne stavove uopšteno.
svi smo ljudi :)
 

Back
Top