Izveštaj vodostanja u Srbiji ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Izveštaj stanja duha i trenutnog političkog stanja u Srbiji :

Živimo u zemlji nepismenih i budalastih seljaka na brdovitom Balkanu. Ko je nas poznavao ni pakao mu nije tezak...Na vlasti su notorni lopovi i lažovi, u opoziciji klasični ludaci, a narod/birači primitivani do neba i vasione. Nema gore kombinacije koja je mogla da nas snadje. Rezultat imamo : njime niko nije zadovoljan, ali izgleda da svima odgovara.
 
Izveštaj stanja duha i trenutnog političkog stanja u Srbiji :

Živimo u zemlji nepismenih i budalastih seljaka na brdovitom Balkanu. Ko je nas poznavao ni pakao mu nije tezak...Na vlasti su notorni lopovi i lažovi, u opoziciji klasični ludaci, a narod/birači primitivani do neba i vasione. Nema gore kombinacije koja je mogla da nas snadje. Rezultat imamo : njime niko nije zadovoljan, ali izgleda da svima odgovara.

A moze i ovako:
Zivimo u lepoj zemlji, sa prelepom prirodom, na plodnom tlu i sa dovoljno prirodnih resursa. Ko je video sve nase lepote ni raj mu nije nezamisliv.
Na vlasti su notorni lopovi, lazovi i klasicni ludaci, u opoziciji notorni lopovi, lazovi i klasicni ludaci (koji nas zajedno unistavaju), a narod/ biraci beskrajno ocajni (do neba i vasione).
Rezultat imamo : njime niko nije zadovoljan, ali u skorije vreme tesko da ce se bilo sta promeniti...
:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top