• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Izvini/ u pravu si

Kosta2

Legenda
Poruka
64.966
Povod ovoj temi je jučerašnji verbalni vatromet na jednoj temi. Trajao je satima i bilo je baš ružno i tužno.
Evo,ko hoće nekome javno na forumu da se izvini ili kaže "da,u pravu si" nakon rasprave ( nije tako teško),izvolite.
Bilo bi lepo da se komunikacija na ovom forumu malo upristoji i da se neistomišljenici ne vređaju na keca. Tucite se argumentima,uz poštovanje,a ne uvredama.
❤️❤️❤️

Nemam više kome da se izvinim. Šta sam trebo, to sam osobno javno uradio na licu mesta. Nisu u pitanju bile uvrede već pogrešne procene. Vređao nešto i nisam, osim par "odgovora" prebrezobraznim osobama koje su iz čista mira krenule s vređanjem.
Uvrede koriste nekompetentne osobe koje ne umeju da brane svoje stavove u diskusiji.
Takvi me ne zanimaju i s njima ne želim da imam posla. Na njihove postove i provokativne reputacije ne odgovaram.
Evo, mogu javno da im poručim: izvinite, ali ništa od moje pažnje, ko vas šiša. :mrgreen:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.