IZVINI SLOBO

snejks

Elita
Poruka
17.867
Izvini Slobo , naš bivši predsedniče , ogrešio sam te se kada sam glasao 2000 protiv tebe , sada kada vidim koga smo to doveli do vlasti.
Jesi nas zatvorio u Srbiju , i nismo nigde išli , čak si nam i svu braću doveo ovamo da ne moramo da putujemo , dao si nam i inflaciju pa smo postali milijarderi , jesi se nakrao i ti i familija para i para .
Ali to ništa nije naspram ove koju smo doveli na vlast 2000 godine , te iste koji su te prodali za šaku dolara i koji bi i svoju rođenu majku prodali za još manje , isti ti su nas osiromašili i ponizili , sve nam rasprodali i oteli su nam i ono malo što nam je posle tebe preostalo , a još malo ako nastave oteće nam i živote , čak te je tvoj voljeni ivica (koferče) napustio i slizao se s njima pa čak i postao i ministar . Džabe nam je što sada imamo pune prodavnice kada više nemamo para i nemamo posla a ni plate , a i oni kojh rade kao da nemaju plate pošto ona ništa ne vredi.
Uveše nam ovi razne poreze , samo nam još porez na vazduh fali i bićemo kompletni .
Dragi Slobo , ima uskoro da te od blata pravimo ,evo obećavam prvi put kada budem išao prema Požarevcu ima da ti posetim grob i položim cveće na njega.

Poslednja izmena od moderatora:

Ayeye_Brazdorf

Domaćin
Poruka
4.290
Rekli su mi da si svugdi bija
Rekli su mi da si puno pija
Rekli su mi ono ca su znali
Virova sam jer sam bija mali

Rekli su mi da si k.urve ljubil
I drzavne da si solde gubil
Rekli su mi ono ca su tili
Virova sam stariji su bili

Oprosti mi Slobo
Sve te grube rici
I moj zivot sada
Na tvoj zivot slici

Oprosti mi Slobo
Sad razumim tebe
Gledam tvoju sliku
Gledajuci sebe

kami83

Legenda
Banovan
Poruka
62.443
"Dobar" si ti nama....
"Dobar".
Imaš i velike uši,
a nisi iz one priče
o baki,devojčici i zlom vuku !?
Ili,ipak,možda jesi !?

U svakom slučaju,praktične ti uši.
Ne spada žuto šeširče!
I ne poštapaj se sa "mutavim".
Nije on kriv što ti voliš narkomansku demagogiju...!!!

Da li ti je neko nekada rekao da si dosadan?:think:

Ako nije, ja cu da ti otkrijem istinu- dosadan si.

gost 150019

Elita
Poruka
20.524
Izvini Slobo , naš bivši predsedniče , ogrešio sam te se kada sam glasao 2000 protiv tebe , sada kada vidim koga smo to doveli do vlasti.
Jesi nas zatvorio u Srbiju , i nismo nigde išli , čak si nam i svu braću doveo ovamo da ne moramo da putujemo , dao si nam i inflaciju pa smo postali milijarderi , jesi se nakrao i ti i familija para i para .
Ali to ništa nije naspram ove stoke koju smo doveli na vlast 2000 godine , te iste koji su te prodali za šaku dolara i koji bi i svoju rođenu majku prodali za još manje , isti ti su nas osiromašili i ponizili , sve nam rasprodali i oteli su nam i ono malo što nam je posle tebe preostalo , a još malo ako nastave oteće nam i živote , čak te je tvoj voljeni ivica (koferče) napustio i slizao se s njima pa čak i postao i ministar . Džabe nam je što sada imamo pune prodavnice kada više nemamo para i nemamo posla a ni plate , a i oni kojh rade kao da nemaju plate pošto ona ništa ne vredi.
Uveše nam ovi razne poreze , samo nam još porez na vazduh fali i bićemo kompletni .
Dragi Slobo , ima uskoro da te od blata pravimo ,evo obećavam prvi put kada budem išao prema Požarevcu ima da ti posetim grob i položim cveće na njega.

Prekodrinac.... :lol:

Šta reći...

duhvs

Iskusan
Banovan
Poruka
6.466
Da li ti je neko nekada rekao da si dosadan?:think:

Ako nije, ja cu da ti otkrijem istinu- dosadan si.

Idi bre Kami .... idi čuvaj kučiće i mačiće .....
kako koji tvoj tekst pročitam sve mi je jasnije zašto je demoskratizovan vaš mozak.

Uskraćeno vam je sve. I moždane ćelije i vijuge i moždana masa a najverovatnije da velika većina nema veliki ili mali mozak a možda ni hipotalamus.

Mogućnost slobodnog i zdravog razmišljanja odlika je samo savremenog i pravilno razvijenog homo sapiensa. I zato se razlikuje od majmuna i ostalih životinja.

Garantujem da ti je i mišićna masa na nivou sedmnogodišnjeg deteta odakle imaš velike traume i detinje komplekse .....

Prikane .... nemoj da čuvaš kučiće i mačiće ..... idi se igraj u pesku zajedno sa njima. Plašim se da ih ne pogubiš ili pojedeš za užinu.

Poslednja izmena:

kanarinka

Elita
Poruka
16.443
Ali to ništa nije naspram ove stoke koju smo doveli na vlast 2000 godine , te iste koji su te prodali za šaku dolara i koji bi i svoju rođenu majku prodali za još manje , isti ti su nas osiromašili i ponizili , sve nam rasprodali i oteli su nam i ono malo što nam je posle tebe preostalo , a još malo ako nastave oteće nam i živote , čak te je tvoj voljeni ivica (koferče) napustio i slizao se s njima pa čak i postao i ministar . Džabe nam je što sada imamo pune prodavnice kada više nemamo para i nemamo posla a ni plate , a i oni kojh rade kao da nemaju plate pošto ona ništa ne vredi.

E,svaka ti zlatna!Ali glupi narod opet pravi greske i nije se naucio da ne veruje,iako je je zaje.an bio od demokrata,sada se okrece Tomi,koji se povampoiri i ojaca,opet uz podrsku stranih sila,koji su svesni da se narod zasitio Tadica,te nam izabrase novog lidera!Pored njga opet ce proci decenija,dok narod ne shvati da je opet prevaren!A za to vreme Tadic i kompanija,uzivace u svom kapitalu,kao sto Mira Markovic uziva u svojoj vili u Moskvi,koju je zaradila od profesorske plate i od sinovljevih nosanja gajbica!
Kazu da kada Toma dodje na vlast oni ce iz pepela podici Srbiju,jer nemaju vise sta prodati!Ha,ha!Zato grcevito ne daju prodaju Telokoma,a zivi bili pa videli,ako ga ne proda Tadic,Toma ce odmah,pod izgovorom da mu predhodna vlast nije ostavila izbora!
Sve u svemu,nisu nama krivi politicari,narod je sam kriv,jer je glup,naivan i moze ga ko ovce vodati ko god hoce,samo da se uglavi u fotelju!

Владан

Buduća legenda
Poruka
34.109

Одлично.

draksson

Iskusan
Poruka
5.661
Mnogima iz aktuelne vlasti i tzv. opozicije zelimo isto tako da vidimo ledja i pozdravimo se sa njima zauvek!!

20156_2milosevic01-reuter-petar-kujundzic_hf.jpg

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.