Izreke i mudrosti

limunada:
Izvini, a ko si ti da to tvrdis ms pleasure?

dragovic miodrag, rodjen u beogradu, opstina savski venac, 4.5. 1978. zavrsio osnovnu i srednju u beogradu. nakon srednje skole upisuje pravni fakultet koji do dana danasnjeg nije zavrsio. objavio je mnoge radove iz oblasti nuklearne fizike i fizicke hemije. dao je nemerljiv doprinos razvoju srpske nauke i kung fua. sad znas ko sam ja.
a ti nisi limunada, limunada je bistra. ti si boza.
 
mr_pleasure:
limunada:
Izvini, a ko si ti da to tvrdis ms pleasure?

dragovic miodrag, rodjen u beogradu, opstina savski venac, 4.5. 1978. zavrsio osnovnu i srednju u beogradu. nakon srednje skole upisuje pravni fakultet koji do dana danasnjeg nije zavrsio. objavio je mnoge radove iz oblasti nuklearne fizike i fizicke hemije. dao je nemerljiv doprinos razvoju srpske nauke i kung fua. sad znas ko sam ja.
a ti nisi limunada, limunada je bistra. ti si boza.

O drago mi je sto smo se upoznali....postuj starije od tebe i limunadu...
 
ms:
limunada:
mr_pleasure:
zbog cega da ih postujem? samo zato sto su stariji? i nije ti neka filozofija. aaaaaaaai!!!
I sto su pametniji :D

Pametniji, pametniji nego sta... :wink:

voleo bih da je tako. tako ste i vi razmisljali dok ste isli na radne akcije i slicno i vidi gde smo dosli. nema to veze sa godinama, ima veze sa time koliko stvari prezivis, vidis, i razumes. a vi ste izgleda toliko omatorili da slabo vidite a i poceli ste da senilite.
 
ako tako izvuces misao nekog velikana van konteksta u kome se ta misao nalazi....pa mozda se dobije potpuno drugi smisao?

zato ja nikako ne volim citate.

ne rece ko su tebu velikani? osim tebe, naravno... :lol:
 
anakin:
ako tako izvuces misao nekog velikana van konteksta u kome se ta misao nalazi....pa mozda se dobije potpuno drugi smisao?

zato ja nikako ne volim citate.

ne rece ko su tebu velikani? osim tebe, naravno... :lol:

Ne mora da znaci...

Pored mene i svi ostali ljudi sirokoga srca... :wink: A tebi?
 
O (lepim) kratkim pricama. Ne secam se sa kog je bese foruma...

*** Ako je osoba po imenu Arnold Stewart ikada hodala ovom planetom, ako se to zaista desilo u 18. veku (mesto je zaista nebitno) i ako je zaista tokom svog zivota (a ako je zaista ziveo ko zna sta je bio: bogatas? kmet? moreplovac? prosjak? lutalica? ridji? gurman?...) u jednom trenu izrekao, zapisao ili bar pomislio pomenutu recenicu, onda smisao ima smisla kao citat...

U ovom trenutku u Beogradu zivi sigurno 2 miliona ljudi. Svako od njih je budan bar 16 sati dnevno, sat ima 60 minuta, a u svakom minutu svako od nas bar dvadesetak puta trepne okom. Svakoga dana (statisticki gledano) samo Beograd dozivi preko 38 milijardi kratkih prica...
 

Back
Top