Izuzetno vazno oficijalno saopstenje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen:: 09.02.2006.
Poruke: 47 SPASIOCI-SRBIJE

--------------------------------------------------------------------------------

Munjevitom brzinom raste pokret snaga SPASIOCA SRBIJE.
Srbi citavog sveta, anti judeo-komunisti, anti levicari, cekaju Spasioce vise od 65. godina, kada je poslednji put Srbija okupirana judeo-komunistickim i masonskim smecem, koje su partizani borbom nad bracom svojom, neslavno krunisali. Od tada, pa do sada, Srbija je okupirana. Sve srpske zemlje su pod stranom okupacijom, a uskoro ce po diktatu cionistickog podzemlja i Crna Gora biti raskomadana, i predata ustasko-arnautskim talibanima.

Kosovo i Metohija srpska svetinja, oteta je od srpskog naroda. Kao duhovna i drzavna kolevka, predata je arnautskim talibanima, da bi se na srpskoj zemlji ozvanicila islamska drzava, koja ce biti meka svim talibanima sveta u ime sionske anti hriscanske demoNkratije. I tu su kumovali partizani, komunisti, levicari i sav otpad ovoga sveta. Komunisti, sluge cionizma, judeo-komunizma pevali su zakletvu mrtvome marsalu judejinu Brozu, da nikada nece skrenuti sa njegovog puta. Nikada se nisu pokajali, nikada nisu napustili satansko brdo Dedinje, gde im vampir Broz pociva...

Mi, danas, imamo istorijski zadatak da srusimo okupaciju Srbije, da proteramo ideologiju djavola, i da se prva okupirana zemlja Srbija izvuce iz okova sionskih takozvanih evropskih unija. Posmatrajuci sionske djavolje, to je gotovo nemoguce, ali je moguce uz pomoc Boga i ujedinjenih anti komunistickih snaga svih Srba sveta, taj politicki cilj postici.
Za nama ce krenuti i ostali nacional-saveznici Rusije, Grcke i svih evropskih zemalja, koji otvoreno protestuju pod okovima cionizma, islamizma u svojim okupiranim drzavama.

Pozivamo sve Srbe sveta, da se ujedinimo na svetom cilju za spas Srbije, te najlepse kolevke slavnih nasih predaka, koji su vekovima ginuli, ali Srbiju nikome nisu dali.
Ni turska, ni komunisticka, ni fasisticka, ni cionisticka cizma nece moci pokoriti Srbiju!

MIR BOZIJI, MI DOLAZIMO...

SPASIOCI SRBIJE
Srpski NACIONAL-SAVEZNICI
 
Бл:
вероватно неке мухамеданске =/%$"& па шире будалаштине
Majku ti ***** pokvarenu,barabo smrdljiva kakvo UNITED KINGDOM,sto ne ides pa ne zivis u Srpskoj Krajni majku ti talibansku nabijem na kolac olosu turski,ti si bre provokator,siptarcino smrdljiva,nisi ti video ratista djubre jedno komunisticko,***** li ti mamu kurvinjsku,bitango jedna,stici ce te nasa kletva i u Sarajevu majku ti ***** razvratnu,stici ce te kletva sve do sestog kolena jado jadovi,DOCICEMO TI U SIPTARIJU SMRDO SMRDLJVI


MIR BOZJI,MI DOLAZIMO
SPASIOCI SRBIJE
 
panther:
Citao sam neki predhodni tvoj post u kome proklinjes Mirka Marjanovica (nemoj pogresno da me shvatis i ja mislim da je MM bio jedno veliko zlo za Srbiju), ali ti isti radikali koje vi "spasioci" podrzavate su bili u istoj vladi Mirka Marjenovica.
Nismo mi tada ni postojali,Radikali jesu pravili greske,ali ipak nema boljih.

Pa zar nije i clan demokratske stranke Milan Beko bio clan Marjanoviceve vlade?
Nema stranke koja nije na ovaj ili onaj nacin podrzavala Marjanovicevu vladu.

