IZRODI! Da, da, za one koje napadaju!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ForestGreen

Veoma poznat
Poruka
11.104
Shvatio sam da na ovom forumu udruzenim snagama muslimani i njihova braca rvati udaraju zestoko po Srbima. Zasto to rade? Jel su to kompleksi?
Jel ne mogu da prebole nesto? Jel nece da se pomire sa prosloscu da su njihovi preci bili Srbi? Nece da se pomire sa tim da su njihovi preci prodali veru? Sad su veci katolici od katolika a sami muslimani odnosno bosnjaci veci turci od turaka?
Takodje sam provalio da nekolicina clanova non stop propagiraju islam sto mi ide na..... Boli me dupe za islam, nije mu mesto na forumu i ne razumem moderatore zasto to ne brisu odmah?
Sve u svemu, shvatio sam da su to IZRODI ciji ih kopleksi guse pa da bi disali moraju da pisu gluposti i da napadaju Srbe bez ikakvog povoda.
. :rtfm:
 
Shvatio sam da na ovom forumu udruzenim snagama muslimani i njihova braca rvati udaraju zestoko po Srbima. Zasto to rade? Jel su to kompleksi?
Jel ne mogu da prebole nesto? Jel nece da se pomire sa prosloscu da su njihovi preci bili Srbi? Nece da se pomire sa tim da su njihovi preci prodali veru? Sad su veci katolici od katolika a sami muslimani odnosno bosnjaci veci turci od turaka?
Takodje sam provalio da nekolicina clanova non stop propagiraju islam sto mi ide na..... Boli me dupe za islam, nije mu mesto na forumu i ne razumem moderatore zasto to ne brisu odmah?
Sve u svemu, shvatio sam da su to IZRODI ciji ih kopleksi guse pa da bi disali moraju da pisu gluposti i da napadaju Srbe bez ikakvog povoda.
. :rtfm:

A tebi kao smeta a čitaš šta pišu.:lol:
 
Shvatio sam da na ovom forumu udruzenim snagama muslimani i njihova braca rvati udaraju zestoko po Srbima. Zasto to rade? Jel su to kompleksi?
Jel ne mogu da prebole nesto? Jel nece da se pomire sa prosloscu da su njihovi preci bili Srbi? Nece da se pomire sa tim da su njihovi preci prodali veru? Sad su veci katolici od katolika a sami muslimani odnosno bosnjaci veci turci od turaka?
Takodje sam provalio da nekolicina clanova non stop propagiraju islam sto mi ide na..... Boli me dupe za islam, nije mu mesto na forumu i ne razumem moderatore zasto to ne brisu odmah?
Sve u svemu, shvatio sam da su to IZRODI ciji ih kopleksi guse pa da bi disali moraju da pisu gluposti i da napadaju Srbe bez ikakvog povoda.
. :rtfm:

Pa doticni imaju podrsku moderatora. Sta te cudi.
 
Shvatio sam da na ovom forumu udruzenim snagama muslimani i njihova braca rvati udaraju zestoko po Srbima. Zasto to rade? Jel su to kompleksi?
Jel ne mogu da prebole nesto? Jel nece da se pomire sa prosloscu da su njihovi preci bili Srbi? Nece da se pomire sa tim da su njihovi preci prodali veru? Sad su veci katolici od katolika a sami muslimani odnosno bosnjaci veci turci od turaka?
Takodje sam provalio da nekolicina clanova non stop propagiraju islam sto mi ide na..... Boli me dupe za islam, nije mu mesto na forumu i ne razumem moderatore zasto to ne brisu odmah?
Sve u svemu, shvatio sam da su to IZRODI ciji ih kopleksi guse pa da bi disali moraju da pisu gluposti i da napadaju Srbe bez ikakvog povoda.
. :rtfm:
A,kako drugacije izrodi da gledaju na NEBESKI NAROD :zper:
Srbi su aristokratija,ovi drugi se osecaju kao niza bica,normalno da su frustrirani i iskompleksirani.:D
 

-Jel nece da se pomire sa prosloscu da su njihovi preci bili Srbi?
-Nece da se pomire sa tim da su njihovi preci prodali veru?
-Boli me dupe za islam, nije mu mesto na forumu i ne razumem moderatore zasto to ne brisu odmah?
. :rtfm:
Kompleksi su izraženiji na "tvojoj" strani. Ksenofobija, šovinizam, rasna i međunacionalna mržnja i netrepeljivost, kao i neskrivena želja za etničkim čišćenjem (samo da ste u mogućnosti).
 
Kompleksi su izraženiji na "tvojoj" strani. Ksenofobija, šovinizam, rasna i međunacionalna mržnja i netrepeljivost, kao i neskrivena želja za etničkim čišćenjem (samo da ste u mogućnosti).
O zdravo izrode, nisam te odavno video, kako smo?
Ne znam ko je uradio etnicko ciscenje nad Srbima? Jel ste vi ili neko drugi? Kod mene nema rasna mrznja, podrzavam crnce i rome, nikad ih nisam pluvao niti cu, nikad nisam pljuvao ljude koje su zute rase ali ipak, bodu me u oci ovi izrodi...
 
Shvatio sam da na ovom forumu udruzenim snagama muslimani i njihova braca rvati udaraju zestoko po Srbima. Zasto to rade? Jel su to kompleksi?
Jel ne mogu da prebole nesto? Jel nece da se pomire sa prosloscu da su njihovi preci bili Srbi? Nece da se pomire sa tim da su njihovi preci prodali veru? Sad su veci katolici od katolika a sami muslimani odnosno bosnjaci veci turci od turaka?
Takodje sam provalio da nekolicina clanova non stop propagiraju islam sto mi ide na..... Boli me dupe za islam, nije mu mesto na forumu i ne razumem moderatore zasto to ne brisu odmah?
Sve u svemu, shvatio sam da su to IZRODI ciji ih kopleksi guse pa da bi disali moraju da pisu gluposti i da napadaju Srbe bez ikakvog povoda. :rtfm:
a na osnovu čega si to zaključio ???
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top