Quantcast

ИЗРАЕЛ ПРИЗНАЈЕ НЕЗАВИСНО КОСОВО? Приштински аналитичар уверен да ће симболично признање пасти данас

Гамбино

Iskusan
Poruka
6.563
ИЗРАЕЛ ПРИЗНАЈЕ НЕЗАВИСНО КОСОВО? Приштински аналитичар уверен да ће симболично признање пасти данас
04.09.2020. / 18:09

Значајно признање које има посебну симболику

Приштински политички аналитичар Имер Мусскољај тврди, позивајући се на неименоване изворе, да ће Израел данас да призна косовску независност, преноси приштински портал Инсајдери.

Мушкољај, који прати дијалог Београда и Приштине у Вашингтону, рекао је да је то "веома значајно признање које има посебну симболику и због односа Израела са Србијом", додаје портал.

Трамп је говорећи у Овалној соби пред састанак са највишим званичницима Београда и Приштине рекао да се Србија сагласила да премести амбасаду из Тел Авива у Јерусалим, а да су се "Косово и Изрел договорили да нормализују односе и успоставе дипломатске везе".

(Мондо/Тањуг)

https://mondo.rs/Info/Srbija/a1369869/Izrael-Kosovo-priznanje-nezavisnosti.html

Ако је ово истина, подмукло јеврејско забијање ножа у леђа Србије ће нанети огромну штету за наше односе и историјско наслеђе које делимо.
То ће утицати на распиривање антијевреског расположења које је постојало у минорним круговима неких екстремних десничара и прошириће се на комплетни десни сектор.
Препрека за рехабилитацију Милана Недића ће нестати, јер Израел је стао на страну фашистичког савезника.

fauler

Poznat
Poruka
9.699
Čekaj bre,Kosovo i Izrael će međusobno da se priznaju a mi ćemo da prebacimo ambasadu u Jerusalim.Svi na dobitku osim nas. :rotf:
Genijalno,ili AV pokušava da kaže kako smo i mi na dobitku jer je uspeo da izbaci sa pregovora tačku 10 o međusobnom priznanju Srbije i Kosova nego je to sad ispalo ovako,cirkus bre

Dr.Jackson

Ističe se
Poruka
2.497
noz u ledja naravno ne od jevreja nego od cionista ako je sve ovo istina sto se pise...pomaze trump da istina izidje na videlo..
Америка је створила вештачку творевину Израел на тлу Палестине. Нормало да је у интересу Америке да Израел води њихову политику и да нема политичких сукоба са истом. Ништа ту Трамп није урадио за Србију већ искључиво за своју државу.

anajade

Iskusan
Poruka
5.795
Америка је створила вештачку творевину Израел на тлу Палестине. Нормало да је у интересу Америке да Израел води њихову политику и да нема политичких сукоба са истом. Ништа ту Трамп није урадио за Србију већ искључиво за своју државу.
pa sta je uradio..jer nagovori vucica da prizna kosovo i posto nije uspeo izrael nek se podmetne:rotf:

Slaven777

Legenda
Poruka
52.515
srbija treba prema zemljama koje priznaju kosovo , a nisu nam neophodne, bar da ukine diplomatske odnose
Jesi li ti svestan da je ovo Srbija upravo izdejstvovala, tj. saučestvovala u izraelskom priznanju Kosova?

Šta da ukine diplomatske odnose, kada smo ih mi podstakli?

Dr.Jackson

Ističe se
Poruka
2.497
pa sta je uradio..jer nagovori vucica da prizna kosovo i posto nije uspeo izrael nek se podmetne:rotf:
Израел је Америчка есклава ја не знам како то некима није јасно.

anajade

Iskusan
Poruka
5.795
Израел је Америчка есклава ја не знам како то некима није јасно.
i kao nesto me sekira sto priznase kosovo mislim ako jesu iako ne verujem da je dotle izrael otiso u q...mogu i marsovci nije problem.

Dr.Jackson

Ističe se
Poruka
2.497
i kao nesto me sekira sto priznase kosovo mislim ako jesu iako ne verujem da je dotle izrael otiso u q...mogu i marsovci nije problem.
Ма могу они до сутра да се свађају и свашта да потписују, може и Србија да призна све док Кина не призна џабе су га кречили.

fauler

Poznat
Poruka
9.699
Zmaj od Šipova bi bio bolji pregovarač od AV-a,ovo je vest na nivou Njuz-a,Srbija se zahvalila Izraelu što je Izrael priznao Kosovo tako što će prebaciti ambasadu u Jerusalim i zameriti se muslimanskom svetu a zauzvrat će dobiti.............šta?

anajade

Iskusan
Poruka
5.795
Jesi li ti svestan da je ovo Srbija upravo izdejstvovala, tj. saučestvovala u izraelskom priznanju Kosova?

Šta da ukine diplomatske odnose, kada smo ih mi podstakli?
vazno nije on kako ti nije jasno..ma nagovorila bi i kraljicu elizabetu da potpise umesto mene.. :rotf:

anajade

Iskusan
Poruka
5.795
Ма могу они до сутра да се свађају и свашта да потписују, може и Србија да призна све док Кина не призна џабе су га кречили.
to ti kazem nek stanu u red i potpisuju sta nas boli uvo..oce li njihov potpis da te natera da i ti potpises..

Slaven777

Legenda
Poruka
52.515
Niko nije ni ocekivao nista pozitivno ne znam cemu se vi cudite???
Ne čudimo se mi Vučiću i ovome što se dogodilo, već ovima što ga ljube i što ovo predstavljaju kao nekakvu pobedu nad Albancima tj. da su nadmudreni. Eno i @TONOLAN je to, mrtav ozbiljan, pisao.

anajade

Iskusan
Poruka
5.795
Ne čudimo se mi Vučiću i ovome što se dogodilo, već ovima što ga ljube i što ovo predstavljaju kao nekakvu pobedu nad Albancima tj. da su nadmudreni. Eno i @TONOLAN je to, mrtav ozbiljan, pisao.
pa dobili su utehu priznanje izraela ...jbg neko se pali i na to..

Гамбино

Iskusan
Poruka
6.563
Ово ће бити и велики удар на тековину српског антифашизма.

Ако Јевреји желе да рехабилитују нацисте, зашто би Срби морали да буду већи Јевреји од самих Јевреја.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.