Ipak,u ovako kriticnim vremenima za Srpski Narod,SRS jedina sledi principe SPASIOCA SRBJE(iako ne u potpunosti,tako da ima i SPASIOCA koji nisu clanovi SRS,jer mi nismo politicka organizacija)
 
Al Pacino:
Majku ti ***** pokvarenu,barabo smrdljiva kakvo UNITED KINGDOM,sto ne ides pa ne zivis u Srpskoj Krajni majku ti talibansku nabijem na kolac olosu turski,ti si bre provokator,siptarcino smrdljiva,nisi ti video ratista djubre jedno komunisticko,***** li ti mamu kurvinjsku,bitango jedna,stici ce te nasa kletva i u Sarajevu majku ti ***** razvratnu,stici ce te kletva sve do sestog kolena jado jadovi,DOCICEMO TI U SIPTARIJU SMRDO SMRDLJVI
Gledate se u ogledalu?
 
Al Pacino:
Nismo mi tada ni postojali,Radikali jesu pravili greske,ali ipak nema boljih.

Pa zar nije i clan demokratske stranke Milan Beko bio clan Marjanoviceve vlade?
Nema stranke koja nije na ovaj ili onaj nacin podrzavala Marjanovicevu vladu.
Koliko ja znam, vi ste njega nazivali judeo-komunistom. Kažem ja: junak na rečima, kukavica na delu. I vi ste mi neki spasilac Srbije.
 
James 007:
Koliko ja znam, vi ste njega nazivali judeo-komunistom. Kažem ja: junak na rečima, kukavica na delu. I vi ste mi neki spasilac Srbije.
Jooooj ne mogu da docekam sledecu gej paradu da se opet sretnemo,secam se ja tebe Bond,ti si bio onaj sa karminom i perikom sto je vikao "GEJ JE OK" jel da?

Uh,jedva cekam da vas ponovo vratimo na vase mesto,mnogo ste se nesto uzdigli otkad su roknuli nemackog spijuna i navodnika NATO BOMBI...E kad smo vec kod kukavica,to izdajnicko djubre je bilo kukavica,koja je celi rat 99 provela bezeci iz jedne neprijateljske zemlje u drugu,navijajuci da Zapad pojaca vazdusne udare na Srpski Narod i Srbiju

Nemoj da svi prodjete ko ta bitanga svapska,ako smo mogli njega,moci cemo vala i vas izdajnike mnogo lakse
 
James 007:
Rekli ste da ste ga podržavali? Znači vi ste malo radili za njega, pa onda ste mu zaboli nož u leđa? Kažem ja: junak na rečima, kukavica na delu.
Nikada nismo podrzavali taj olos,cak smo i slavili marta te srecne godine kada je ubijen ispred zgrade u kojoj je radio na poziciji koja mu nije dolikovala.

Cak je i judeo-komunista bio sposobniji od tog bednika...Nije ni cudo sto mu cerka i sin,kako cujem,pate od nervnih bolesti,to se i da ocekivati kao kletva koja ce tu porodicu jos duko pratiti...
 
Господине Попов, алијас Бонд, немојте се нервирати.
Има Чича бомбоницу за сваког од њих.
И за Аријевце и за Надљуде, ове или оне "спасиоце"...
Да ви'ш кад гегули исцури стрпљење, неко гарант мора да процури, српски речено - пропишти на све стране.
 
PAC-PAC:
Господине Попов, алијас Бонд, немојте се нервирати.
Има Чича бомбоницу за сваког од њих.
И за Аријевце и за Надљуде, ове или оне "спасиоце"...
Да ви'ш кад гегули исцури стрпљење, неко гарант мора да процури, српски речено - пропишти на све стране.
Oprostite. Jednostavno ću da ga ignorišem. Hvala na savetu.
 
PAC-PAC:
Господине Попов, алијас Бонд, немојте се нервирати.
Има Чича бомбоницу за сваког од њих.
И за Аријевце и за Надљуде, ове или оне "спасиоце"...
Да ви'ш кад гегули исцури стрпљење, неко гарант мора да процури, српски речено - пропишти на све стране.
joooj sine,dao bih godinu dana zivota samo da te sretnem face 2 face,ma sine propisao bi krv samo za samo minut druzenja,naucio bih te osnovnimmanirima lepo ponasanja....
 
Оно, не морате да га игноришете али је стварно безпредметно распарвљати о моралу као појму и Хришћанству као универзалном моделу са неким доконим тупамаросом из Демократске Омладине.
Иначе, то што они раде је стара, прастара партизанска фора костимирања и блаћења свега и свачега а све у сврху личне промоције у јединих спасиоца Србије.
Зликовци били - зликовци остали.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top