ForestGreen
Veoma poznat
- Poruka
- 11.104
Shvatio sam da na ovom forumu udruzenim snagama muslimani i njihova braca rvati udaraju zestoko po Srbima. Zasto to rade? Jel su to kompleksi?
Jel ne mogu da prebole nesto? Jel nece da se pomire sa prosloscu da su njihovi preci bili Srbi? Nece da se pomire sa tim da su njihovi preci prodali veru? Sad su veci katolici od katolika a sami muslimani odnosno bosnjaci veci turci od turaka?
Takodje sam provalio da nekolicina clanova non stop propagiraju islam sto mi ide na..... Boli me dupe za islam, nije mu mesto na forumu i ne razumem moderatore zasto to ne brisu odmah?
Sve u svemu, shvatio sam da su to IZRODI ciji ih kopleksi guse pa da bi disali moraju da pisu gluposti i da napadaju Srbe bez ikakvog povoda..
Jel ne mogu da prebole nesto? Jel nece da se pomire sa prosloscu da su njihovi preci bili Srbi? Nece da se pomire sa tim da su njihovi preci prodali veru? Sad su veci katolici od katolika a sami muslimani odnosno bosnjaci veci turci od turaka?
Takodje sam provalio da nekolicina clanova non stop propagiraju islam sto mi ide na..... Boli me dupe za islam, nije mu mesto na forumu i ne razumem moderatore zasto to ne brisu odmah?
Sve u svemu, shvatio sam da su to IZRODI ciji ih kopleksi guse pa da bi disali moraju da pisu gluposti i da napadaju Srbe bez ikakvog povoda..





